53
  • kbupdate
    #13
    le se lehet törölni? akkor biztos álmodtam, amikor már 3. buildet is TCben töröltem shift F8-cal... láma...
  • kbupdate
    #12
    miért drágább a 400MHz-es RAM mint az 533MHz-es?....
  • torzsa007 #11
    csá
    mi az a BSA, MPAA, RIAA??

  • airwalker
    #10
    flame
  • gameplusz
    #9
    Nem is csoda h hosszabítanak, a Vista egy kalap kaki... Mit mondott a vindóz vista: elindulni nyista, Pista.. Amúgy pedig le se lehet törölni, és szar az egész úgy ahogy van.. 5 éves gyerekeknek készült, nem felnőtt embereknek. Az már más kérdés, h még csak béta van, de ebből semmi jó sem fog kisülni, mint az xbox360-ból...
  • RpPRO
    #8
    Meg sem lepodnek, ha egyszeru marketingfogasrol lenne szo: eloszor teves infot adunk, mindenki rolunk beszel, majd bejelentjuk, h tovabb lesz support, megint mindenki rolunk beszel es kozben az xp hasznalo is atertekelte a helyzetet es arra gondol, h de jo, most nyertem meg 2 evet.
  • Major
    #7
    Az Xp home még egy ezressel olcsóbb mint a 98 SE :)
  • Csaba
    #6
    Nem szűnt meg teljesen a támogatása a 98-nak. Lehet, hogy már nem adnak ki javításokat hozzá, de ez nem is igazán kell már (a vírusok nagy része úgyis xp-re van). Viszont ami a lényeg, hogy a legújabb directx is felmegy rá, és ha megnézed az nvidia honlapján a videókártya drivereket, akkor a legújabb (2005. december 21.) driver is van 98-ra. A programok 99%-a megy ezeken az oprendszereken is (bizony, még a Doom3 is).
    Az viszont tényleg pofátlanság, hogy még mindig drága ezeknek a régi oprendszereknek az ára...
  • zorro82
    #5
    "A múlt héten hívta fel valaki a figyelmünket a hibára, azóta dolgozunk a kijavításán."

    Hát igen... Akkor ezért jönnekm olyan lassan a frissítések is! Egy évszám átírása heteket vesz igénybe nekik...
  • orkenyid
    #4
    Hát ja, én láttam DOS 6.22-t is 20.000ft körüli áron.
  • SoDI---
    #3
    Hehe. A Vista után az idén kellene a második évnek évnek lennie? :)) Jól elcsúsztak :D
  • aaaaa
    #2
    Még szép, hogy adnak hozzá támogatást...
    Szerintem pedig azoknak a softwareket amiknek már megszünt a támogatása ,(95,98,Me) óriási pofátlanság teljes áron árulni. A mai napig árulnak Win Me-t XP áron... :(
  • kbupdate
    #1
    Helyes