31662
CRYSIS
  • MerlinW
    #16641
    Nem akarok rosszmájó lenni, de találkoztál már valaha olyan magyar szinkronnal (nem kifejezetten azt kérdezem, hogy jó magyar szinkronnal) ami egy kicsit is megközelítette az angol hangot? Én egyedül a Silent Hilll 2-3-ra mondtam azt hogy elmegy.
  • lac coo
    #16640
    Régen vót pálmafa ! :)
  • dante3
    #16639
    csak a magyar feliratot szeretném megnézni!
  • airline
    #16638
    Az alap változat támogatott nyelveinek listája 14. Nyolc szinkronizált változat lesz (angol, német, olasz, spanyol, francia, török, orosz, japán), feliratozva további hat nyelven játszhatunk (lengyel, cseh, magyar, kínai, koreai, thai). A Speciális kiadás csak Angol nyelven lesz elérhető
  • bordy
    #16637
    nem kötüzködés képpen. nem láttál még eleget ? :)
  • dante3
    #16636
    képeket kérek
  • Balumann
    #16634
    (mármint ahol kilehet választani h miket rakjon fel
  • kill3r21
    #16633
    de ugye csak magyar feliratrol volt szo nem szinkronrol :d
  • Balumann
    #16632
    Magyar a telepítő és ott ahol megkérdezi hova rakja a játékot, ott is ottvan a magyar nyelv!
  • dante3
    #16631
  • bordy
    #16630
    ejj, remélem holnap hívnak hogy mehetek érte a bótba. jó lenne.
  • GoKu x
    #16629
    akinek lejött irja már meg h gyorsabb lett e a demohoz képest.
  • kill3r21
    #16628
    engem az érdekel van e magyar nyelv...de telpitö magyar akkor igaz amit külföldi forumon irtak :)
  • MaskimXul
    #16627
    Vagy már unom, hogy mindenki lusta visszaolvasni?
  • MerlinW
    #16626
    Neeem személyeskedünk:)
  • LoCk
    #16625
    Go!!
  • Balumann
    #16624
    Magyar a telepítője a Crysis-nak :o
  • dante3
    #16623
    gyerünk
  • Djemba
    #16622
    akkor te hülye vagy
  • LoCk
    #16621
    Megyek megnézem hogy megy..lent van
    Ha tudja, azt amit a Demo ,akkor mar boldog vagyok 41-53 FPS...
  • MerlinW
    #16620
    Miután a "DX10"-es effektek több erőforrást igényelnek, ezért logikusan DX9-ben több nafta jut mindenre. De Vista jelenlegi állapotának köszönhetően DX9-ben sem lesz olyan sebesség mint XP alatt. Ahhoz kell majd az SP1-ben levő fájlírási sebességet javító ápdét. (valamit biztos gyorsítani fog a dolgon, de logikusan ugyanolyan gyors sosem lesz mint a fele hardvererőforrást igénylő XP-n)
  • bordy
    #16619
    16 óra van már, most keltek fel? vagy mi? :D
  • MaskimXul
    #16618
    fake
  • Pókmalac
    #16617
    elvileg kint van a crysis EZ IGAZ????????????????????????????????????????????több torrent oldalon is kint van már....
  • VRSDM
    #16616
    nem :D
  • lac coo
    #16615
    Nem értek hozzá de nem hiszem.. .Sebesség az sebesség, adatmennyiség az adatmennyiség ...
  • Tatyla
    #16614
    na majd ird akkor hogy kell e crackfixre várnunk...
  • lac coo
    #16613
    Ramnak az a dolga ;)
    Akkor van gáz ha kevés .... De attól hogy ott pihennek az éppen nem használt cuccok még semmi nem lassúl....
  • Tomsteel
    #16612
    egy dx10es kari dx9ben jobban elboldogul mint egy hasonló teljesítményű dx9es kari ugye?
  • MerlinW
    #16611
    Előnye és hátránya is van. A készítőknek mindkettő előny. Nekünk (warezolóknak) hátrány a méret, előnye meg, hogy miután csesznek tömöríteni a binárisokat, kevesebb a futásidőben történő tömörítés, így valamelyest gyorsabban fut a játék, gyorsabban tud turkálni a csomagokban.
  • Raptor 2
    #16610
    De akkor is elveszi a ramod nagy részét :D :D
  • LoCk
    #16609
    12min és lent van..
  • MerlinW
    #16608
    Ez oké, de a játékosok 80%-a még a Nero telepítéséhez is dokumentációt használnak. Sokan hajlamosak elfelejteni, hogy ami a rutinos "kockának" (kivételesen nem negatív jelzőként) egyértelmű, az másoknak részecskefizika bonyolultságú.

    [No nem mintha, a részecskefizika bonyolult lenne...:DD]
  • lac coo
    #16607
    Hát ha értelmes tartalommal töltötték ki azt a 6 gigát, akkor az csak jó nekünk ....Én kettéosztom és úgy írom ki .
  • Tomsteel
    #16606
    azért egy strangleholdnál megnézném
  • Tomsteel
    #16605
    én is így vok vele
  • dante3
    #16604
    Én meg betömörítem 4 gigára, oszt kiírom!
  • MerlinW
    #16603
    még van hátra 1Gigusz
  • MerlinW
    #16602
    egyébként a 6GB sem megalapozott, azért 5-6Gb-osak a mai játékok, mert kiskereskedelemben drágábbak a DL lemezek, nem mindenkinek van DL írója, és mégha nagyon minimálisan is ezzel is csökkentik a warez-t. De legalábbis körülményesebbé teszik.

    Erre tökéletes péda, hogy én is inkább törlöm a gépről a 6+GB-os képfájlokat, minthogy elmenjek boltba DL lemezt venni:)
  • jakewyler
    #16601
    Na valakinek lejött már?