53
Air Conflicts
  • TOMSILENT
    #53
    Ok beléptem ebbe a szobába és mit tegyek most?
  • Caspain
    #52
    csá
    ha van kedved hozzánk csapódhatsz
    hamachin játszunk eddig 4-en vunk de még fognak jönni
    ha úgy gondolod keress meg
    megadom az e-mail címem
    e-mail: [email protected]
    ha úgy gondolod utána az msn is megy csak azt nem akarom kiírni ide:D
    remélem jösz
  • chris014
    #51
    csá
    tudja valaki hogy air conflictba hogy lehet multyplayeren tolni?
    aki tudja az lécci válaszoljon.
    előre is kösz.
  • W0LTH3R
    #50
    HAMACHI: name: HUN-AIR password: 2007
    Version: 1.52
    Innen lehet leszedni a megfelelő verziót:
    http://www.3division.net/en/airconflicts.php
    (mindenki jöjjön) :D
  • W0LTH3R
    #49
    HAMACHI: name: HUN-AIR password: 2007
    Version: 1.52
    Innen lehet leszedni a megfelelő verziót:
    http://www.3division.net/en/airconflicts.php
    (mindenki jöjjön) :D
  • balaz3
    #48
    na én multiznék ha vki feljönne ki akar multizni aki akar dobjon egy emailt és megadom az ip-m amúyg amjd ha vk ianyira májszter lene az iejn repcsis játékokba az ne röhögjön én nem ijen játékokban nyomulok de azé jó móka lessz;)
  • kicsirobi
    #47
    Hali.Nem tudja valaki,hogy hogy lehet multizni??
  • DEXTER92
    #46
    Én a Wings of Wart imádom rohattul. Csak rohatt nehéz is az...Meg lehet nem is tudom felrakni már, de remélem...;P
  • BBird
    #45
    Na azt meg én nem ismertem eddig. Pedig nem is olyan régi (2000).
    Én maradok a 3-D Helicopter Simulator -nál. Micsoda hálozati játék volt, meseszép/realisztikus grafikával. ;-))
  • neuro
    #44
    Ettől függetlenül a B-17 (2) The Mighty Eighth tényleg egy jó játék. A minap hosszú évek után újra felraktam és kellemesen csalódtam benne. Ha lesz egy kis időm jobban nekiülök aztán irány Berlin :)
  • BBird
    #43
    Aranyos, ahogy rámmásztatok. :-)
    Annyiban tévedtem, hogy nem figyeltem a számra a kommentnél, jogos. Veletek biztos nem szokott ilyesmi előfordulni. ;-)

    "b-14 Flying Fortress micsoda???????? Mert a B-17 Flying fortress-t ismerem."
    Ezt a kommentet úgy értelmeztem tegnap, mintha arra kérdezett volna rá, hogy "a b-17 micsoda, ha nem arcade?" Ebből adódott a félreértés, s ezért nem a számokra figyeltem, érdekesnek találtam, hogy valaki arcade-nak találja... de ezúton kérek akkor elnézést Bucser -től!

    Seaweed -nek meg további jó "idiota", "lama" smiley beillesztgetést kívánok!

    Eddig tetszik a téma, sok mindent megtudtunk az Air Conflicts -ról. :-D
  • Lockheed
    #42
  • Seaweed
    #41
    Ennek a szepsegnek a tukreben atirnam a mondokam!

    "Nem baj hogy elmondjak neki hogy az B-17..azert neki tovabbra is B-14...."


  • Seaweed
    #40


    [jujjderanda]
  • DEXTER92
    #39
    :D
  • Lockheed
    #38
    Thx... S!
  • neuro
    #37
    http://www.donob.com/encyclopedia/B-14
  • Lockheed
    #36
    LoL... Mijaza bétizennégy?
  • DEXTER92
    #35
  • Seaweed
    #34
  • Seaweed
    #33
    Nem baj hogy elmondjak neki hogy B-14 nincs..azert neki tovabbra is B-14....
  • neuro
    #32
    B-17
  • BBird
    #31
    De akkor miért hozol össze te is egy szimulátort egy arcade játékkal?
    B-14 nem arcade, szimulátor. Semmi arcade nincs benne. :-)
  • neuro
    #30
    Ez a játék néz ki jól:

  • Bucser
    #29
    Mellesleg hozzáteszem nemrég nyomtam egy B52 szimmel^^ még a 90-es évek elején jelent meg és egy haverom küldte el nekem. Szerinted csak a graf érdekel???
  • Bucser
    #28
    csak megjegyzés képpen:)
    A b-14 Flying Fortress micsoda???????? Mert a B-17 Flying fortress-t ismerem. Nem rossz game ideig óráig el lehet szórakozni vele de én mindig is vadász beállítottságú voltam a groundpoundingot meghagyom másoknak. EAW szintén jó game maga idejében nem volt párja de valljuk be érdekes volt a fizikai modell... Akárcsak a CFS esetében amiben repülési engine vagy rep modell mint olyan kb nincs... Szépnek szép meg minden csak épp nem tartalmaz repmodellt. Avionikája jó másban gagyi.

    Anno nagyon jót játszottam az F-15 Strike eagle sorozat mind 3 tagjával sőt F14 fleet defenderrel és még sok más helikopterszimmel és I. és II. Vh.- prop simekkel. (Overlord, Pacific Air War Red baron Red Baron 2 nem tudom mond-e valamit)

    Az IL2- sturmovik nem azért kedvencem mert csillivili (ugyanis nem tudom full grafon nézni mert gyenge hozzá a gépem) hanem megpróbál valami repülési modellt belegyömöszölni az engine-be és az a repülő nagyságrendekben úgy reagál ahogy kell neki... (persze vannak pontatlanságai de eddig sehol nem látam Torque effectet vagy éppen normális átesést vagy dugóhúzót vagy egyszerűen csak azt amikor felszálláskor a hirtelen gázadástól a gép felborul (ami pl a messer sajátsága volt)

    Szóval a hozzászólásodat kikérem magamnak
  • DEXTER92
    #27
    Navajon? :)
  • joebacsi
    #26
    megnéztem ezt a plane arcade-ot, és háát még a bf se ennyire árkád, ott legalább még előny a joy, itt full felesleges lenne :)
    egy orsót nemtudok a géppel csinálni...mind1, azért még hülyülök vele kicsit, csak nemnagyon értem, hogy mit gagyarászik nekem lengyelul :)
  • BBird
    #25
    Az már nem lesz ingyenes, szerintem. (Egyébként ahogy írtam, szerintem Plane Arcade = Air Conflicts, csak javított, szebb, drágább) :-)
  • DEXTER92
    #24
    A sturmovik is jó
  • joebacsi
    #23
    plane arcade-ra egy szavam nemvolt, épp huzom is lefelé :)
    ami ingyen van az mind jó :D
    egyedul az air conflicts érdemeit kifogásoltam :)
  • BBird
    #22
    Hát a Plane Arcade az ingyenes. De felesleges az áron vitázni, a Bf valóban remek, hogy már elérhető áron van. :-)
  • joebacsi
    #21
    a másik #10esre ment, sry, csak bugzik az sg :)

    "Egyébként az is furcsa, hogy Te viszont erősen a BF-t tolod egy arcaderepcsis topicban. Én is átmegyek a dreamweaver topicba a flasht isteníteni. :-))"
    hát ezt az arcaderepcsis élményt ugyanugy megkapja a most 3ezer buznyákba kerülő bf42őtől is, annál nemhiszem, hogy olcsóbb lenne...
    amúgy csak felbosszantot egy kicsit a "Mondj egy jobb II. világháborús repülőgépes gamet" hozzászólása :)
    a második dologra megcsak annyit, hogy megyek veled ;)
  • BBird
    #20
    Hát gratulálok a B-14 -t arcade -nak hívni. :-D

    Amúgy bírom ezeket a (csak a legújabb, legszebb a legjobb) usereket. :-D
  • Bucser
    #19
    jujj ez mind egy rakás szar amit itt felsoroltál:D

    Il-2Sturmovik Ace Expansion and Pacific Fighters.. na ez repülös játék.. a többi arcade fos:D
  • BBird
    #18
    Na most nem értem miért belém kötöttél, de biztos igazad van. :-D

    Mellékesen nem hoztam egy szintre BF -t a freeware Plane Arcade -al. Két külön kategória. Nem csak játékstílusban, árban is. Egy free -től nem szabad sokszor sokat várni.

    Egyébként az is furcsa, hogy Te viszont erősen a BF-t tolod egy arcaderepcsis topicban. Én is átmegyek a dreamweaver topicba a flasht isteníteni. :-))
  • joebacsi
    #17
    hát igen, ez viszont még örökprobléma bfben, még 2ben is, ahol ugye már mai sugárhajtású gépek vannak, és többször akkora pályák, de még így is elég kicsi a tér a repcsiknek, maga a dogfight is eléggé ratyi lett, de ez már részletkérdés, ennek ellenére nemtudok most perpill élvezetesebb játékot, ezért toljuk azt ezerrel :)
  • joebacsi
    #16
    uhh ennyire ne legyél már lami :)
    a bf alapból egy fps, amiben vezethetsz mindenféle járművet, köztük repülőket is...és ha csak a repülős részét nézzük, akkor is simán 1 szintben van a te preferált játékoddal...de bfben még közben egy komplett fps is ott van a repcsik alatt :)
    pl1
    pl2
    pl3

    jah és mondtam már, hogy ezek egy 4 éves játékból vannak? :)
  • BBird
    #15
    Annyiban nem szerettem ezt a kieg. -t, hogy kicsinek tartottam a pályákat egy hosszabb repüléshez a gyors gépekkel. :-)
  • DEXTER92
    #14
    Jóak