53
Air Conflicts
  • joebacsi
    #13
    horten aka bf42: secret weapons kiegben:


    illetve még képek ugyanebből a játékből (bár ez a kieg fiatal, mégcsak 3 éves :)):





    nagy kép1
    nagy kép2

    szóval ez a kinézet, amit az air conflicts nyújt, egy árkád repülős játékhoz így 2006ban már édeskevés...
  • DEXTER92
    #12
    Red Jetsben idegesített rohattul hogy végülis le tudtam szállni, de megállni nem lehetett...vmennyire mindig gurult^^
  • BBird
    #11
    Mármint ebben szerinted lenne akció a földön is? Háát... amennyiben leteszed a gépet, s gurulsz vele... talán. :-DD
  • DEXTER92
    #10
    Mert talán ebbe nem lenne? Igaz hogy arcade....
  • BBird
    #10
    Hagyjuk, szerintem már így is összevissza szégyelte magát. :-))

    Amúgy a freeware verzió nem volt annyira rossz, kiemelném: arcade -nak nem volt annyira rossz. Talán ez is elmegy majd szódával. :-)
  • joebacsi
    #9
    bf42 is tudja ezt, a repülők is kb így néznek ki, csak ott ugye a földön is van eksön :)




    és ezek a képek a 4 éves alapjátékból vannak, a modok még jobban néznek ki, illetve a bf2re készülő wwII-s modokból nem is merek neked ide képeket rakni, mert nagyon lebüntetnék a mostani preferált játékodat :)
  • BBird
    #8
    http://origo.hu/szoftverbazis/jatekok/szimulator/planearcade.html

    Lehet rossz a sejtésem, de mintha ezt a játékot karolták volna fel, s kinőtte az ingyenességét a cucc. Érdekes, hogy ezen a cégnéven futó csapat el is veszett, pedig az is szlovák volt, mint a 3Division.

    Mellékesen ezzel a képpel sem győztél meg igazán. Nem ronda egy arcade -hoz, de azért nem is nevezhető csodának.

    Az ilyen "nem tudjátok értékelni" beszólásokra meg harapok, s a te esetedben mondjuk így: Amikor te születtél, akkor én már vígan játszottam az ilyen arcade repcsis játékokkal, de lehet igazad van, nem tudjuk értékelni. Főleg a grafikát... (mondod ezt egy játékgrafikusnak). :-)))
  • PrasCo
    #7
    Jó, speciel a Horten szárnyacskáiért már érdemes lesz nyáladzanom rá, de nem hinném, hogy a Sturmo-nak fel kéne húznia a szoknyáját ijedtében ettől a kis izétől. =)

    Lőni jó lesz, semmi másra nem. De ha lőni JÓ lesz, akkor az má' jó.
  • DEXTER92
    #6
    Csakis. :) Például ezen a képen is látszik, hogy nem gagyi a grafika! Nem tudjátok értékelni az ilyen játékokat. Ennyi... Szerintem jó lesz és kész.
  • BBird
    #5
    european air war?
    b-14 flying fortress?
    Microsoft Combat Flight Simulator?

    Soroljuk még? :-)

    Mellékesen honnan tudod, hogy ez jobb lesz, bármelyik eddiginél? Fejlesztő vagy a 3Division -nél? :-))
  • DEXTER92
    #4
    Mondj egy jobb II. világháborús repülőgépes gamet
  • joebacsi
    #3
    ez egy árkád szutyok lesz, ami még ráadásul elég rondán is néz ki...
  • BBird
    #2
    Hja, gyönyörű pixelgrafika a propellernél pl:

    http://images.3dgamers.com/screenimages/games/airconflicts/ac05.jpg

    :-))
  • DEXTER92
    #1
    Ahogy utánanéztem a készülő játéknak, egyre jobban meggyőzött. Szerintem jó lesz ha elkészül. Legalább olyan jó, mint a Wings of War. A képekből ítélve jó lesz a grafika (szerintem).