31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #30262
    Képen látszik igazán a különbség, mozgás közben pont leszarom, hogy mekkora az árnyékok felbontása vagy hogy hány szem por verődik fel a talajról amikor futsz.
  • Jaffa 2843
    #30261
    de azért egyet értünk abban hogy egy öszehasonlito videobol többet lehet megtudni :)
  • KILLER2
    #30260
    Nem renderelt kép kell egyik platformról sem, hanem srceenshot. És mehet FPS mérő is, hogy melyik platform mit tud milyen gyorsan.
  • Jaffa 2843
    #30259
    képekre addig vagoyk kiváncsi mig megmutatják mit lehet kihozni belöle.. lényeg az hogy összehasonlito video legyen fps mérövel
  • KILLER2
    #30258
    Azért jó az X360, mert nem szaggat rajta semmi, ugyanakkor 1-2 kivétellel minden szép. Viszont közelebbről megnézve komoly eltérések vannak a PChez képest. Meg tegyük hozzá, hogy az X360 720pben renderel mindent tudtommal, azaz 1280x720ban és azt skálázza fel, ha kell, míg pl az én gépem 1680x1050ben. Bár sokszor nem kell nagyobb képet renrelenie a PCknek, mint egy konzolnak, sőt olykor kevesebbet is, de manapság azért nem ritkák már a HD monitorok és nem hinném, hogy senki nem használná a monitorja natívját PCvel (bár tudom, játéknál megteszi kisebb felbontás kis AAval, de nekem pl mániám, hogy mindent max felbontáson játszok, zavar, ha nem éles a kép).
    Meg aztán ott van az is, hogy hardverre az összes X360 egyforma, míg PCből ritka a két egyforma, így egy konzolra szerintem jobban lehet optimizálni a cuccot. Arról nem i beszélve, hogy ha egy konzolon játszol, akkor az csak a játékkal foglalkozik, míg egy PC képességeit visszafogja játék közben valamennyire a windows.
    Szóval egy PC szebbet csinál több munkával, mint egy konzol. De hamarosan szerintem úgyis el leszünk árasztva HD összehasonlító képekkel, hogy milyen a két konzolon és PCn.
  • bertino
    #30257
    jah, lesz X360ra
    már a prezentációs összeállításban látszik milyen brutálisan le van butítva...
  • Csak77
    #30256
    Miért, a Crysis 2 lesz X360-ra, szóval nem hiszem, hogy olyan lassú lesz az...
  • Bokafix2
    #30255
    Képregényben jön ki? Ja jó lenne. Ez kb. olyan mintha a Barátok közt-ből rpg-t csinálnának... és három választható karakter lenne: Magdi anyus a boszorkány, Kertész Géza a warrior, Vili bácsi pedig a mágus.

    Mozgás közben viszonylag nehéz lesz látni a Crysis 2-t, én inkább úgy mondanám hogy képeket lehet majd látni róla játék közben. :D
    De ha lesz legalább 2 vga crossfire-ba kötve a gépedben talán 1-2 pillanatra meg is fog mozdulni.
  • Jaffa 2843
    #30254
    azt énis megnézném "mozgás" közben :S
    lehet hogy a crysis 2 már csak képregényben jön ki XD de legalább szép lesz :)
  • KILLER2
    #30253
    Sok mindent ki lehet hozni ebből az engine-ből. kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a Crysis 2 a CryEngine 3al mozgás közben, meg majd azzal milyen hasonló renderelt képek készülnek majd, ha már ez ilyeneket tud.
  • fery02
    #30252
    Köszi szépen, meg lett az esti programom (400 kép). Csak az zavar, hogy a lassan kicsinek számító 19"-os crt-men elég sok képnél kell már keményebben scroolozgatnom. :)
    Meg még az is zavar, hogy azt gondoltam, hogy nem igazán lesz már szebb a sima Crysisnél, de a képek alapján nagyon nem úgy néz ki, hogy igaza volt itt az egyik fórumozónak, hogy 1-2 éven belül a mostani HD4870-esem harmatkevés lesz szinte. :(
  • Jaffa 2843
    #30251
    hmm nagyon finom képecskék
  • bertino
    #30250
    Best of Cryengine 2
  • DarkSector
    #30249
    háát boltban ved meg szerintem én 1990-ért vettem.
  • odex
    #30248
    köszi és nemtudod hogy honnét töltök le ilyen feliratos izémizét? :S
  • DarkSector
    #30247
    csak felirat...
  • odex
    #30246
    helló játszottam a crysis warhead-al és az ugye full magyar volt és nagyon bejött :) csak 1 kérdésem van a sima játékhoz nincs valami ilyesmi magyarosítás? mert úgy sokkal jobb lenne előre is thx :)
  • DarkSector
    #30245
    valamivel régebben voltak, akik akarták elkérni a játékhoz a cfg-met...
    közbe megtaláltam egyik vinyómon.
    ha még érdekel valakit, akkor tessék:

    darkSector's CFG

    mozgás közben a cfg-vel...

  • zpp0663
    #30244
    nem nagyon megy, és még lanba is szétkapcsol, garenán csatlakook lanra ott is Piros x és szétkapcsol :S
  • kifli
    #30243
    menny más szerverre
  • zpp0663
    #30242
    őőhm interneten :D És eddig csak hatalmi harc játékmódban fordult elő.. Azonnali akcióban nem :S
  • zpp0663
    #30241
    Csősztök! Van egy kis problémám... Eredeti crysis játék, és olyan 15 perc játék után egy piros X jelenik meg a képernyőn, ( kapcsolat szakadás ) őőőhm!!?? Hee?? Mit nézzek meg, hogy jó legyne, hálózati beállítás oké, internet kapcsolat oké?? Valami ötlet? :)
  • RNadal1203
    #30240
    hy nemtudja vki miért van az hogy amikor csatlakoznék egy szeróhoz ...szerver hitelesítése sikertelen(3)...:S

    pls help
  • Omega
    #30239
    Közben megoldottam már. A láthatatlan helikopter valójában fent volt az égen csak nagyon magasan.
  • tnm #30238
    leállították a készítését és netről is leszedték az eddigi munkákat, mivel másik játékból használtak fel anyagot, szal az én tippem: kb sehonnan, hacsak nem lapul valakinek a gépén egy sunyi másolat
  • KaszaN
    #30237
    Hali

    megtudná valaki mutatni hogy ezt a mapot honnan tölthetem le és hogyan tehetném be hogy működjön? Előre is kösz.
  • tnm #30236
    szokott. pont itt nekem is, főleg ha visszatöltésből nyomom. próbáld meg megcsinálni a másodlagosat, ha még lehet, hátha az "visszazökkenti", de a legjobb, ha kikötő tisztogatás elejéről újrakezded. vagy ha tudod, akkor akár be is töltheted a következő pályát manuálisan (egy végigjátszott mentésből, stb.), itt már tényleg csak annyi lenne, hogy a VTOL-ok letesznek 2 tankot, kirobbanták az alagutat az NPC-k, kis duma és tölti a következő pályát (ahol már vezeted a tankot). Te itt már csak sétálgatsz pálya végéig.
  • Omega
    #30235
    Tank nem jött, viszont jöttek futurisztikus repülő csapatszállítók. Az egyik leszállt a többi pedig körözik a levegőben. Ha abba az egybe bemegyek akkor nem történik semmi sem. A másodlagos feladatot nem teljesítettem, az aktuálisat (kikötő megtisztítása) viszont igen, csak épp ennek nincs jele a küldetés listán. Olyan az érzésem mintha itt valami megakadt volna.
  • Daell Drow
    #30234
    Ha a hajot is elsujesztetted, akkor jonnek erted tankokal hogy felvegyenek. Ami a kikoto mogott van egy alagut elott. Oda kell menni. (Pontossan nem emlekszem mivel 1.5 eve jatszottam vele)
  • Omega
    #30233
    Sziasztok! Az lenne problémám, hogy elakadtam az egyjátékos mód eleje felé. Azon a pályán ahol a kikötőt kell megtisztítani, légvédelmi ütegeket megsemmisíteni, nagy hajót elsüllyeszteni. Már minden ellent kinyírtam, de egyszerűen nem ér véget a küldetés, plusz a térképen köröz egy láthatatlan piros helikopter, amit ilyen különleges volta miatt értelemszerűen nem tudok leszedni. Mi volna a megoldás a problémámra ?
  • RNadal1203
    #30232
    homemade for eva am télleg műxik!!!!!
    naon cool xD
  • vérpocok
    #30231
    Gondoskodj róla, hogy legyen nálad rakétavető.. azzal elintézed a helikopátert.
  • kifli
    #30230
    fuss+álcázd magad
  • nonicks
    #30229
    Mekkora szemétség már...tiszta csalás az a helikopter...
    az ásatásos pálya után járok amikor el kell menni az ásatástól....
    de jön a rohadt helikopter bele vág a hummer-be egy rakétát azt végem is..
    nincs valami megoldás a heli ellen?
  • kifli
    #30228
    lál XD
  • KILLER2
    #30227
    Szóval lemezről nem megy fel? Töröld le picit azt a lemezt, ha karcolt nagyon, akkor kend be banánnal (nem vicc, tényleg segít a banán a karcolásokon, youtube-on is fent van hogy kell :) )
  • Falcon87
    #30226
    ja ez a krízises topik?:o
  • RNadal1203
    #30225
    jah lehet de nemakarja feltenni mert sérült a fájl szerinte...de aza vicc hogy haverom gépén simán telepítettük :S
  • VRSDM
    #30224
    reinstall-al hamarabb megvagy.
  • RNadal1203
    #30223
    csá all! figyu vki vhova feltudná tölteni az objects.pakot?? :S nekem elveszett tom hogy nagyon nagy de elveszett és szeretnnék gémelni :S