72
mi ez?
  • smith09 #72
    Szerintetek mi lett velük ? :-) Teljesen eltűntek.
  • Neogan
    #71
    Akkor ajánlom a Türk-Íz c. műsor végét mikor fürdenek a tengerben. Na akkor nézd meg. Imádnivaló!!!!
  • Bandee1987
    #70
    Szerintem egész fasza műsor :)

    Jól elvannak, mintha nem is lenne ott a kamera :)

    Viszont a legjobb műsor a tv paprikán, az a Bandi a hegyen :) Nagyon nagy arc a csávó :)
  • Beedee
    #69
    Sziasztok! Én Kozi féltesója vagyok.Szerintem tök jó a műsoruk(kár, hogy megszűnt).Kozi télleg nem tud főzni, de sütni annál jobban!
  • Ronny
    #68
    de azért két pillanatot se gondolkoznál ha...
  • Brankley
    #67
    hmm, cska msot olvastam el ezt a régi hsz-t...
    hogy lenne jó csaj? deszka...
  • gyiki
    #66
    Én a fözöcskézös műsoroktól mindig megéhezem :)A Kozi aranyos lány, láttam a Szigeten is, élöben is jó csaj!
  • Brankley
    #65
    akkor nézd csak
  • bld
    #64
    de vicces, most mit csináljak?
  • Brankley
    #63
    főzőműsort nem azért kell nézni, hogy röhögj rajta
  • obe
    #62
    érdekes, én nem olyan ember vagyok aki csak megjegyzi hogy ha egy film nem tetszett, hanem olyan aki esetleg mindzt megosztja egy fórumban. szerintem a fórumok pont erre valók.
    nem tudom tudsz-e róla de létezik negativ kritika is, tehát ha vmi nem tetszik, és meg tudom mondani miért nem, és neadjisten másnak sem tetszik(akad azért ilyen jócskán), azt bátran kinyilváníthatom, pláne ha erre van egy nyilvános grémium, azaz jelen esetben ez a fórum:)
    ebbe bőségesen belefér az a véleményem, hogy ki hogyan értékeli a tudását, hiszen ők nyilvános szereplők, tehát ezzel tökéletesen tisztába is vannak, sőt elárulom van ilyen szakma is úgy hivják kritikus, ő meg pénzt kap azért hogy "fikázzon"...én nem kapok érte, de büntudat nélkül elbeszélgethetek egy ilyen fórunom, hogy mi, és miért nem tetszik...ezt azért megtehetem itt nem ?

    valóban látatlanban mondtam hogy többet tudok a gasztronómiáról, de látod ez olyan mint a póker, be is jött, hiszen írod hogy a végzettséged témába vágó, de azt is írtad hogy nem dolgozol a szakmában...ellentétben veled nekem nem csak a végzettségem az , hanem 10 évet töltöttem el benne, és több nyugat európai hotelben dolgoztam(nem felvágok itt, csak tényként közlöm), tehát valószinű igy már hogy az iskolai tananyagnál többet elsajátítottam, talán megkockáztatom többet tudok, mint amit tv-ből, és könyvekből te elsajátitottál...persze lehetett volna mindez forditva is , akkor természetesen bocsánatot kérnék ablöff miatt, de mégse igy van...

    és ámbár rendelkezem némi tudással, mégsem érzem olyan erősnek hogy képernyőre tolnám magam emiatt, de azt engedd meg hogy minderről saját(mégha negativ is) véleményem legyen.
  • Dynamic
    #61
    Mondjuk ez a topik úgy általában erről a műsorról szól, ahol mindenki szabadon véleményt nyílváníthat legyen az a vélemény jó vagy rossz és nem valamiféle fanklub, ahol csak a rajongóknak van helye.
  • bld
    #60
    sztem jó a műsor az h vki em érzékeny vagy idiótának találja ezt afajta humort... izlések és pofonok mindenesetre sztem minden főzőműsor sekélyes és unalmas ezen legalább lehet nevetni
  • Brankley
    #59
    Na azért azt nem
  • Phat Smoker
    #58
    "..ha kijössz a moziból és nem tetszett a film akkor nekiállsz jobbat csinálni ?..

    Ha nem tetszett pl. egy film, megjegyzem magamban, hogy de szar volt, ahelyett hogy fikázásokba kezdenék egy topik keretén belül.

    Szerepeljenek csak ott ahol akarnak, az neked miért fáj, hogy képernyőn vannak ? Max. akinek nem tetszik a műsor, az majd szépen elkapcsolja.
    Mi közöd van ahhoz, hogy ki mint értékeli saját tudását ?

    "..egyébként nálad biztos többet tudok a gasztronómiáról.."

    no ezt a kijelentésedet meg miért érzed megalapozottnak így a nagy látatlanba ?
    végzettségem szakács-cukrász, habár nem dolgozom a szakmámban, de nem is kell, hogy valakinek ez legyen a végzettsége, hogy rálátása legyen a dolgokra..hisz ott a számtalan könyv, dvd, tv műsorok és máris képben van az ember a gasztronómiát tekintve.
    De nem vitatom, nálam biztos többet tudsz ezekről a dolgokról Mr. Okostojás!

  • obe
    #57
    de hagyjuk az egyészet nem kell válaszolnod, maradjunk annyiban hogy nekem ez a véleményem, neked meg nem:)
  • obe
    #56
    hát pont ezt mondom én is ennél többről szólnak a főzőműsorok.vagy neked megfelel egy x.dik rókabőr is?te tényleg nem érted mit akarok mondani?
    te semmit nem kritizálsz? neked minden jo ahogy van?
    ha kijössz a moziból és nem tetszett a film akkor nekiállsz jobbat csinálni?
    ne légy már nevetséges
    én tudom magamról hogy mihez értek, és el tudom dönteni hogy vagyok -e olyan jo hogy pódiumra álljak ország-világ elé,vagy csak bohocot csinálok magamból az átlagos tudásommal, amit bármely szakmámbeli simán tud.
    csak egyesekben akkora a szereplési vágy , hogy simán túlértékeli tudását.
    egyébként nálad biztos többet tudok a gasztronómiáról, lévén vendéglátóipari végzettségem van, és neked?..ne értsd félre nem kötekedem, csupán a véleményem támasztom érvekkel alá:)
    de ha nekem nem hiszel(nagyon ugy néz ki) akkor kérdezz meg egy "sima" szakács ismerősödet.
  • precision
    #55
    - Melyik magyar focicsapatnak drukkoltok? (DJ_Come)
    Döme: Barcelona.

    nc :DD
  • Membrah
    #54
    jaja..én is...de maúgy sztem tök jó fejek...
    baromi jó műsor.
    nekem tetszik a srác poénja..kozi kicsit sügér,de jó fej,mindkettő!!!
    szal hajrá gasztropapucs!
  • Jancsik
    #53
    sima ügy, egy ovodás is megcsinálja
  • Brankley
    #52
    na, ma volt ilyen vizsgaféle pont ételkészítésből. 3 fogásos kaját kellett csinálnom 3 óra alatt... De nemvolt receptkönyv a kezembe!
  • Phat Smoker
    #51
    hát ennél többről szólnak a főzősműsorok, nagy tudásod birtokában mikor láthatunk téged viszont a képernyőn, hogy megmutathasd mindenkinek, mit hogy kell csinálni ?
  • obe
    #50
    ugyanmár, nem kell ahhoz péknek lenned, hogy megállapitsd 2 zsemlye közül melyik a jó, ugye?:D

  • Phat Smoker
    #49
    nem esek hasra semmitől, de biztos vagyok benne, hogy te sokkal jobban csinálnád! :D
  • Jancsik
    #48
    nyaktól lefelé ugye? :P
  • Dynamic
    #47
    Szvsz nagyon erőltetett egy műsor.Az a tipikus baromság, amikor 2 poénosnak szánt embert beraknak a tv-be és ők elkezdenek erőlködve lazáskodni, meg viccelődni mintha ez nekik mindennapos lenne.Az origon is olvastam egy "riportot" velük(Vendégszoba) de két komoly mondatot nem bírtak kinyögni, fontos volt, hogy mindenre valamit pár szavas "vicces" válasszal reagáljanak.
    A csaj azért jó-kűlsőre persze:D
  • obe
    #46
    azért hasra ne essünk ezektől az embert igénylő kameramunkáktól, mert ezt többezer amatőr megcsinálja otthon is, nincsenek szakmai mesterfogások az elkészítés ,vágás területén:)...az meg hogy mi mindennek létjogosultsága van mostanában arról inkább ne beszéljünk, napestig tudnám sorolni.
  • Jancsik
    #45
  • Ramore
    #44
    a legjobb műsoruk a Bandi a hegyen!
  • Phat Smoker
    #43
    nincs velük semmi bajom :)
  • Brankley
    #42
    Phat Te miért szereted ennyire Őket?
  • Phat Smoker
    #41
    A Gasztropuccs készítésében a kamerák tuloldalán is kiveszi a részét(utómunkálatok, vágás stb..) kérdezd meg tőle, a mai világban milyen létjogosultsága van egy ilyen műsornak és hogy képzeli, hogy egy ilyenben szerepel ? :)
  • Phat Smoker
    #40
    hát ő már csak ilyen receptből sütős tipus :)
  • obe
    #39
    jah nem ,annyira nem ismerem hogy beszélünk, egy kiválló cimborám közeli haverja...de azt mindenki magadöntse el , hogy érett egy ekkora kihivásra, méltó -é arra, hogy kvázi 10 millio(persze ennyien nem nézik)emberrel megossza a tudását, de manapság sokan túlértékelik önmagukat, többen avval a szlogennal, "mér ha ennek+ennek van pofája aakor én is simán"...nos hát akkor mi a músor cálja vajon?bár ezt valszeg tőle kéne megkérdezni..én még nem jöttem rá, bár egy főzős műsornak általában egy a főzés a célja
  • Brankley
    #38
    na de az bőven elég...
    Vagy adja át a cukrásznak, amit sót, ha olyan, vagy inkább ne süssön...
    Meg multkor is valami salátafélét csinált, azt is receptből... még nyár eleje felé asszem
  • Phat Smoker
    #37
    Csak Kozi dolgozik receptről méghozzá süt, nem főz! :)
  • Phat Smoker
    #36
    nem tudom megitélni, hogy mennyire nagy kiválósága a szakmájának, azt sem tudom, hogy mekkora tudás birtokában lehet fakanalat ragadni a kamerák előtt, egy főzőműsor keretén belül, de hisz te ismered Dömét, majd jól kifaggatod őt ezen kritériuomokról! :)
    Nem is az valószínűleg a műsor célja, hogy a kulináris élvezetek legfelsőbb fokával ismertesse meg a nézőket.
  • Brankley
    #35
    nem, sima szakács vagyok, de legalább nem receptről főzök....
    Amúgy attól függetlenül, hogy nem szeretem őket, néha megnézem...
  • Phat Smoker
    #34
    valószínű te valami mesterszakács lehetsz egy francia 5 csillagos étteremből!
  • Tarajos Sül
    #33
    én néha szoktam nézni,és nekem semmi bajom sincs velük!

    Ahogy ottan hancúroznak,sztem tök édik!

    :))))))))))

    Meg az Ági nem is rossz csaj...