865
Windows Xp 154megás változata
  • Calver
    #465
    my computer->properties->computer name->change
    nekem ezután ha minden igaz müködött.
    valamint már leírtam #455-ben a Serv-U nevű ftp szerver progival való trükközést is...
  • stukov
    #464
    A másik gépről én sem tudok belépni a Rev03-as gépre, jelszót kér, már egy jó ideje szívok vele...
  • tgabor12
    #463
    Hogyan lehet kikapcsolni az a korlátot, hogy 1185 Mb-nál kisebb vinyóra is felmenjen?
  • Mihail
    #462
    Rev 1 volt a legjobb, egyedül a dhcp hiánya miatt nem szeretik egyesek.
    De nekem egyik gépemen még mindig az van, és sztem tényleg a legjobb
  • adcsyka
    #461
    Szevasztok.
    Némi saját tapasztalat a REV4-es változattal!
    Kicsit módosítottam rajta (integráltam bele pár SATA drivert)de alapjában véve teljesen ugyanaz maradt! Az ténylegesen igaz hogy feltelepítés után csak 90 Mb RAM-ot eszik, viszont ha ugyanazokat a progikat feltelepítem alá mint amit egyébként is szoktam (NOD32, KERIO tűzfal stb.)akkor már közel ugyanannyi memóriát eszik meg mint egy hagyományos windows!
    A saját magam által kreált (NLITE)magyar windows minden nekem kellő dologgal feltelepítve 240 Mb-ot eszik a memóriából! Szerintem ez sem rossz!
    Részemről ennyit a TINY XP-ről. Nemrossz-nemrossz csak nekem nem jobb a hagyományosnál.
    Viszont valószínűleg a szüleim penti2-esére a tiny fog felkerülni mivel nekik csak a netezésre kell a gép ráadásul az ő gépük iszonyú lassú.
  • Duddits
    #460
    Nem jó.
  • Duddits
    #459
    Majd megnézem ha itthon van a másik gép.
  • Barganda
    #458
    Thx ez működik.
  • Barganda
    #457
    experience/experience -t próbáltad?
  • Duddits
    #456
    Nekem Rev02-vel van ugyanez a bajom... A Tiny-s gépre egyszerűen nem tudunk bejutni, mert nem tudom mi az alapértelmezett jelszó.
  • Viking
    #455
    alternatív megoldást tudok, LAN partykon mindig ezt használtuk komákkal: nyomj fel egy Serv-U nevű ftp szerver programot, csinálj ftp szervert és úgy küldözgesd a fájlokat.
  • Barganda
    #454
    Hi mindenki!
    Én rev 04-et használok, eddig majdnem minden ok, csak azt nem tudom hol lehetne
    elővarázsolni a fájlmegosztást. Elvileg be van állítva, de a másik gép akkor sem
    látja.(a másik gépen is rev04 van, routeres hálózat, dhcp végre működik :) )
    Ha valaki tud megoldást segíthetne.
  • [HUN]FaTaL
    #453
    nagyon jó lenne ez a kiswin de ahhoz képest hogy játékokra lett tervezve faszán kispórolták belőle a compatibility módot így a régebbi játékokkal nem lehet játszani:( most próbálom valahogy beleszenvedni
  • Aiyyo
    #452
    Masold be a system32-be a ping.exe-t egy masik xp-rol.

    Valaki nem tudja, hogy mi kell ahhoz, hogy a digitalis fenykepezot felismerje? A normal xp alapbol tudja a kameramat ez meg nem
  • Dying Soul
    #451
    Én a 4-et fonrolgatom, hogy feltegyem..de abban már annyi minden van :/
  • Mihail
    #450
    giázok
  • Mihail
    #449
    nekem asztalimon most rev 1 fut :)
    nosztalgizáok :D
  • Mihail
    #448
    alcohol telepít raid vezérlőt asszem, ha már volt fönt pl. daemon toolsod lehet az tett be neki
    sajnálom, mondjuk nem tartják megbízhatónak alcoholt..
  • Dying Soul
    #447
    Rev 2 volt...lefagyott a progi, majd újraindítottam a gépet és nem bootolt be, csodás..
  • Mihail
    #446
    asszem rev1 alatt nem ment alcohol.
    nekem rev 2 alatt már ment simán
  • Mihail
    #445
    winrar tömöríts ki a fileokat egy tetszőleges mappába, és onnan indítd a setup.exe-t aztán töröld le a könyvtárat
  • Dying Soul
    #444
    Feltettem a az Alchol 120-at és tönkrevágta a gépem. Most már szűz XP van alattam.
  • [HUN]FaTaL
    #443
    ping-et és tracert-t lehet bele valahogy varázsolni?:D
  • NEXUS6
    #442
    Nekem is lenne egy kis problémám.

    Bizonyos progik nekem sem akarnak feltelepülni a gépre. A temp könyvtárral lehet valami, mert semmilyen ideiglenes telepítő fájlt nem hajlandók oda rakni.

    Rev03-am van.
  • Newfronter
    #441
    FTP-t nemtok :(

    Felment a VS, megmenekült attól hogy leszedjem. :)
  • Thanatos
    #440
    még midnig nem vesztegetted emg a rendszergizdát? :D
  • Mihail
    #439
    mert torrenteket nem tudok, port letiltás miatt
  • Mihail
    #438
    rev 4et honnan lehet szedni?
  • Newfronter
    #437
    rev04

    De ha nem fog felmenni a Visual Studio ez miatt akkor törlöm a francba és felrakom a rev03-at, pedig még ghostoltam is ezt.
  • [HUN]FaTaL
    #436
    nekem sem eszi be az FF az alternatív winupdate-t:/ rev04et használok
  • Mihail
    #435
    hát más tippem nincs..

    nagyon fontos az a win update?

    egyébként melyik kiadást használod? rev02?
  • Newfronter
    #434
    Sajnos nekem azzal sem megy, a régebbi kiadású tinyxp-nél működött.
    De itt nem veszi be az FF.
  • Mihail
    #433
    van egy altenatív windows update oldal, egy korábbi hozzászólásban belinkeltem

    nekem tv tunerem is megy
  • lck
    #432
    Persze, #430 -ban erre utaltam.
  • [HUN]FaTaL
    #431
    Na kipróbáltam nekem nagyon bejött, bár a TV Tunert még nem próbáltam feltenni. Viszont nekem nem hajlandó updatelni. Nem tudja letölteni a Genuine Validate-t, addig pedig nem tudom crackelni sem azt a szart. Produkált valakinél hasonlót?
  • lck
    #430
    Live Updatekor kiírta hogy: Ön lehet szoftverhamisítás áldozatává vált ...
  • Calver
    #429
    majd pár nap múlva, ha leszedtem teljes 8 éved Vörös Törpét és kicsit pihenhet a gépem, akkor felnyomom... és tinyxp-t senki nem szidhatja, 6 napja van benyomva, közben felpakoltam nyomtatót, gémeket, uninstalláltam is, folyamatosan fut dc++ és µTorrent, és semmi fagyás, betonstabil.
  • Mihail
    #428
    jah ilyen sms webes warez
  • Mihail
    #427
    El-Sl?
  • XenonIceX #426
    hogy kell telepíteni a 4-et?