865
Windows Xp 154megás változata
  • izb
    #224
    Na megoldódott a probléma.
    Mikor a Network setup wizardot futtatod,akkor kiugrik egy ablak,hogy egy adott dll filé nem található.
    Na ezt én pótoltam a másik partíciómon lévő(régi winfos) ilyen dll filével,és elindult.Na ezek után játsz végig a hálózati beállításokat és a legvégén kidob egy ablakot ahol 4 választási lehetőség van arra hogy hogyan tovább.
    Ott van egy olyan menüpont,hogy a windows cd-ről telepítsen.Válaszd ezt,és rakd be a full verzióju winfosodat.Ezek után a telepítő a megfelelő filét letölti a cd ről,és működni fog a hálózat.
  • izb
    #223
    ahol sajnos nem történik semmi....
  • Caby
    #222
    nekem is itt úszott el a TinyXP-s karrierem, úgyhogy énis tágrazárt szemekkel figyelem a fejleményeket
  • izb
    #221
    Más ötlet?
    Sajnos valami miatt nem akarja látni egyik gép sem egymást.
    Ip címre való rákeresés sem volt hatásos.
  • Me0w
    #220
    Hat, hogy nem DHCP-vel probalkozol :)
  • izb
    #219
    Hogy lehet rávenni a drágaságot,hogy a hálozatba kötött gépeket észrevegye?
  • geri15
    #218
    én ugyan nem szenvedek :) egy éve felraktam az akkori codecpakkot, és minden megy vele, hozzá se kellett nyúlnom. Persze vannak akik a szerintük biztosabb utat választják.
    Kinek a pap kinek a papné
  • Dying Soul
    #217
    #211
  • Thanatos
    #216
  • izb
    #215
    Szenvedni max te szoktál.
    Ésszerüség kell,és nem az amiről te beszélsz,mert az nem az..
  • geri15
    #214
    de én nem a filmek 89%-át akarom megnézni, hanem mindet

    örülök hogy tetszenek a mondataim, és nem szeretem a lámákat :) nem attól lesz láma valaki mert felrak egy codecpackot. Te meg ha akarsz szenvedj azzal amivel akarsz
  • Calver
    #213
    kb annyi h msn space elérhetetlen IE hiánya miatt... szal valaki felrak mindenféle bölcs képeket oda, és nem lehet megnézni őket, se semmit ami msn spacehez kapcsolódik.
  • Mihail
    #212
    pontosan mi a jelenség?
  • Dying Soul
    #211
    "Mi is kell ahoz,hogy filmet néz?"

    VLC Player. Mindent visz.
  • izb
    #210
    Egyébként ez a mondatod tetszett a legjobban:)
    "mert hozzáértő kezek rakják össze, és csakis jó cuccokból."
    Zsír.
  • izb
    #209
    Én azt hiszem,hogy nem értettél meg.
    Mi is kell ahoz,hogy filmet néz?
    Elmondom...
    -divx 3.11
    -dvix 5.11 vagy nagyobb codec csomag
    -xvid kodek
    -ac3 kodek

    Na ha ez megvan,akkor az esetek 89%-ban a filmeket meg tudod nézni.
    Tehát semmi sem magyaráza meg a pack felrakását....
    Max az,hogy szereted ezt az állatot----
  • geri15
    #208
    Az all-in-one codecpack pl semmi kárt nem tesz a rendszerben, mert hozzáértő kezek rakják össze, és csakis jó cuccokból.
    Régebben voltak kétes eredetű, és minőségű kodekpakkok, de azok már letűntek a színről, mert alapvetően szarok voltak, viszont az All-in-1 az megmaradt, és neves oldalakon is kinn van. Ennyit a kodekpakkokról.
  • Calver
    #207
    nekem is, de msn space-t pl nem tudom használni
  • Mihail
    #206
    és a dhcpse hiányzik. külföldön is otthon is tudom használni dsl kapcsolatnál, akár van router vagy server akár nincs
  • Mihail
    #205
    hát nekem megy msn is. sose volt vele bajom.
    és semmilyen codecet nem kellett telepítenem a gépre. vlc media player még wmv-t is tökéletesen lejátsza, és sokkal de sokkal gyorsabb windows media playernek.
    akinek meg hiányzik a windows media player ocsmány skinje az winamphoz feltehet hasonló skint ami sokkal jobban néz ki.
  • Calver
    #204
    akármilyen jó dolog ez a Tiny XP van egykét dolog benne ami lecsökkenti használhatóságát... IE hiánya miatt msnnél egy csomó dolog elérhetetlen, WMV fájlok egy részének lejátszása kilőve mplayer2-vel, mert nem tud hozzá codecet szedni, amit lejátszik abban pedig rém lassú tekerés, és Windows Media Player felnyomása se oldja meg, ott befagy tekerés után... szal kell mellé egy sima XP is felpakolva, de gémelésre abszolutde tökéletes...
  • Mihail
    #203
    amúgymeg peace out man
  • Mihail
    #202
    jóvan haver ne vedd a szívedre, de elég lámásan hangzott
  • Dying Soul
    #201
    Jah jó
  • blackgamer
    #200
    sg bug volt, most már látom a másik oldalt
    nem kéne játszani a főköcsögöt azért mert te nyitottad ezt a kibaszott topicot értve vagyok?
  • Mihail
    #199
    fogy azért mert IE-t kiszedték, attól még windows explorer rajta van, ami böngészés képes nyilván.
    mint linux alatt is a legtöbb file manager egyben webbrowser is
  • Dying Soul
    #198
    Egyébként az egyik MMORPG amiben nyúbi vok, ma, regisztrálás miatt ugye elküldött a hivatalos weblapra, csak a vicc az, hogy IE-vel! Itt vmi árulás van O_o
  • Mihail
    #197
    igen, de hogy rajta van az nem elég
    olvasd el hogyan kell bootolható cd-t készíteni. már korábban leírtam
    creating bootable disc with nero 6.6
    de már x ember kiírta az image-t és fel is ment nekik és nincs is vele semmi bajuk. én személyesen már több ügyfél gépére is feltettem számszaerint 3, és nekik sincs bajuk vele. próbáld meg kiírni alcholllal vagy neroval. ha úgy sem megy akkor másold fel a könyvtárakat a leírás szerint és készíts bootolható cd-t
  • Mihail
    #196
    nem töröltek le semmit, a végére gombot meg kéne találni
    hivatalos honlap? okoska először olvasd végig miről van szó, utána kérdezz hülyeségeket..
  • Dying Soul
    #195
    Igen.
  • Dying Soul
    #194
    Nem tudom, nem törölték.
  • izb
    #193
    ez egy jó kérdés....
  • izb
    #192
    Ezeknek a cuccoknak kell rajta lennie a bootlemezen?

  • blackgamer
    #191
    mi a hivatalos weblap? és miért törölték az első 100 hsz-t?
  • Mihail
    #190
    hát igen. de én konkrétan alcohollal v neroval szoktam kiírni
  • izb
    #189
    az image filét írtam ki decrypterrel.
    Ennek így elviekben jónak kéne lennie nem?
  • Mihail
    #188
    ha image fileként írtadki akkor semmi gond.
    akkor bootolnia kell róla
    ha viszont a csak a fileokat írtad ki, mint pl. slipstreamelésként
    akkor neroban be kell állítani hogy bootolható cd-ként írja ki.
    ahoz meg korábban már belinkeltem egy leírást
  • izb
    #187
    van egy kis gondom.
    Kiírtam cd-re és Bootolásnál kiírja hogy a cd ről való futtatáshoz nyomjon egy billentyűt de utána betölti egyfolytában az éppen aktuális winfosomat.
    Ilyenkor mi a teendő?
    Tehát hiába választom a cd-ről való bootolást b@szik megcsinálni
  • Mihail
    #186
    ie? mi a fasznak azt a rakás szart?
  • izb
    #185
    Ez a lényege,hogy nincs benne minden gagyi szar program,ami memóriazabáló egyben.
    Használj firefoxot,vagy operát.