351
  • Gerbill
    #31
    A Dead man's Chest ha jól látom Nintendóra, PSP-re és Gameboyra jelenik meg, amit én linkeltem be az pedig PC, ps2 játék.
  • Gerbill
    #30
    Most akkor melyik a második rész?
  • CS@
    #29
    THX, eddig erről a „The Legend Of Jack Sparrow” –ról nem is hallottam.
    Esetleg át kéne írni az alcímet erre, mert ebben a fórumban ez a Dead man's Chest.
    Aminek ITT az oldala és nekem úgy tűnik, mintha a kettő nem ugyanaz lenne.
  • Gerbill
    #28
    A gamespot szerint ma adják ki.
    gamespot
  • Gerbill
    #27
    Ja bocs, na akkor itt a hivatalos oldal
  • CS@
    #26
    Eltévesztetted a fórumot, mert ez nem az. Azt a linket IDE kellett volna.
  • Gerbill
    #25
    Hivatalos oldal
  • CS@
    #24
    Nem.
    Ez akkor most azt jelenti, hogy én is irkáljak pontokat meg vonalakat?
    ... - ...
    Na de komolyra fordítva, a játék tudtommal egyenlőre nem jelent meg semmilyen platformra, viszont a hivatalos oldalon én egy árva betűt nem találtam azzal kapcsolatban, hogy ez valaha is meg fog jelenni PCre, míg a PSP, Gameboy, Nintendo ezerrel ott virít. Az oldalon fellelhető trailer is ezt a gyanút erősíteti bennem, mert amit abból le lehet szűrni az alapján, valami ritka gány trágya egy játék lesz ez. Úgyhogy ha esetleg nem lesz PCre hát nem fogom elbőgni magam az tuti.
  • Kandurex
    #23
    Mert, te tudsz róla valami pontosabbat? :)
  • CS@
    #22
    FUUuu, de ügyes vagy
  • furfang
    #21
    ... - ...

    ... -- ...
    :)
  • littleNorbi
    #20
    Tudni már valami pontosabbat is róla ???
  • CS@
    #19
    Kicsit off (bocsy):
    Nekem meg az első rész volt életem legnagyobb csalódása, játékok terén ez a játék hozta bennem a legnagyobb változást. Ez előtt egész más szemmel tekintettem a játékokra. Mindig abban bíztam, hogy jaj ha XY megjelenik az milyen jó lesz majd. Vártam ezt is mint a messiást(mondjuk én SeaDogs2-t akartam nem ezt) aztán megjelent, kipróbáltam, 1x végigjátszottam és azóta már nem bízok szinte semmiben és nem várok olyan lelkesedéssel semmit mint régen.

    Azért azt is megjegyezném, hogy ennek haszna is volt, mert így néha érnek kellemes „csalódások/meglepetések”. Illetve megtanultam sokkal jobban értékelni a warez gyakorlati hasznát, azóta egyetlen játékért sem adtam pénzt anélkül, hogy legalább egy rövidke időt ne töltsek el vele.

    Úgyhogy én ettől a második résztől sem várok semmit, aztán majd meglátom ha kipróbáltam.
  • Dragooon #18
    "de szar vok" ---> a gamet nemprobaltam
  • Dragooon #17
    az első kira volt de sajna angolul láttam magyar felirattal.. :) de szar vok
    kíváncsi vagyok a 2re is :D:D
  • mila69en
    #16
    hát akkor sztem én is az vagyok:) qurva jó gáma volt(most is az csak má meguntam)
  • Goth
    #15
    Én annyira degenerált vagyok hogy még a szar első részt is tudtam élvezni. Volt hangulata!
  • littleNorbi
    #14
    Hát lehet de ha előbb megtanulsz írni az jobb lesz.
  • moralosan
    #13
    Látom egyeseknek nem tiszta valami:

    A játék a film debütjével fog kb megjelenni,
    de: A játék az ELSŐ rész történetét dolgozza fel. Egyszerű marketingfogás, ettől még lehet persze jó a játék.
  • 0ppika
    #12
    Nem kell azt járszani :)
  • 0ppika
    #11
    Hogy eltereljem erről a príma topikról ... xD
  • Cassell
    #10
    Ez aztán egy hosszú életű topicnak tűnik:D
  • grebber
    #9
    Gratula nehézségek okozhatott megállapítani egyeseknek hogy ez a filmnek az oldala.
  • littleNorbi
    #8
    Szerintem a játék.
  • Monoton
    #7
    MOst már én sem tudom!!

    Lehet hogy ez a film!! de nem biztos
  • littleNorbi
    #6
    Érdemes erre az oldalra ellátogatni.

    Tehát a megjelenés 2006.7.7.
  • littleNorbi
    #5
    Én már 2004ben megvettem csak játszom a hülyét.
  • Monoton
    #4
    te meg minek írsz hülyeségeket???
  • Monoton
    #3
    Itt mindent megtalálsz!!!
  • 0ppika
    #2
    2005
  • littleNorbi
    #1
    Mikorra várható?