53
  • BiroAndras
    #53
    "biztonság [----------[]-] dizájn 90%"

    Látom, te is csak a screenshot-okat nézted. Ha picit utánnaolvasnál tudhatnád, hogy az egész rendszert áttervezték, hogy növeljék a stabilitást és biztonságot.
  • droland
    #52
    "Na, a M$ magyar fan klub 3 vezéregyénisége"

    CSATLAKOZOM!!! :D
  • Mihail
    #51
    kár hogy ennyire tolják a vistát, és a hardvergyártó cégek diktálnak itt is..
  • kbupdate
    #50
    úgy látom téged elkápráztattak...
  • Caro
    #49
    arról van szó, hogy hazudik, vagy egyszerűen csak LÁMER!
  • bogyo999
    #48
    Szokásos színvonalas Flame a Microsoft/Windows témában.

    Tök király lesz szerintem a Vista, csak nem nekem találták ki ;) biztonság [----------[]-] dizájn 90%
    elkápráztatja a népet, a biztonság meg mellékes (arra ott vannak a frissítések) - ez a legújabb dili
  • kbupdate
    #47
    mi? hogy törölhető? te se vagy komplett.
  • Caro
    #46
    Ez a másik oldalról is ugyanúgy elmondható.
  • BiroAndras
    #45
    "Nem értem, bár már nem lepődök meg azon, hogyha vki nem alél el az M$ termékeitől, akkor egyből neki kell esni."

    Nem az a baj, hogy "nem alél el", hanem az, hogy:
    - leszaroz valamit, amihez láthatóan nem is ért.
    - egy (fene tudja mikori) béta alapján értékeli a majdani kész terméket.
    - kifogásolható a stílusa.
    - már nagyon unjuk az 1000+1-edik "szar a Vista" flémelést.
  • kbupdate
    #44
    arról van szó, hogy hazudik, vagy egyszerűen csak LÁMER!

    Nem igaz, hogy nem lehet Windows Vista-t letörölni formatálás nélkül!
  • HuAn82
    #43
    Hajrá srácok csak így tovább!

    "M$ magyar fan klub" "M$ inkvizítorok"

    Már jó, hogy nem klán.
  • undeeundead
    #42
    nem tudom ki vette észre, de ha egy cikkben megjelenik a "windows" vagy a "microsoft" szó, akkor tuti hogy csak a flame-elés megy a commentekben. Ha meglátom az egyik cikkben a fent említett szavak valameikét má előre röhögök, h milyen commenteket, h miket fogok megint olvasni:D
  • Mynet
    #41
    Hát nemtom az egyik gépemben ISA-s SoundBlaster 16 van és tökéletesen műxik, és az XP autómatikusan rakta föl a drivert!
  • dokar
    #40
    Na, a M$ magyar fan klub 3 vezéregyénisége (kupdate, archkoven, evildebil) ismét összefogott. Nem értem, bár már nem lepődök meg azon, hogyha vki nem alél el az M$ termékeitől, akkor egyből neki kell esni. Ez tisztára olyan mint a sötét középkor. Szegény gameplusz eretneknek találtatott a M$ inkvizítorok szemében.

    Én is úgy gondolom, mint mousee:
    További jó flémelést:P
  • Gemnon
    #39
    Tudom, csak az ár összehasonlításra, írtam, hogy pl. a Home hálózati része gyengébb még a 98-nál is (ezért, ahova ez kell valószínűleg nem egy ezressel olcsóbban vesznek Home-ot)
  • device
    #38
    Bocs Gameplus, lehet rendszergazda vagy,igaz en ezzel nem nagyon dicsekednek, mert manapsag a rendszergizdak tobbsege egy hatartalan balfasz, tisztelet a kivetelnek.
    Az hogy neked nem volt stabil debianod, es azt a vinfosodhoz hasonlitod, háát, merész gondolat. Inkabb gondoldd at megegyszer :)

    Amugy linux powa
  • sh4d0w808
    #37
    A Home Edition nem is arra lett kitalálva, hogy tartományba léptesd, arra ott a Professional...
  • gameplusz
    #36
    droland, kupdate, archkoven...

    Grat. köszi a flamet, mostanság ritkán van részem benne, élveztem... :)
    De azért hadd jegyezzem meg (igen, tudok magyarul...)

    droland: Ha talán nem a mondat első felét vennéd ki, és a többire is fényt vetnél, akkor szemedet megilágosítaná ama nemes gondolat, hogy az ellenem irányuló támadást heves indulatomban a női gyengeségre vezetvén vissza elvakított azon düh, melyet sok ember már ismer, az ész osztása...

    archkoven: További vita tárgya itt folyhat: magyaritasok.hu, vagy msn-en, vagy honfoglalo.hu és eldöntjük, ki az okosabb, ez mindhármótoknak szól... a nickem: hiro66, vagy Dr. Diablo, lehet próbálkozni...

    Üdv.:GamePlus
  • archkoven
    #35
    Hát pajtás nálad szánalmasabb fajankó ritkán fordul meg az sg-n!:))))
    Írogass máshova öcskös!:)
  • kbupdate
    #34
    hehe...
    ;-)
  • droland
    #33
    "a lányoknak közük sincs a pécéhez"

    Ezt kikérem minden nő nevében - bár én férfiú lennék - utoljára ilyen diszkrimináció a II. világháborúban volt Hitler időszakában. Mellesleg kár, hogy pl. a HL2 fő coderei között két nő is volt, de ez most mellékes, mert a nő=alapból hülye, SZERINTED!
  • mousee
    #32
    Igen visszaolvastam, de az utolsó hozzászólások kissé kiakasztottak... Amúgy meg én nem tudok magyarul, de legalább bevállalom :)
    Hejjjjesíráááás :))

    További jó flémelést :P
  • faz
    #31
    Nem asztán, hanem aztán, ha már a magyar nyelvnél tartunk.

    Egyébként remélem hogy visszaolvastál mielőtt ezt leírtad.
  • mousee
    #30
    Ehhez asztán tényleg nagy tudás kell... Le a kalappal előtted öcsém... Windows tudós...
  • mousee
    #29
    Húú öregem...windowsos topikban tudtok normálisan beszélni, vagy csak flame ezerrel? Értelmi szint megvan...

    "te egy balfasz vagy nem rendszergazda.... szerintem a Windows nyugodtan elnevezjetjük a balfaszság mérőeszközének"

    Windows nyugodtan elnevezhetjük. Ja. Tudni ragzani, meg beszél normálisan... Öcsééém IQ bárók...
  • SoDI---
    #28
    beállítva swap méretét és helyét, a megejelenítést, meg hasonló mély-rendszergazdai szakértelmek, tudod
  • kbupdate
    #27
    te aztán tudsz érvelni:DDD

    nem csoda hogy a szgéphez is ilyen hülye vagy.
  • jzombi
    #26
    "és sokkal gyorsabban optimalizáltam, mint a debiant"
    He? Te optimalizáltad a wint? Aztat meg hogyan lehet forrás nélkül?
  • gameplusz
    #25
    Hö, az igen... Az "emberek hihetetlenül hülyék" Sajnos ez rátok is igaz... Sztem a Zixpém még mindig stabilabb, mint a volt Debianom /és sokkal gyorsabban optimalizáltam, mint a debiant/...

    EvilDevil: Az más kérdés, ha az utcán találkoztunk volna, és ezt mondod, akkor már aprófát szarnál és két hétig kapnád infúzión keresztül a bundáskenyeret...

    kbupdate: a lányoknak közük sincs a pécéhez, kb annyit értenek hozzá, mint a gondolkodáshoz /jelen esetben ezt csak rólad állítom.../

    Mindkettőtöknek ajánlom a lol.hu vagy a szanalmas.hu oldalt, sokat lehet belőle tanulni, és ezeket az oldalakat nektek találták ki... HÜLYÉK ON, GONDOLKODÁS OFF

    Jah, és még egy: a kulturált viselkedés csak nálam alapszintű elvárás? Mert ha nem, akkor nyugodtan visszamászhattok...
  • EvilDevil
    #24
    te egy balfasz vagy nem rendszergazda.... szerintem a Windows nyugodtan elnevezjetjük a balfaszság mérőeszközének
  • kbupdate
    #23
    rendszergazda te?? fúj, de szánalmas !!!!!
  • Gemnon
    #22
    Az Xp home még egy ezressel olcsóbb mint a 98 SE :)


    Ja csak ember legyen a talpán aki be tudja rendesen léptetni egy tartományba. :)
  • droland
    #21
    "...óriási pofátlanság teljes áron árulni. A mai napig árulnak Win Me-t XP áron... :(" - HOGY NE VEDD MEG, használd a legújabbat!

    "Nem szűnt meg teljesen a támogatása a 98-nak...a legújabb directx is felmegy rá, és ha megnézed az nvidia honlapján a videókártya drivereket, akkor a legújabb... ...98-ra... a programok 99%-a megy ezeken az oprendszereken is (bizony, még a Doom3 is)." - Itt főleg a 98se-ről van szó, amiben raktak wdm támogatást, amire épül a me/2000/xp driver modelje.

    "Nem is csoda h hosszabítanak, a Vista egy kalap kaka" - Bár a legújabb Linux sem jelent még de szerintem egy kalap kaki lesz az is - bár fingom nincs mi lesz a vége, de akkor én is egy jós leszek mától ;)

    "Viszont pl. nem megy fel egyes chipsetekre" - Mikor megjelent az XP mindenki fel volt háborodva, hogy alap ISA kártyás cuccok támogatását kiszedték, ma már ez senkit sem zavar. Minden OS megjelenésekor ezeket mit támogat alapból mit nem dolgokat meg kell hallgatni, hogy elsírják az emberek, aztán szépen ez is el fog múlni. ÉRDEKES NEM?

    UI: előzőhöz kapcsolódva. Ha XP-t telepítesz a legújabb NFORCE chipsetre, akkor még a vinyód sem fog menni UDMA módban, mivel akkor még nem ismerte. Még sem zavar senkit, berakja a lemezt, vagy a legfrissebb drivert a netről, és feltelepíti, és mindenki HAPY!

    "Nem 5 éves embereknek készült, hanem a jövő emberének. A jövő afelé halad, hogy az ember elkényelmesedik." - Így van, aki cégszinten nem így gondolkodik a profi orientáltsággal kapcsolatban, az a jövőben meg fog bukni. Sajnos, nem sajnos EZ VAN!
  • waterman
    #20
    ahogy mondod. rengeteg kellemetlen órától szabadulhatsz meg ha az oprnedszert külön vinyóra rakod. így aztán ha van valami, később csak visszamásolod a telepítés után letükrözött rendszert.. én még sosem vacakoltam törléssel. a format sokkal szebb és illik is a windóz lelkivilágához: nem megy? indítsa újra.. nem megy még mindig? telepítse újra.
  • SoDI---
    #19
    Aki nem külön particióra telepíti, meg is érdemli.
    Az ilyen cucc arra van, hogy felnyomod, és évekig megy.
    A béta meg arra, hogy utána formattálj :D
  • SoDI---
    #18
    Nem 5 éves embereknek készült, hanem a jövő emberének. A jövő afelé halad, hogy az ember elkényelmesedik.
    Ha érteni akarsz valamihez, akkor megtanulhatod.
    Ha nem akarod érteni, nem kell tanulnod. Használhatod anélkül is.
  • gameplusz
    #17
    Ne nézz már kacsának, rendszergazda vagyok...

    Nem akartam így beírni: xp alol acc. denied pedig wfp kivan kapcsolva...
  • dez
    #16
    Viszont pl. nem megy fel egyes chipsetekre. (Vagyis lehet, hogy eleve a PCI-E-s lapokra, de ebben nem vagyok biztos.)
  • Cobra.
    #15
    Úgy látszik vannak emberek, akik még egy 5 éveseknek szánt programot se tudnak rendesen kezelni
  • yajirobe
    #14
    Olyasmi mint az ÁVO :)