720
Star Trek: Legacy
  • SlyDers
    #720
    Sziasztok nekem sajna elveszett a mentés kiegészítő mód és a neten nem találom sehol. Tudna valaki segíteni, mert most újra feltettem a játékot és szeretnék vele játszani.
    Előre is köszi
  • rico86
    #719
    Sziasztok a texturák elmosódottak a játékban,
    a gépem win7 32 bit
    amd athlon x2 250 2magos 3.ghz
    2gb ram

    Remélem tud valaki segíteni.
  • Kacyking
    #718
    Helló!Hogyan lehet alrendszereket lőni?Jah és benne vagyok netes partikban.
  • leopard26
    #717
    HELLO!NETEN NEM AKAR VALAKI JÁTSZANI?

    MSN:

    [email protected]
  • Narxis
    #716
    Jó game.
  • REALITAS
    #715
    Ha játszott vele mostanában valaki segítsen hogy kell a pajzsot aktiválni mert mikor az r-t megnyomom nem aktív elég idegesítő hogy a hajóim egyből a hajótestbe kapják a cuccot.
  • Hans von Luck
    #714
    Hali. Én is szívesen kipróbálám neten a gamet, csak fogalmam sincs hogy kell életet lehelni a netes játékba. Mint ahogy vki említette a fórumon x-fire nem látja, a játékon belul meg nem akar mukodni...talán gamespy?
  • Plata
    #713
    Felfedezések a küldetés címe.
  • Plata
    #712
    Sziasztok én annál a küldinél járok amikor a nap felrobban vagy mi és piszok sok meteor ömlik ki belöle és meg kell védeni 3 bolygót,azokat a kis vackokat elvontattam egy bolygó mögé minden ,a veszélyes meteorokat likvidálom folyamatosan,de nem akar vége lenni a küldinek.Mit kell csinálni?
  • Amcir
    #711
    kösz ma próbálkoztam vele és elég egy norway és egy ent is
  • LPeti93
    #710
    U.I.remélem segíteni fog
  • LPeti93
    #709
    Amcir arra gondolsz amikor a U.S.S.Defiant eltűnését kell ki vizsgálni? (Mivel ent-D-vel csak az az egy van leírom)
    Nekem volt 3 hajóm: az Enterprise, egy nebula osztályú hajóm és egy proxima.
    Először elmentem kivizsgálni a jelzést a ködből. (1. feladat teljesítve)
    Ezután ha meghalgattuk Sisko és Picard szövegét és minden romulán hajó elég messze volt kijöttem a ködből és elkezdtem kilőni a "Warp Dampener"-öket. Minden egyes kilövése után kiírja a sugárzási szintet és hogy mennyinél kezd el működni a térhajtómű. Egy időn belül meglelődött a Defiant kb miután a szükségesdampener felét kilőttem. Egy idő után rámtaláltak a romulánok, ekkor jött jól a proxima lassúsága. Amíg az enterprise és a nebula elől lőtték a célpontokat, addig a proxima feltartotta a romulánok nagy részét (ebbe bele is pusztult). Amikor a térhajtómű feléledt a romulán bázis felé vettem az irányt ahol a defiant van. Addig lőttem amíg a pajzsa le nem vált. Akkor betranszportáltam egy csapatot egy kicsit tartottam a frontot és ha minden igaz akkor már a kivezető videó következett.
  • Amcir
    #708
    Tánácsot kérnék egy küldetéshez címét nem tudsom de az első enterpise-d-s küldetés az hogy lehet megcsinálna?
  • istikovacs76
    #707
    Sziasztok !

    Szeretnék a ST:Legacyval interneten játszani, de az xfire nem látja.
    Benne van a játékok között, de alul az ALL-ok között nincs, így nem tudok szervert sem keresni:(
    Esetleg próbáljak más szerverkeresőt?
    Ti mlyet használtok?
    köszi előre is
  • mk452001
    #706
    Megoldottam a problémát: szimplán átállítottam a felbontást 1024x768-ba
  • X3
    #705
    jav: x1300 és fölötte
  • X3
    #704
    akkor sajnálom.
    nekem is igy viselkedett 9600 ason.
    csak x1600 on illetve x-es szérián futott rendesen
  • mk452001
    #703
    ATI Radeon 9800 PRO
  • X3
    #702
    milyen a vga karid?
  • mk452001
    #701
    Sziasztok, lenne egy kis problémám!
    Miután elindítom a játékot, a menü (legalábbis remélm hogy az) egy nagy sötét pacni.
    Nem tudjátok mi lehet a baj?
  • lampard99
    #700
    hello valaki nem akkar 1 e neten nyomni
  • ijx119
    #699
    Sziasztok!

    Tudja valaki,hogy a star trek legacyban az "at the gates" résznél,miután elpusztítottam a klingon űrdokkot és felrobbantak a határvédő aknák és megindul a flotta,mit kell csinálni?
  • SlyDers
    #698
    Nos azt a részt én úgy oldottam meg, hogy a négy hajót mind 1-1 bázishoz küldtem kijelöltem, hogy lösséj őket, majd amikor kilőttem az elsőt, csatlakoztam egy másik hajómhoz és közösen lőttük. Szerintem ez jó megoldás. Ha egyet akarsz mind a 4 hajóval támadni, akkor mielőtt kijelölöd a célt nyomd meg az 5-öst ekkor egyszeere irányítod mind a 4 hajót.
  • Bolyi
    #697
    üdv olyan gondom lenne hohy hoyagn lehet azt megoldani,(első részné vok enterprise nx) hogy a romulan bazisokat amiknek mérget széllítanak,hogy lehet gyorsban szétkapni?
    VAgy hogy lehet azt megoldani hogy a 4 hajóm ami van mind azt lője amit én?
    Mert sokszor csak állnak üresben,semmit sem csinálnak ha én nem vezetem rá őket automatice...
    eléggé zavaró
  • sancyka
    #696
    Ok értem tehát akkor elbujnak a csillagködbe..
    Thx a segitséget :)
  • akyyy
    #695
    vannak ilyen kis bigyók olyanok mint a kooporsók, videóban is látni. vagy követni kell az egyiket, vagy térkép alapján rájönni, hogy honnan jönnek (csillakködökbe vannak ezek)

    igazából mérget állítanak elő(vagy tán virust).és ha elérik a 2000 akkor game over, a bázisokban csinálják, ezeket kell elpusztatani
  • sancyka
    #694
    Hy !
    szeretnék egy kis segitséget kérni .
    Star Trek Legacy gameben elakadtam.
    Nem tom hanyadik pályán vaok de Romulánokat kell lelöni és vagynak űrbázisok is remélem valaki tudja már meik ill. hanyas pálya .
    Szoval csak annyi lenne a problem hogy , aszem a végefele a pályanak elkezd számolni egy mutató 0-2000-ig na ez az amit nem tok megoldani , a tippben aszem az van hogy fedezek fel valami tudosokat vagy ügynököket .

    elöre is thx a segitséget .

  • lee56
    #693
    Az Enterprise C-t ami galaxy osztályu, picard második küldetésekor használhatod, ugy emléxem legalábbis. De nem igazán értem miért kellett ezt megkérdezni, főleg hogy kb 2-3 küldetésre vagy tőle, és egyszer már végig is toltad... Csináld folyamatosan a küldetéseket, azt egyszer majd csak megkapod :)
  • SlyDers
    #692
    Hi
    nem tudjátok mikor kapom meg főhakónak a Kirk féle enterprise-ból a második változatot. Először ugye az NX-es van, utánna a TOS-ból ismert enterprise maj a The motion picture féle enterprise de nekem vmiért azt nem adja meg mert már az OMEGA küldinél vagyok és még mindig a TOS enterprise a fő hajóm. Korábban már megcsináltam a játékot és úgy rémlik, hogy már meg kellett volna kapnom a "3. véltozatú" enterprise-t.
  • baraddavid
    #691
    sziasztok a legacyban azt a pályát nemtom megcsinálni amikor 3 medikus hajót kell kísérnem 7 bolygón keresztül mert mindig lelövik őket , ha tudnátok vmi tippet adni hh csináljam , vagy tudna vki küldeni egy m entést amibe már át van víve ez a pálya a [email protected] légyszives küldje el
  • janeszdeejay
    #690
    hali nah a firestone-t sikerült megoldanom.
    viszont ha elpusztul az enterprise akkor kapok új vezérhajót??
    vagy van küldi ahol amugy is mert emlékeim szint nem lőtték ki az enterprise-t és mégis a dephiant-os küldinél vmi starfreez a vezérhajóm v mi.
    illetve a az a küldit h kell megcsinálni??
    mert mikor lövöm ki a térmeghajtás-gátló cuccokat mindig észrevesznek és haves csatában ugyan de alul maradok. :(:(
    SOS please!!!
  • janeszdeejay
    #689
    hy.
    a firestone cmű küldinél elakadtam betölti a pályát,de se video se egyébb más.
    nincs feradat se semmi semmit nem tölt be.
    mit kell csinálni???
    még a klingonok vannak ellenem.
  • akyyy
    #688
    olvasd végig ezt az oldalt, lentebb beszéltük hogyan érdemes megcsinálni azt a pályát:)
  • janeszdeejay
    #687
    hali.
    elakadtam
    tudnátok segteni?
    van 1 olyan küldi aminek az a magyar címe h a méhkas gyomrában
    sok-sok romulán hajó jön,és 3 bio-s ürhajót kell megálltani de nem tom szétlőni őket.
    a másik gondom pedig az h nem tom használni az alrenszer célzást.
    lécci rjatok vmi segtséget.THX ELŐRE IS
    CSÁ
  • Quler
    #686
    http://legacy.filefront.com/
    Tessék
  • gallardo
    #685
    vki nem tudna mondani egy-két oldalt ahonnét lehet hajókat letölteni?
  • lee56
    #684
    A játékban meg simán amikor hajókat vásárolsz csata előtt, multiba csak akkor megy ha a szerveren is fenn a mod, ellenkező esetben marad a skirmish...
  • lee56
    #683
    Jah, próbálgattam én is uj hajókat, de bugosak mint állat (texturahiányok, fegyverzethiányosságok, stb. (volt hajó ami nem tudott lőni hátra :) )), bár nem tudom azóta fejlődtek-é, már egy pár hónapja nem foglalkozok vele...

    Itt a Readme-je az egyiknek :

    Cardassian Keldon by Capt.Settlemire

    This is the Cardassian Heavy Battleship, I have made the mod to
    over write the existing model and files so it build this in place of the old
    version. I replaced the phaser with the federation phasers.


    Installation**

    Move all folders (Textures, odf, M3D) to your Star trek Legacy directory

    ..... congrats :)

    .. It'll build instead of the original keldon.

    ---------------------------------------------------------

    [Amugy szinte mindegyiknél eleve ugy volt kialakitva a könyvtárszerkezet hogy csak simán be kellett másolni a könyvtárakat a Legacy-ébe, szal 1xü.]
  • SlyDers
    #682
    Egy oldalon találtam hajókat a legacy-hoz, nem tudja valaki hogy azokat hogyan tudom elérni a játékban, hova kell bele másolni?
    ezen az oldalon van: http://legacy.filefront.com/
  • akyyy
    #681
    tölthető a magyarítás portálról a fordításom