83
A Trilógia 4. része lesz? nemlesz?
  • AnuluWork #83
    2023 augusztus ...

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2023.08.17. 09:56:02
  • KolkaF
    #82
  • zoliii
    #81
    Ezek az újrafeldolgozások ritkán jók! :D Inkább folytatták volna a történetet, pl. a Doki gyerekei, meg a Mcfly család (fiatalabb verzió) ismét csapatként dolgozik, és most dimenziókat kutatják (Sliders) :D Izgalmasabb lenne. A mostani trilógiát, úgysem tudják überelni! :D

    Úgy látszik most az újrafeldolgozások korszakát éljük :D
    Csodálatos pókember, Robotzsaru, stb :D
  • Aquir
    #80
    uh
  • akyyy
    #79
    http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/03/27/keszul_a_vissza_a_jovobe-franchise_remake/
  • brueni
    #78
    kb arra lenne jó, mint az indijána jónás 4...
    illúziót rombolna...
  • Daza500
    #77
    Az IMDB-n nincs róla semmi info, se adtalap, se semmi. Ami pedig ott nincs fennt, az NEM létezik.
    Azok a fórumosok meg hamis próféták.
  • Klaudia85
    #76
    Naív és buta vagyok, mert nem néztem utána kellőképpen, csak bepötyögtem a youtube-ba és rögtön másoltam is ide, amit találtam?
    Inkább nem elég körültekintőnek nevezném magam... De azért köszi:)
    Ne idegeskedj, ezzel senki sem fog leállni addig, amíg élnek az erről szóló fórumok... Nem éri meg emiatt szívinfarktust kapni :D Annyit nem ér a nemlétező 4. rész :D
  • Magoo
    #75
    Jajj nem lehetsz ilyen naív és buta...
    Ez a klip több filmből van összevágva. Javarészt a Universal Studio BACK TO THE FUTURE: THE RIDE -ból származik, ahol Biff ellopja az időgépet visszamegy a dínók korába - meg még jópár más idősíkba - és MI - a közönség - egy másik DeLorean-ben ülve követjük őt. Keress rá Youtube-on, simán megtalálod. Amúgy jó kis Ride volt...kár hogy megszűnt tavaly - vagy tavaly előtt azt hiszem.
    Ezt váltotta le a mostani Simpson Ride ami zseniális! :D
    De hogy ismét erről beszéljek, itt még bevágtak más dínós filmekből jeleneteket, sőt Michael J Fox és Peter Jackson szellemes filmjéből - pontosabban WEKFILMjéből egy részletet.
    NEM LESZ BTTF4!!!!!!!!! Most már álljon le mindenki ezzel.
  • Klaudia85
    #74
    Nekem nagyon nem tűnik kamunak, bár ezen a videon TAVALY nyárra ígérték...
    http://www.youtube.com/watch?v=kEspnFv1vX4
    Alább pedig egy kis részlet látható a 4. részből... Csak nekem az a furcsa, hogy mindenki ugyan annyi idősnek látszik, mint a kb. 24évvel ezelőtti részekben...
    http://www.youtube.com/watch?v=XGdRkA6woAY&feature=related
  • Quantumleap
    #73
    Bakker! Ezt meg kellene csinálni!!! Akárcsak úgy, hogy vígjátéknak készül.
  • njozef1984
    #72
    szerintem sem kellene 4. rész
  • Klemice
    #71
    lesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssz
    tanulj már meg írni öcsi
  • Klemice
    #70
    vicces
  • Daza500
    #69
    Ja, vagy a Titanic 2
  • Quantumleap
    #68
    Most ez olyan, holnap megcsinálom a Keresztapa 4. vagy a Piszkos Harry 6. trailerét, és felnyomom a tube-ra.
  • Daza500
    #67
    Téged átvertek.
  • Quantumleap
    #66
    Uramatyám! Ne legyél már ennyire naív. Valami fanmade kamuvideót láthattál.
  • szekolo
    #65
    Hát szentem is lessz mert a youtube-on már fenn van egy angolnyelvű előzetes a filmről.Úgyhogy szentem is lessz csak arra lennék azért kiváncsi mikor lessz magyar nyelvre szinkronizálva.?
  • Sorip
    #64
    Mégis írtak egy új forgatókönyvet 2007-ben!!!!!2010-ben állítólag lesz 4
  • Quantumleap
    #63
    Zárolják már végre ezt a topikot! :)
  • Magoo
    #62
    Mond csak...mennyire nehéz visszaolvasni?
    Egy picit eröltesd meg magad...kössz.
  • Dracco
    #61
    Cervusztok.

    Lesz negyedik rész?
    Ki a főszereplő?
  • Magoo
    #60
    okos ember Bob Gale!
    Van egy képem a Floridai Universal parkból ahol a BTTF Ride előtt van egy új időgép. Egy sokkal újbb típusu autóból alakítva....nem is tudom...toyota talán. Majd előkaparom a képet. Annó amikor fényképeztük, azt hittem az lex az új Vissza a jövőbe autója :)
  • B0B0
    #59
    Csak annyit a té,ához, hogy megírták a 4. rész történetét, de amikor a régi stábból páran meglátták, hogy a doki vonata csillagnak ütközik dobták is a kukába. Bob Gale azt nyilatkozta, hogy ő sosem fogja engedni, hogy folytatás vagy sorozat készüljön...
  • Magoo
    #58
    Hát azok is tuti bukták lexnek
  • Quantumleap
    #57
    De az a legsajnálatosabb, hogy valakik örülnek az ilyen folytatásoknak, ha elkészülnek. Nekem a Rocky VI. és Rambo IV. dologtól is feláll a szőr a hátamon.
  • Magoo
    #56
    Persze hogy nagy kamu hír.
    Amennyire láttam csak a magyarok irdogáltak ennyi faxságot (ha tévedek szóljatok)
    Szal kacsáztak össze vissza. Aztán amit az egyik kitalált, a másik felpofozta és új formában kiadta megint a faxságot.
    Ne dőljetek be minden baromságnak!
  • Csaba007
    #55
    Meg ez olyan mintha a Gyűrűk Urát folytatnák és ez egy nagy marhaság lenne!!!!!!4
  • Csaba007
    #54
    ha januárban volt a nagy hír akkor mostmár kéne a forgatásról több hírt is hallanznk de én nemhallottam semmit szóval szerintem ez egy nagy marhaság!!!!És az 1,2,3 részben ugyanazok a díszletek voltak akkoriban mostanára már biztosan elvesztek!!!!Ez egy nagy kamu!!!!
  • zoolee
    #53
    Ha bekker az hogy amikor parkinzon kóros ???
  • Aquir
    #52
    látom nem érted a lényeget :) Azt így hívják hogy az ötrészes trilógia, éppen ez a vicc benne :)
  • littleNorbi
    #51
    Tudod mit jelent a tri másik nyelvekben?Tri=három.
  • Aquir
    #50
    miért? a Galaxis útikalauz Stopposoknak (The Hitchhiker's Guide to the Galaxy) is 5 részes trilógia ! :)
  • reanimator
    #49
    Akárki akármit mond, akármit írnak az újságok biztos,hogy nem lesz folytatás.
    De gondolom most jönnek majd az okos faszoskodások(újsághírek),hogy Martyt meg Brad Pitt játsza vagy Orlando Bloom vagy Jáksó László.

    És ugyanígy békén kell hagyni Indiana Jones-t is.(Ott is évek óta a folytatásról kamuztak az újságok)
  • sipki
    #48
    d
  • Landor
    #47
    OFF:
    Amúgy érdekes hogy az Úttalan útban (2002-es filmben) játszik Michael J. Fox és Christopher Lloyd is..
    Most miért nem lehet a trilógia folytatásában is..
  • quack
    #46
    trilogia 4.resze powaa
  • dia
    #45
    akkor lett trilógia amikor elkészült három rész
    Ha jól emlékszem a SW-t is trilógiaként emlegették...
  • littleNorbi
    #44
    Marty-t játsza ne a Dokit !!!

    Ja és h lehet egy TRILÓGIÁNAK 4. rész?