351
  • Petimen
    #351
    Helló! Próbáltam amit leírtál, de úgy sem sikerül. Mi lehet a baj? Előre is köszi.
  • aszti8
    #350
    Sziasztok.Honnan tudok letölteni magyaritást a játékhoz? Előre is köszi.
  • Donát9
    #349
    sziasztok.nem tudjátok hogyan kell megölni a the bigger the boat...pályán azt a dagadt állatot amelyik kilyön a wc-ből???mert sehogy nem sebződik meg!még a szuper atackal sem!
  • C7
    #348
    asszem pályánként ment automatán, vagyis csak a pálya után menti el
  • cucmurgány
    #347
    hello naon kezdő vaok meg tudjátok mondani hogy hogyan kell elmenteni a játékot
  • MM2
    #346
    hello, nekem nem ment fel a játék... :( nem indult el,ezért nem tudok HELpel szolgálni.. sry
  • tomas10
    #345
    help .ott tartok hogy a hajón azt a spanyol kapitányt kell kinyornom.help
  • MM2
    #344
    hm
    torrenton fenn van. ISOHUNT, MININOVA, PIRATEBAY kapásból három ingyenes
  • keirafan
    #343
    HELP
  • keirafan
    #342
    arnyek=GREEN]HELP[/arnyek] :D
  • keirafan
    #341
    HELP
  • keirafan
    #340
    irjon vki!!
  • keirafan
    #339
    Nem tudja vki hol lehe letölteni lehet angol is, torrentes is, csak ne demos.
    nekem megvan a karib3 játékba csak az a baj h demo.
    [#help
  • MM2
    #338
    Mi a rendszerkövetelményei???
  • C7
    #337
    nincs hozzá magyarítás... Weewcy! van egy honlap amit modnhatok, habár torrent és meghívós. lehet megvan neked, írj privátot, mert a warez tilos
  • Weewcy
    #336
    Sziasztok, nem tudná valaki megmondani hol lehet letölteni? ha lehet magyarul, köszi!
  • atesszan
    #335
    www.magyaritasok.hu
  • gergő992
    #334
    szasztok! valaki tudna nekem adni egy linket ahol letudom tölteni a magyarositását?!
  • atesszan
    #333
    Senki nincs itt?
  • hapcizoli
    #332
    nekem is úgyan ez a bajom
  • atesszan
    #331
    Sziasztok.Amikor a spanyollal harcolok(Don Carrera)Hiába csalom a középső árboc közelébe,nem akar belevágni.Már végtelen élettel próbálom,ugy sem megy!Van vmi trükkje,vagy bug lehet,mert roppant idegesitő.Esetleg egy mentése van valakinek az ezutáni résztől?
  • hapcizoli
    #330
    halli!!!meg tudná nekem mondani valaki hogy pirosruhás ember a port royal utáni pályán ahol a hajón vagyunk ott hogy lehet megölni mert én már mindent próbáltam és nem akar meghalni
    előre is köszi!!
  • C7
    #329
    nem tudok cheatet, de tom ajánlani a cheatland.hu-t ott le lehet tölteni a cheatlandet, és ott van sok gamehez, gyorsfutást nem utdok, én mondom csak nyomtam állandóan a gombot, és futott. habár 1 ajánlatom lenne: figyeld meg 1x, h melyik ember fut 1 hajszálnyival távolabb a sárkánytól, és a végén azzal nyírd ki acsajt, és azzal leszel
  • Rambo888
    #328
    de én hiába futok mindig utolér.valahogyan van gyorfutás?valamelyik gombbal lehet gyorsabban futni?vagy nemtudnál nekem adni valamilyen cheat kódot hozzá? pl.:halhatatlanság? én utálok csalni,és én soha nem szoktam de nagyon szeretem ezt a játékot és idegesít hogy nem tok tovább jutni.Légyszi ha tudsz adj nekem cheat kódot,az lenne a legjobb ha tudnál olyan kódot adni ami sérthetetlenség vagy halhatatlanság.írj vissza!(fantastic)vagy aki tud
  • C7
    #327
    nemtom, én csak nyomtam a hátrafelét. vannak ott közbe kötelek, el lehet vágni, és állílag lelassítja a sárkáyt, de én mindig eltévesztettem, nnem bírtam elvágni, és megölt mer megálltam... én csak nyomtam a futást állandóan
  • Rambo888
    #326
    légyszi mond meg fantastic hogy mit csináljak hogy ne érjen utol a sárkány!
  • Rambo888
    #325
    Valaki légyszives mondja má el hogy mit csináljak akkor amikor a sárkány kerget!annyira idegesít márt hogy nem tudom megcsinálni.már vagy 2 hónapja ezzel ma pályával szedvedek!van valami gyors futás ott vagy mi?mert mindig utolér és eltapos a sárkány!Valaki légyszives mondja meg hogy mit csináljak!
  • Rambo888
    #324
    Kössz szépen!megtudtam ölni a kínai csajt.de utána életre kelt az a sárkány,és hiába futok utolér és meghalok.hogyan fussak el előle?mert állandoan utolér és meghalok.légyszi mondja el valaki!
  • C7
    #323
    hopsz. üsd, üsd bukfencezz, légy rafinált védekezz... majd utána vigyázz, mer jön a sárkány, és ne próbáld lelassítnai a kötelek vágásával, szalaggy, mert újrakezdheted, ha soxor meghalsz
  • Rambo888
    #322
    Sziasztok!Eljutottam addig hogy a kinai pályán a legvégén azzal a kkinai csajjal kell megküzdeni.de nem hal meg és mire félig lenne az élete addigra márt és meghalok.valaki légyszives mondja meg hogy mit csináljak abba a pályába!
  • C7
    #321
    az nemgond, h nem otd (igaz elmondja, és kiírja) de hogy 9 hozzászólással nem tudsz visszaolvasni, az már télleg! #311
  • seahawks
    #320
    Bocs nem tudom
  • seahawks
    #319
    Hello!!!Nem tudam megölni a piros ruhás kapitányt a hajón.Hogyan kell megölni????Előre is kösz!!!!!
  • Colton
    #318
    hello Megvan Valakinek a Carib Tenger Kalózainak a Főcim Dala?

    Ha Igen Irja Privátban!

  • ndaveed
    #317
    Közsi Fantastic!!
  • C7
    #316
    amelyiken jönnek a spanyolok? azt leírtam #311-be
  • ndaveed
    #315
    Helló! A legelső hajós pályát hogy kell átt vinni? Kérlek segítsetek!!
  • surisomi
    #314
    ok
  • C7
    #313
    mlg nincs, és nincs is fordításban, ha jól tudom.
  • surisomi
    #312
    készül hozzá honosítás, vagy valahonnan letölthető?