31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #21040
    Hát nem semmi. És nem csak látványban, hanem árban is. Eleve a gép + az iylen LCDk se olyan olcsók, pláne 3. Szóval volt egy kis pénze annak a csávónak, aki ezt összepakolta, mert ez 1 milla alatt nem nagoyn jöhetett ki. De lényeg, hogy ilyen géphez én is 1 heti hideg élelemmel ülnék csak le.
  • kenderzen
    #21039
    ilyen cuccom lenne tuti felsem állnák 1hétig a géptöl:)
  • KILLER2
    #21038
    így kell Crysisozni!
  • KILLER2
    #21037
    Kell hozzá némi gyakorlat flow graphban. Utána lazán megoldható.
  • Peetboy
    #21036
    Ez tényleg nagyon poénos videó. Nem veszi észre,hogy rá pisil a másik katona. Ez gondolom a Single playerben készült. Mert ha multi lenne, biztos észre vette volna.
    Nem is tudtam,hogy lehet ilyet is csinálni a játékban.
  • KILLER2
    #21035
    Ez az AI.....
  • lac coo
    #21034
    És van még olyan ember itt aki nem tudta meg , közel két hónap alatt ? :D
  • Peetboy
    #21033
    Nem hardware Topik, de nagyon is lényeges azt itt megbeszélni,hogy milyen gépen hogy megy el milyen beállításokkal a Crysis.
  • lac coo
    #21032
    Dehogynem, ez hardwer topik !
  • bertino
    #21031
    kérdést tennék fel: honnan szerezhető be 8800GT ? :D
  • Nagy01
    #21030
    Asd Asd enyém 3ghz-en megy;-D.(egyébként lol lol=)
  • NeBby
    #21029
    XP-n high és veryhigh között 30fps körül kb....

    Peetboy: Énis veryhighon tolom 30-35 fps az átlag gameba , benchbe pedig 42-t ír átlagnak !
  • Peetboy
    #21028
    Ezen a gépen biztos tökéletesen el fog menni High beállitásokon a Crysis. A 8800 GT-vel állítólag egyik ismerősöm Full Very Highon játszik.
  • Peetboy
    #21027
    Nem értem miért mondod, hogy szarul menne el a Martins15 gépén a Crysis. A te géped se jobb semmivel, sőt az 5600+ proci erősebb mint a tiéd.
  • vizesgabi
    #21026
    zsír új a kütyü, szal nemtom, rem jo lesz, de nem fűzök túl nagy reménnyeket:S:S:S
  • 6milan6
    #21025
    Új VGA driver és directx....
  • vizesgabi
    #21024
    elindítottam, és villódzik a képernyő meg minden:S:S:S:S:S mi lehet a baj?
  • 6milan6
    #21023
    Nekem AMD Athlon XP 3200+, 1,5 Gb Ram, ATI Shappire X1650 Pro 256 Mb konfiggal megy low-medium beállításokkal, módosított cvar-okkal. Igaz csak 15-20 FPS-el, de még játszható.:D
  • Nagy01
    #21022
    Szarul.
  • vizesgabi
    #21021
    nekem ijen configom van: Athlon 64. x2 4000+
    nvidia 8600gt
    2 giga ram
  • Martins15
    #21020
    AMD Athlon X2 5600+
    nvidia 8800 gt
    2 gb ram



    sztetek ezzel a konfiggal hogy menne(lehet h már láthattatok itt ilyen kérdéssel de most azér kérdezem ezt a konfigot mert ezt vettük meg :)) Előre is köszi.És pls ne hordjatok le :)THX
  • vizesgabi
    #21019
    haljátok, lehet olyan hogy azért mert AMD proccesszorom van, attól nem megy őgy a Crysis mint Intel Processzorral?? mer ha igen akkor legalább tudjak róla és ne parázzak ha a zsr újgépem nem jo
  • Skyline
    #21018
    Peccs már van? avagy mikó?:)
  • kokos
    #21017
    Szevasztok!Tud olyan modot valaki a Crysishez ami olyan mintha multiban játszanák...tehát botokat betenni a multi részbe?
  • Ability
    #21016
    Itt van, csak most éppen fent nem látható, mert önkényesen tiltva lett a Javascript. Majd hamarosan megoldom a problémát, most megvárom, hátha történik változás....
  • Holy Shit
    #21014
    Sziasztok!
    az Lenne a problémám hogy megfagy nekem a játék a Core nevű pályán, de nem tudom ,hogy minek.A gép közepen viszi és eddig gond nélkül ment sose fagyott meg semmi.Mi lehet a baj???
    pls help!
  • lpmarci
    #21013
    Segítsetek!!
    Nem tudom mi lehet a baja a gépemnek most vettem (3hete). De mintha alergiás lenne a Crysisra, ahogy elkezdem telepíteni belassúl és mintha megfagyna, de ha várok felrakja csak nagyon sok idő. Próbáltam a demót is azzal is ez volt a probléma. Kérlek segítsetek!!

    a gépem : Intel Core 2 CPU 6320 1.86GHz
    2.0 GB RAM
    NVIDIA GeForce 8600 GT

  • vibo
    #21012
    Na amikor repülni kell kicsit elakadtam.lelő aza sok kcsg.nem tok olyan gyorsan fordulni ahogy kellene.
    na mind1 majd megoldom:D
  • 6milan6
    #21011
    Akkor miért nincs már benn?:D
  • IFOR
    #21010
    AMd procit nem szeretem + az alaplapot is cserélni kellene, amugy ez ingyen lenne.....
  • 6milan6
    #21009
    Szerintem csak proci cseréről van szó.....
  • Prince23
    #21007
    Sztem AMD-s procit vegyél, az sokkal jobb.
  • IFOR
    #21006
    Sziasztok...

    jelenlegi konfigom módositását határoztam el a C.miatt:-)) ----2,4 Celeron, 2GB RAM 1950 Pro 512 Mb---
    kap egy 3 Ghz Prescott procit..ezt meddig lehet(szabad) huzni????
  • jobb
    #21005
    Köszi!
  • tonyo9
    #21004
    a táp oldalán rajta van nem?
  • grebber
    #21003
    Láma kérdés tudom de honnan a fenéből lehet tudni melyik a tápcsatik közül a 12 voltos ami faszán leadja a cuccost?
  • Jaffa 2843
    #21002
    jah csak nem éri meg mert ugy nem lehet normálisan célozni és a kamera is belemászik a falba vagy bármibe ami mögötted van és nem látsz töle semmit :D
  • NeBby
    #21001
    Csinálsz egy parancsikont (ha még nincs) jobb click rá , tulajdonságok és így nézzen ki a cél vége :


    Ha ez megvan F1 el tudsz tps módra váltani
  • Bullitt
    #21000
    Nincs még véletlen vmi mod, hogy tps módba is lehesen tolni? Szívesen nézném kívülről a nanosuitot XD
    Amúgy végigvittem a gammát, a vége jó nagy hülyeség szvsz. Szép és jó, de ennyi hülye UFO...áá sokkal jobb amíg az egzotikus szigeten rohangálunk, mint ebbe az űrhajóba.. Váá borzalmas pálya volt.
  • SA2B
    #20999
    nem indul el:P