19
  • rudiking
    #19
    hát nemtom!ez egy kicsit ellentmondásos a google peres cikkel!!!nem?
  • archkoven
    #18
    Én Google nélkül simán tudnék élni, de wc papí nélkül aligha, és van még egy csomó dolog amit simán egy kereső elé helyeznék.
  • echo
    #17
    hát ha azt hiszed a wc papír nem változtat az életeden próbáld ki csak egy hétig nélküle

    Talán pont ezt is jelenti egyébként a változtat az életeden, hogy úgy beépül a mindennapi rutinba, hogy már nehéz lenne nélküle.
  • I.C.ram
    #16
    Amerikában nagyon népszerű, meg tőlünk nyugatra is. Állandóan hivogatnak idegenek, iszonyat durva akcentussal franciául motyognak valamit, és nem nagyon akarják lerakni :D
  • Tetsuo
    #15
    A WCpapírt is naponta használom, ha nem így tennék kicsípné a xar a valagamat.
    Most akkor a WCpapír megváltoztatja az életem?? LOL
  • echo
    #14
    én is napi szinten használom...
  • NFP
    #13
    Ha egy szolgáltatást, egy terméket a google segítségével találtad meg, és azért vásárlod meg, akkor a google igenis befolyásolta az életedet.
  • NFP
    #12
    Nekem igenis befolyásolja az életem a google.
    Ma is csomó jegyzetet találtam egy csomó vizsgámra a segítségével :)
  • smv
    #11
    Ezt a baromságot. :)
    Skype, eddig 1szer használtam...
    Google: ok, folyamatosan használom, adsense hirdetés van az oldalamon, és gmailezek.
    Nokia: ??? MIVAN?
    Konzol: Nincs, nem volt, nem lesz.
    Apple: Csöpögtetem a nyálam egy ipodért, de ennyi...

    Ez ám a lista. :D
  • fonak
    #10
    Nem szimpi nekem a Google két vigyorgó b-zifejű tulaja, de el kell ismerni, jól megcsinálták :)
  • PeeTeR
    #9


  • Obi Wan
    #8
    Hát... sg.hu nagyobb hatással volt, mint a Google :D
  • archkoven
    #7
    Ez a lista szerintem teljesen fals, legalábbis az én életemet befolyásoló tényezők közül ezek mindössze lábjegyzetben szerepelhetnének.
    A Google például nekem csak nagyon csekély mértékben nem befolyásolta az életemet. Ha nem lenne Google, keresnék a Yahoo-val, régebben azt használtam és semmi változást nem érzek azóta amióta a hírek hatására áttértem a Google-ra.
    Az Apple hatása az életemre viszont már tényleg tök nulla. Elég nehéz is elhinnem, hogy még egy Amerikában is csak pár százalékos részesedésű cég legyen az egyik legnagyobb befolyással az emberek életére. Gondolom itt persze az USA-ban népszerű ipodra gondolnak.
    A Skype hatása is pont annyi számomra mint az Apple-é, azaz nulla.
    Szerintem a Microsoft sokkal nagyobb mértékben befolyásolja az emberek életét mint az itt felsoroltak, kivéve talán az Apple-t olyan országokban ahol az ipod tényleg nagyon elterjedt, bár még ott sem hiszem, hogy ennek nagyobb hatása lenne mint az MS-nek.
  • JeD
    #6
    Legjobb, hogy a globalis listanak semmi koze a kontinensekre lebontottakhoz. Nem tudom, hogy raktak ossze, de nagyon gagyinak tunik :(
  • EvilDevil
    #5
    hát ezaz a MS mindegyiknél jelentősebb "márka"... ez olyan mint a 20. legjelentősebb újítása.. és számítógépet meg sem említik... bezzeg a konzolokat igen, amik a számítógépek nélkül aligha léteznének...
  • Darth Sith
    #4
    az én életemet nem nagyon befolyásolta. Pár keresést bonyolítottam le vele, és itt vége is. Ennyi erővel a M$-t is lehetne, hiszen a windows-t meg többet használják mint a google-t.. :)
  • artschiatwork
    #3
    mmint nem pénzt hanem, olyat amit nem találtál.
  • artschiatwork
    #2
    nem kerestél vele a tavalyi évfolyamán egy alkalommal sem?
  • vg
    #1
    Háát, őőő... Nekem aztán nem volt befolyással az életemre a Google...