31662
CRYSIS
  • Dante73
    #27450
    Nem, az a führer. A früher az valami más lessz. Engem nem lehet becsapni...
  • Prince23
    #27449
    Az maga az ördög, Hitler :D
  • Dante73
    #27448
    De azt még elárulod, ki az a Früher az aláírásodban?
  • Ability
    #27447
    Minden utánanézés nélkül ezt találtam így hirtelen. Biztos segítenek, és ott hozzáértők vannak.
  • Doom 4
    #27446
    nem találrtam olyan témát
  • Doom 4
    #27445
    na de hol ?
  • Ability
    #27444
    Nagyobb eséllyel kapnál választ a kérdésedre, ha a megfelelő helyen tennéd fel.
  • Doom 4
    #27443
    VGA ki van irva a tápmeg 400W os
  • Doom 4
    #27442
    Hali! Nagyon úgy néz ki haldoklik a VGA-m a táp kicsi neki. de nem akarok új tápot venni a mig tényleg ki nem derül e hogy az e a baj PC alert et próbáltam de az nem indult el mert valami monitor program vagy mit tom én hiányzott. Vistám van és nem tudom mivel tudnám megnézni
  • KILLER2
    #27441
    Crymod.com-on nézz körül, hátha. Vagy ha megkérdezed, az egyik modder biztos tudja.
  • meszibalint
    #27440
    helo mi?

    azt tudja közületek valaki, hogy a távcső zoom értékét lehet e valami paranccsal állítani, vagy esetleg melyik fájlban van? nem igazán találok rá semmit.
  • Ability
    #27439
    Ki fogom plakátozni a topikot valami szép szöveggel. Hihetetlen, hogy ide már csak a warezolók járnak. Abből is a rosszabb fajta, tudatlan népség. :/
  • bertino
    #27438
    fail.
  • zulufaka
    #27437
    nem sajna
  • bertino
    #27436
    Helló!
    Eredeti játékod van legalább ?
  • zulufaka
    #27435
    Helló! Én még új vagyok. Van egy problémám. Nem tudok felmenni egy szerverre se. Van valami cucc amit le kell szedni hogy tudja normálisan játszani? Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • KILLER2
    #27434
    Többnyire csak kilistáztatom őket játékosok szerint és ahol a legtöbben vannak és jó a pálya, meg a ping is, oda megyek, szóval nincs konkrét szerver, ahol játszok.
  • gduck
    #27433
    Melyik szerveren szoktál játszani?
  • KILLER2
    #27432
    Megyek is élvezni a játékot valami jó kis multiplayer meccsben.
  • gduck
    #27431
    De van! SEMMI CHEAT + használni kell a nanoruhát, lőni és élvezni a játékot, természetesen a legnehezebb fokozaton
  • VRSDM
    #27430
    crylauncher-el simán mennek a kódok.
  • KILLER2
    #27429
    "-devmode"al kell indítani a játékot (azaz a parancsikonjában a cél után beírod, hogy "-devmode")
  • mikrofonhead
    #27428
    hát valami devamap-os okosság van de nemtom pontosan...többiek tudni fogják sztem...
  • High end PC #27427
    hy
    Crysishoz nincs vmi jó kis cheat?
    a trainerek nem igazán működnek, még az 1.2.1-esek sem :(
  • Jim Morrison
    #27426
    Jee
    Valami funmap-t találtam:) Most töltöm:)
  • mikrofonhead
    #27425
    Megérkeztek a képek de ez most csak kb teszt mert közbe letöltöttem és msneztem, a régi mindennel telekúrt XP-m van fenn...

    Ezek most készültek 1440x900-ba 4xAA és mindeng Magas azaz High







    Ha valaki megmondja, hogy azt a belső mérőkét, hogyan kell használni akkor arról is tudok küldeni képet.

    A lényeg a lényeg, ez a gép ami most nekem van (alul látható a configom) simán viszi a high - magas beállításokat elég magas felbontáson és 4x-es AA mellett...Teljesen játszható és a töltési idő a pályákon 1 azaz EGY másodperc :)
  • arty
    #27424
    régesrégen volt a demo, nekem az rémlik, h hoztak elő csomo mindent - de pályát asszem nem :(

    bally: igen (értelmesen legalábbis... hamachin játszhatsz haver ellen, meg néha van 1-1 törtszerver is)
  • Bally
    #27423
    a crysist csak eredetibe lehet onlineba játszani?
  • Doom 4
    #27422
    Hát nekem nem megy ez a z optializálás
  • Jim Morrison
    #27421
    Minek van a demoban a MP pálya, ha nem lehet MPezni? Nem lehetne valahogy 'belenyúlni' a játékba, hogy több mindent lehessen csinálni?
  • berczely
    #27420
    Oké az jólessz!
    Köszi!
    Elég kép is ahol látjuk az fps-t vagy benchmarkot lefuttatsz.
  • mikrofonhead
    #27419
    Mondanám, h megcsinálom de az én gépem most még csak hulladékos XP-s úgyh nem lenne sok értelme, de hamarosan majd megy fel az üres vinyóra a vista home premium és akkor majd csinálok egy tesztet.
  • berczely
    #27418
    Hát normális tesztet nem találtam csak amik a neten vannak usertől nem nagyon képet meg végképp nem de nem is nagyon tok most lapozgatni mer nincs vga driver fent mer szar a vga és csak ígytok netezni de így meg egy óra míg végigmegyek egy oldalon akad össze vissza...
  • arty
    #27417
    olvass vissza, lett berakva ezer teszt+kép
  • berczely
    #27416
    Valaki akinek az új HD szériából van kártyája normális értékelést, esetleg egy benchmark tesztet nyomathatna crysisből!
    Képeket esetleg...
    Bizisten ma megjön a kártyám telesz*rom a topicot képpel
  • arty
    #27415
    nagy (felbontású) monitor átka: még 2-3 év, mire egy jó gépen tényleg szép lesz a crysis :)

    demobol többet kihozni? mármint hogyérted?
  • Jim Morrison
    #27414
    1920*1200as felbontásban nagyon jól néz ki, igaz Medium beallitasokkal:D
    A demóból nem lehetne többet kihozni? Miért nincs MP, ha fent a pálya?
  • gduck
    #27413
    TESS, de nagyon ritkán megy :(
  • miki10
    #27412
    valaki a bithumen szervernek az IP címét meg tudja adni?
  • arty
    #27411
    miki10, toto11: ha multizni akarsz vedd meg ezt a kurva játékot!