72
mi ez?
  • Brankley
    #32
    hát igen, ez igazi xar műsor... sztem semmit nemtudnak...
  • Jancsik
    #31
    én a "mit szeünk ma?"-t szoktam nézni, abba is lúzerek vannak :)
  • obe
    #30
    szal érted mire célzok azért mert esztergályos suliba végeztél attól még ne érezd magad felbátorítva hogy a médiába osztod a megszerzett tudásod, hacsaknem a szakma kívállósága vagy, márpedig azt te is aláírhatod hogy döme esetében erről sok jóindulattal sem beszélhetünk..ugye?
    megmég rendezői ambiciókat is dédelget ugye, méghozzá jancsó miklós szárnya alatt töltötte tanulóéveit, tehát akkor itt egy polihisztorról beszélünk?
  • obe
    #29
    akkor viszont nem lehet nem észrevenni a hasonlóságot
  • obe
    #28
    az rtl klubb műsorait lehetetlen aláütni, ot bárki bármiféle tudás nélkül bármit művelhet
  • Phat Smoker
    #27
    LoL...Döme mint Jamie imitátor
    attól még nem fog vki Jamie nyomdokaiba lépni a szakácsművészet terén (sőt még a halvány közelébe sem fog érni) , hogy úgynevezett bekem sérója lesz neki és kismocival jár :D
    amúgy szerintem a hajviseletüket kár összehasonlítani, már rég másképp néz ki mindegyik ..vagy lehet, hogy 1 fodrászhoz járnak és ott közben recepteket cserélgetnek egymással!
    Jamie műsoraiból az összeset láttam, kiadott dvd-i is megvannak, könyvjei, stb..
  • Phat Smoker
    #26
    ha még mellette főzni is tud, akár lehetne is neki :)
  • obe
    #25
    félreértettél, a műsor maga nem az angol konyhaművészetre hajaz, hanem a srác(döme) használ a jamie féle műsorból egyértelműen elorzott jegyeket: már a kinézete is(bekem frizko), kismocival a piacra, ami egyértelműen jamie használt először a főzőműsorában,otthon főzőcskézés,stb..de ezen hasonlóságokról magad is meggyőződhetsz ha megnézel egy jamie féle músort.
    több lopás nincs is a műsorban, hiszen főzőtudományban, improvizációban fel sem veheti a versenyt az angol eredetivel, viszont itt beletettek egy kiscsajt is legyen kivel pofáznia, mivel főzés közben döme a lassuságával(amit tobacco kolléga is említ)csak elaltatná a műsort..szal valszeg tud főzni a srác de nem hiszem hogy jobban mint egy átlagos szakács egy átlagos étteremben..egyébként ismerem a srácot tudtommal a színművészetire járt pár éve rendezői szakra, tehát nem a főzés az élete, ellenben jamievel akin látni hogy erre született...
  • Amse
    #24
    nincs, de az sem 100-as úgyhogy lehetne.:)
  • Phat Smoker
    #23
    Valkó Eszternek is van főzőműsora ? :D
  • Amse
    #22
    Ez rosszabb mint az Rtl klub és Valkó Eszter ?
  • Phat Smoker
    #21
    van még számtalan fiatal tévés szakács srác viláxerte, akik habár közel sem lettek olyan népszerűek mint Jamie, de azért vannak! :)
    Miért pont Jamie jutott eszedbe a gasztropuccs megtekintése közben ?
    hol fedeztél fel a műsor kapcsán angol gasztronómiára emlékeztető jegyeket ?
  • blackgamer
    #20
  • Cat #19
    A LEGJOBB MŰSOR, MEG NE SZÜNTESSÉK! :D
  • obe
    #18
    nekem csupán az az "ellenvetésem" a műsorral szemben, hogy ez is egy ujjabb saját ötletet nélkülöző lopás attól a tényleg eredeti jamie oliver nevű sráctól:((
    óriási szégyen ez nekünk magyaroknak akik világszerte elismert konyhakultúrával rendelkezünk, hogy nem általunk az angoloktól lopni konyhatéren, akik viszont köztudottan a legpocsékabb gasztronomiával rendelkeznek...
    erre itt ez a gagyin ellopott műsor(persze diákoknak..lol...mulkor néztem fél szemmel, a hozzávalók többezres tételre rúgtak...a másik tolvaj aki ebből szépen meg is szedte magát garantáltan ,az a stahl , aki még a mozdulatokat, beszólásokat , sőt még az enyhén módosított receptneveket sem általlott sajátjának titulálni...nah ez a szégyen szerintem
  • Tobacco
    #17
    nem nyitok juszt se.
  • Phat Smoker
    #16
    Az 'Ezer Íz Főzőiskola' műsora ..nyiss róla egy topikot!
  • Tobacco
    #15
    ezt nem hiszem el! most is megy valami műsor a paprikán. halál komolyan azt mondja a szakács, ne felejtsük el, hogy főzésnél a tűzhelyet be kell gyújtani. ennyi agymenést... pedig ez valami komolyabb műsornak néz ki...
  • Tobacco
    #14
    na, azéért!! :-)
  • Tobacco
    #13
    miért? te nem szoktál nézni főzőcskét, meg természetfilmeket, vagy bármi mást ami érdekel téged? amúgy szerintem, amíg az ember a gép előtt ül, addig elég sok felesleges dolog lemegy a tv-ben, amit az ember akarva-akaratlanul is hall és lát esetleg. Nem idő túltengés ez :-)

    pl. tegnap gépeztem és nem tudom melyik adó ment, de hallottam, a kagylónak van szíve. és valami csiga meg tudja ölni úgy, hogy rámászik és kaparja a tetejét, amitől a kagyló fél és egyre gyorsabban dobog a szíve és két nap múlva infarktust kap, és a csiga megeszi.

    Van értelme felesleges dolgokat hallgatózni, mert esetleg még meg is tudunk belőle valamit. Én tegnap óta teljesen a hatása alatt vagyok ennek a kagylószív és infarktusnak...

    Meg ebből az idióta műsorból is "tanultam": ha a paradicsomot felkarikázzuk, és túl vastagok a szeletek, akkor vékonyabb lesz, ha kettévágjuk DE KERESZTBE! a paradicsom karikákat :-D :-D
    a mai adásból azt tanultam, hogy válik ki melegítés hatására a vajból a tojás, ami miatt ki kell dobni és újra készíteni :-D
    nagyon tanulságosak a csajnak a kis mutatványai! :-D
    ja, meg azt is megtanultam a csajtól, ha kimagozott paradicsomra van szükségem, akkor nem félbevágom, kimagozom gyorsan és utánna vágom apróra, hanem, előbb apróra vágom a paradicsomot, aztán a 3 millió kis darabkát külön kézbevéve kimagozom őket. Sok időt megspórolhatunk, ha az apró paradicsomdarabkákból szedegetjük ki a magokat! :-D

    Tényleg időkérdés lenne? :-)))))
  • Phat Smoker
    #12
    szerintem a csajt nélkülem is annak tartod aminek akarod, nem kell hozzá az én engedélyem :)
  • OrioN the S
    #11
    Ezé nem nézek tv-t ^^
  • Tobacco
    #10
    hykao: az az

    Nolycsy: nagyon gusztustalan a csaj. bocs h nem egyezünk.

    M.A.D.: ha nem fogyatékos, akkor én is merek röhögni, de tényleg azt hittem, beteg, mert nagyon nagyon beteg.

    Phat Smoker: de tetszik. a tények tudatában már tetszik. :-) nem fikázós topikot nyitottam, bocs. Hanem komolyan érdekelt. Mert ha fogyatékos, akkor támogatni kell a műsort és nézettséget, és az ötletet, de így meg had röhögjek már ezután szabadon, és had legyen véleményem, és ha hülyének tartom teljesen a csajt, engedd már meg, hogy annak tartsam :-)

    St: így van. nagyon béna, és kelletlen, és lusta és falánk disznó, és sötét mint az állat. A sráccal nincs bajom, csak a türelmét irigylem. És dícséretes, hogy mindent szó nélkül megcsinál a csaj helyett. Ráad tegnap, 5ször akarta a csaj (véletlenül, mert a tudatáig sajnos nem jutott el neki) a forró olajba belelökni a srácot, és csak ötödik esetnél szólt szépen a gyerek, hogy az balesetveszélyes, nem szabad. Teljesen úgy kezeli a srác a csajt, mintha tényleg fogyi lenne, és beletörődött volna, hogy úgysem lehet rajta változtatni, max megpróbálja neki elmagyarázni a dolgokat, mint egy kétévesnek.

    De tényleg szuper jó a műsor. Csak nem úgy, ahogy szánták. Kabarénak elmegy. :-)
  • horpeti
    #9
    mennyi időtök van, hogy ilyeneket nézegettek :))))))

    irigyellek titeket!
  • St
    #8
    nagyon jó sorozat már több mint egy éve megy, szoktam nézni.

    Kozi tényleg nem tud főzni, irtó béna, de a srác az sztem rájátszik, az tud főzni, csak teteti a lúzert.
  • Phat Smoker
    #7
    az olyan műsorok amik nem tetszenek azokat 1xűen nem nézem, de főleg nem nyitok róluk fikázós topikot, mi értelme van neki ?
  • M.A.D.
    #6
    Nem hiszem el, hogy másoknak is feltűnt, milyen dilettáns ez a két fiatal. :))) Én iszonyatosan jót röhögök rajtuk.
  • Nolycsy
    #5
    Bár én nem nagyon nézem, de szerintem Kozi tök jó csaj (mármint hogy jól néz ki).
  • tudatlanka
    #4
    Gasztropuccs


    szvsz szimplán hülyék....
  • bertino
    #3
    nem csak szted
  • hykao #2
    Az melyik? Az a szőke raszta hajú csaj meg az a madár? Ha igen, akkor az a leggázabb műsor a TV paprikán sztem...
  • Tobacco
    #1
    Nézi valaki a TV paprikát? Láttátok már a Gasztropuccs című műsort?

    Ez valami fogyatékosokat támogató műsor, a betegek részvételével? Mert ha igen, akkor nem szólok róla soha többet sehol semmi rosszat.
    De ha nem... hát...

    Kozári Ágnes (KOZI) fogyatékos, vagy csak szimplán hülye?