53
  • jimmy127
    #53
    de amig téged lekötnek ezek a játékok addig engem hidegen hagynak két dolog miatt konzolon jobban szeretek játszani és ez a műfaj amit leírtál engem meg nem érdekel nagy ívbe teszek rá engem meg lekötnek még mindig a tizéves sonic gémek,meg az autos outrun 2 meg a gta tipusu játékok.és hidd el x-box 360-on is vannak és lesznek olyan gémek amiket nem fogok meg unni pár év alatt.
  • Caro
    #52
    Én PC-n átlag 7-8 éves játékokkal játszok, és tökéletesen kielégítik minden igényemet.
    Pl.: Starcraft, Baldur's Gate.
    Ezek tudtak, és még mindig ütnek, ellentétben a mai egynyári játékokkal.
    És megunni se lehet őket.
  • Ma2ska
    #51
    A MS csinálja jól az alap dvd megh val, realative olcson egy brutális hw t ad a juzereknek, akik ha akarnak később vehetnek ezt azt. A sony ezzel szemben a kétes jövőjü formátumát erölteti rá a jónépre horribilis pénzért. Lesz az 200 K bizony. Ki a f. om veszi akkor itt meg?
  • jimmy127
    #50
    120000 ft-ért kapok egy 360 premiumot jó 6 évig a játékokat ugy is csak dvd-re fogják írni ha meg nyer valamelyik formátum veszek hozzá lejátszót és már is a film problémáim is megvannak oldva,egy csomo minőségi segas játék egy csomo fps,kalandjáték pgr 3,halo 3,dead or alive 4 stb. és még egy csomo multiplatformos játék ja és x-box live itt fogytak el az érvek.
    ja és egy csomo kiégészitő.
  • Caro
    #49
    Itt fogytak el az érvek
  • Derapo
    #48
    Uramisten!!!
    Ennyi elvetemült csakazéngépemajó fanbojot.
    Ha tesznek a ps3-ba olyan olvasót ami mindenféle lemezformátumot olvas akkor annak én örülök mert az egy hatalmas technikai fejlődést jelent.És nem szurkolok neki,hogy ne legyen komparityilis mert nincsen részvényem a mikrofosnál. ÉS nemigazán értem azt,hogy egyes emberek honnan veszik a bátorságot,hogy leszólják a másikat.Anyád a Srác köcsög.
    A ps3 biztosan lesz 200.000 mire ideér. A Sony egy nyomorult kézikonzolt ad majd 70-ért de nekem olyanom is van mert jó rajta JÁTSZANI.
    Ha PS3-nak alacsonyabb lesz az ára akkor biztosan lesz olyanom is és nem érdekel az,hogy már van X-em,X360-am,Gamecubom.Elfér mellette.
  • jimmy127
    #47
    hozzászólva a témához majd megnézem a kis arcocskádat amikor 200000ft lesz.
  • jimmy127
    #46
    néz már magadba te mindenkit ki osztasz,a pisi3-dal elmehetsz a csába...
  • UNREG
    #45
    Nagyon reménykedsz ebben a 200ezer Ft-ban, de azért ne sírj nagyon, ha mégis 500 dolcsi alatt lesz, ahogy jósolják.
  • jimmy127
    #44
    persez ha full grafikát akarsz akkor kell hd-tv amugy meg nem.te dollárban fogod megvenni
  • Caro
    #43
    "de az x-box hiába volt veszteséges a microsoft még is kiadott egy next-gen gépecskét,ennyi veszteségnél a sony a plész sztésönjénél már sírt volna"
    Ezért nem dícséret járna neki, hanem egy antitröszt per.

    "kb.1 év múlva mikor megjelenik a ps3 lesz 200000ft"
    Igen, Ft-ban lehet, hogy 200000 lesz, de $-ban sokkal kevesebb.

    "egyébként 360-at már most jobban megéri venni és nem kell hozzá hd-tv."
    Csak annyira kell hozzá, mint PS3-hoz.
  • jimmy127
    #42
    de az x-box hiába volt veszteséges a microsoft még is kiadott egy next-gen gépecskét,ennyi veszteségnél a sony a plész sztésönjénél már sírt volna.egyébként a x-box tudásra és grafikailag is többet tudott igaz hogy egy év előnye volt,de ha mondjuk a sony vette volna a fáradságot anno a ps2-nél akkor ő is csinálhatott volna jobbat.majd megnézem azokat akik most istenitik a ps3-mat és majd kiváncsi leszek kb.1 év múlva mikor megjelenik a ps3 lesz 200000ft és ki tudja az még csak az alap kiszerelés lesz,akkor majd jöhetnek a hihetetlen garfikával meg a sony egyeduralmával.egyébként 360-at már most jobban megéri venni és nem kell hozzá hd-tv.
  • sokadikgab
    #41
    Tevedtem, en TVre gondoltam, de monitort irtam, bocsi ...
  • vg
    #40
    Egy picit bukott ez a Xbox...
  • Dzson
    #39
    Nem lesz sokkal több, mint az x3,6. Régen a PS2 volt 170bruttó megjelenéskor, ha ennyiért adnák már megérné. :)
  • Dzson
    #38
    A dvd-t elég régóta kihasználják a játékok.
  • dez
    #37
    Neked a monitorod 800x600-as? (A DVD [PAL] 720x576-os.) Akkor ne vedd magadra. :)
  • sokadikgab
    #36
    Monitor, csak akkor meg minek a BR benne? Majd megveszem a BRes filmeket 2szeres aron es semmi kulonbseg?

    Ami meg a jatekokat illeti, a DVD is mar milyen reg megvan es igazabol csak nemreg keztek el teljesen kihasznalni (+-1ev).
  • dez
    #35
    LOL. "Lehet itt tudálékoskodni és magaslóról nagy pofával osztani az észt, csak éppen ez a kutyát nem érdekli." TÜKÖR.
  • dez
    #34
    Ennyi erővel az x360-hoz is HDTV kellene. De nem csak a felbontásban jobbak az új konzolok. (Különben monitorhoz is lehet csatlakoztatni, legalábbis a ps3-at.)
  • sokadikgab
    #33
    "Tény6: a ps3-at kicsit többen várják mint a 0.36-ot."

    Varni lehet,h. sokan varjak, de nem biztos,h. meg is fogjak tudni fizetni!!! Epp az elobb olvastam egy elemzest miszerint eleg sokba fog kerulni! Min. 500-600$ + egy HDTV,h. legyen ertelme PS3at venni.
  • testerlnx
    #32
    Tény5: a picipuha fedezete nélkül még eddig sem húzta volna a gikszboksz, és a ps2 viszont siker szori volt...
    Tény6: a ps3-at kicsit többen várják mint a 0.36-ot.

    Ez van :)
  • jimmy127
    #31
    Tény3:van igény az x-box 360-ra.
    Tény4:a play station bekaphatja.
  • UNREG
    #30
    "Tény 1: az MS a világ egyik legsikeresebb vállálkozása ha teszik, ha nem."

    Tény 2: Az xbox pedig a konzoltörténelem legveszteségesebb szelete a maga 4 milliárd dolláros veszteségével.
  • NEXUS6
    #29
    Már megint jólmegaszontad az őszintét.
    BG a zisten, SB a próféta.
    A többiek meg kapják be. Nem igaz?;)

    Nos asszem itt az ideje, hogy valaki felnyissa a szemed.

    Mi nem "senkik" vagyunk, hanem mi vagyunk azok a bizonyos Vásárlók, akiből és akikért az olyan cégek mint az M$ is él.
    Nincs vásárló, nics üzlet, nics üzlet nincs profit. Így működik ez.
    Ha mi nem tejelünk akkor BG a hajárakenheti az egész futurista vizionálását, az elektronikus nappaliról, konyháról és a WC-ről.
  • archkoven
    #28
    Hihetetlen, hogy mennyi hülye van ezen a fórumon akik habzó szájjal szidják az MS minden egyes megmozdulását.
    Tény 1: az MS a világ egyik legsikeresebb vállálkozása ha teszik, ha nem.
    Tény 2: az SG okostojásai még a büdös életükben semmi kézzelfoghatót nem tettek le az asztalra és valószínűleg soha nem is fognak. Csak magukat teszik nevetségessé azzal, hogy egyfolytában bírálják olyan emberek döntéseit akik rendkívüli sikereket értek el abban amivel foglalkoznak.
    Lehet itt tudálékoskodni és magaslóról nagy pofával osztani az észt, csak éppen ez a kutyát nem érdekli. Ők senkik a porondon és örökre azok is maradnak.
  • testerlnx
    #27
    Eleg nagy kulonbseg lesz 1-2 ev utan, hogy az x0.36-ra csak DVD-s game-ek jonnek majd mig ps3-ra BR-ek... De azert a revolution-nek is szurkolok :)
  • GABOR16
    #26
    Úgytudom a PS3 ba a rúter végül nemkerül bele a költségek miatt.
    Más butításról nemtudok ami az adatokban szerepel.
  • UNREG
    #25
    "De nem hinném,hogy a Sony olyat tenne bele,mivel neki most az a fontos,hogy a blu-ray elterjedjen,és kiszorítsa a dvd-t.Dollár milliárdokat költött a fejlesztésre.
    Valahol visszakell hozza,ha pedig élni hagyja a dvd-t akkor nem megy."


    Figyelj srác, ami nem megy, azt ne eröltesd inkább.
    Elhiszem, hogy nagyon szurkolsz, hogy ne legyen lefele kompatibilis a PS3, de ez most nem fog bejönni.

    De a további értelmetlen vita helyett inkább olvasgasd ezt.
    Ajánlom figyelmedbe az utolsó bekezdést.
  • NEXUS6
    #24
    Pláne, hogy a CD abszolút a SONY saját szabványa, és a DVD elterjedésében is vastagon érdekelt volt és nem csak a PS2 által. Talán a PS2-ben volt először ojan meghajtó, aminek a feje a CD-t, meg a DVD-t is tudta olvasni. Így a PS2 egy viszonylag olcsó (akkori helyzethez képest) DVD lejátszó volt.

    A M$ média formátumok terén csak felhasználó. Neki egyikből sincs haszna. Az XBoxnál ugye alapból le van tiltva a DVD filmek lejátszási képessége, bár a meghajtó fizikailag tudja. Így valszeg nem kellett minden egyes gép után jogdíjat fizetni pont a Sonynak.

    Az újgenerációs konzoloknál a helyzet us, mint 2000-ben. Az új konzollal a Sony valszeg sikeresen fogja tudni elterjeszteni a saját szabványát. A M$ ebben a tekíntetben valójában nem vesz részt a játékban. Ha az X360 HD-DVD-vel jelent volna meg, akkor viszont teljesen más lett volna a helyzet. De erről már a másik oldal lekésett.
    Ha ki is adják tavasszal az asztali és az X360-as HD-DVD lejátszókat, abból max pár száz ezer példány fog elfogyni. Miközben a PS3 megjelenését követő napokban már is több millió BR lejátszó lesz az otthonokban.
  • GABOR16
    #23
    A Sonynak érdeke az előző verziókkal való kompatibilitás.
    Hisz rengeteg régi felhasználót kell átállítania az új konzolra.
    Szerintem kompatibilis lesz az a CD/DVD-kkel.
  • rolika
    #22
    kompatibilis lesz a ps1-ps2 gépekkel
    szal valszeg tud majd cd-t és dvd-t is olvasni
    az már más kérdés, hogy valahogy letiltják a dolgot, hogy csak a játékok menjenek, de ennek semmi értelme nem lenne szvsz (úgyis feltörnék seperc alatt)

    btw a box360 egyre konfúzabb nekem. mégha akarnék is venni, akkor is kivárnék, akkora kavarás van. felvilágostíás helyett csak felhomályosítanak :)
  • echo
    #21
    Mindenesetre azt az előnyt hogy a sony nyomhatja BR-re a játékait, az MS meg csak DVD re, nem hozta be ezzel. (más kérdés hogy warez szempontból valószínűleg előnyt élvez a dvd...)
  • Derapo
    #20
    Valóban,most olvasom pont.De nem hinném,hogy a Sony olyat tenne bele,mivel neki most az a fontos,hogy a blu-ray elterjedjen,és kiszorítsa a dvd-t.Dollár milliárdokat költött a fejlesztésre.
    Valahol visszakell hozza,ha pedig élni hagyja a dvd-t akkor nem megy.De ez még a jövő zenéje...
  • dez
    #19
    Rosszul tudod, mert van már olyan Blu-ray olvasófej, ami tudja olvasni a DVD-t és a CD-t is. Vagyis új cuccokba már nem is tesznek olyat, ami nem tudja.
  • Derapo
    #18
    Na szépen vagyunk:)

    #13.-#14. Ha visszafelé kopatibilis akkor azt mindenképpen külső meghajtóval teszik,mert a bluréj az nem támogassa a dvd-t, a cd-t azt nemtom de szerintem asse.Bizonyára hallottatok már a Nintendo nagy dobásáról a Revolutionról.Az is kompatibilis visszafelé az összes nintendo géppel,de nem hinném,hogy mindnek a meghajtója,kártyaolvasója benne lesz.A kulcsszó jelen esetben a NET. Majd onnan tölthetsz ha kell valamilyen game.

    #15. Nekem is vannak lemezeim 3db. Egyiket sem karcolta még. De nem azt mondom,hogy nincs így csak azt,szerintem nem minden gép egyforma.

    #16. Ja, az a probléma,hogy most van rá kereslet de nincsen gép.

    #17.Az a baj veled,hogy most igazad van:)
    Mert anyagilag valóban bukta az x,de mint konzol szerintem rendkívüli volt.És igen médicenterként a legolcsóbb megoldás jelenleg a piacon.

    Bocs a szófosásért.Összegezve: én nem vagyok "fan"
    nem fikázom egyik vagy másik konzolt azért mert nekem nem olyan van éppen. Mindenféle konzol megfordult már nálam amiga cd32-től kezdve a sega multimegán át a nomadig a psp-ig minden de soha nem néztem azt,hogy ki gyártotta én JÁTSZANI szeretek. Nem érdekel min konzolon,pc-n ha a játék jó akkor végigtolom.
  • NEXUS6
    #17
    "Az xbox az nem bukott meg.A legeslegjobb konzol volt,mert a gépet nem CSAK játékra lehetett használni hanem egy valóságos mediacenter gépet kaphattál volna a pénzedért ha ilyet veszel."

    Én azért máshogy fogalmaznék. Az a konzol, ami 4 évig csak veszteséget termelt, ráadásul slusz pasz beszüntették a gyártását, a japán piacon (legnagyobb konzolban) meg gyakorlatilag minimális sikert sem ért el, szal ezt szerintem nyugodt szívvel nevezhetjük bukásnak.
    Másrészt igazad van mint médiacenter marha jól fogyott, csak ebből látszik mi a különbség a médiacenterpiac és a konzolpiac között, és hogy melyikre érdemesebb gyúrni.;)
  • jimmy127
    #16
    teljes mértékben egyetértek veled mindenki csak a ps3-mat spanolja,de nem tudom mit kell annyira utálni a microsoftot ő legalább előre látó a játékait úgy is dvdre fogja íratni,filmeket meg vagy hd-dvdre vagy blue rayre msnek igy már tök mindegy a formátum háboru.nintendot nem érdekli ő legalább konzol marad játékra való.ps3 szerintem is jó konzol lesz de nem fogja megváltani a világot ráadásul lesz pofája a sonynak drágán adni a konzolját.az ms csak ott bassza el az egészet hogy időre nem tud legyártani elegendő 360-at.
  • NitroX
    #15
    Én nemrég adtam el az xboxom, nagyon szerettem, csakhát a mostani játékok nagyon gázok rá, az utolsó csepp a Far Cry-nak nevezett nemtom mi volt. 360-at vennék szívesen, de az egyik haverom vett és a gyárilag beépített drive is egy nagy hulladék, most is éppen Pesten próbálnak csinálni valamit a 18eFt-os PGR3 lemezével úgy összeb.szta a drive, tiszta karc. Eddig a 360-ban a leggyengébb láncszem a meghajtó.
  • JiBBeRiSH
    #14
    Meg szerinted mi akadályozza meg a Sony-t abban, hogyha szükséges, akkor ő is csináljon bármilyen külső meghajtót?;)