68
Mást is hívta már?
  • Taranov
    #28
    Az is értelmes.
    Rokker Zsoltti cd-jében is benne volt a telefonszáma.
  • Slayerboy
    #27
    Felhívod az ügyfélszolgálatot (1270) és elmondod a problémád.
  • tigeroo
    #26
    nekünk tavaly májusban megvolt fekete pákó telefonszáma:DD!

    megkérdeztük tőle hogy mikor ad ki új albumot..
    utána felhívtuk és aztmonta "-naho, mozsmá kuuva nyád de gezi"
    :D
  • RaZoK
    #25
    Régen szorakoztunk egy számmal a lenin téren az volt a neve, hogy "ufó zsozsó" valami ilyesmi már nem emlékszem :Ð
    na és ha felhívod, olyan hangok vannak mint ha vaki porszívózna vagy valami :Ð
    sokan hívták és mindig az a hang :Ð
  • Palinko
    #24
    gerappa,az egy régi zenéből van :D
  • gabber_saviola
    #23
    és olyat nem mondtak a telefonba , hogy gerappa?
  • Tufa
    #22
    talán megkellet volna hallgatni hogy miért hív :D
  • akyyy
    #21
    én és anyám pannonosok vagyunk haver vodás, nála lehet nem ez volt, de a voda a pannont minke hívja??
  • Palinko
    #20
    igaz,boccs,de nagyon elvagyok,de zenét engednek :D végülis karácsony volt :D
  • Tufa
    #19
    én az #1esre reagáltam...
  • Palinko
    #18
    de nem heggeszteni hív,vagy lehet,hogy le kell dolgoznod :D
  • Tufa
    #17
    nem lehet hogy számlaelmaradásotok van?
    A t-com is szokott olyat csinálni hogy csörög a teló, majd amikor felvetted, elkezdi tárcsázni az ügyfélszolgálatot(mondjuk számlaelmaradás esetén, a számlázási részleget)
  • geri15
    #16
    Nem vagy Jauzsi???
  • Palinko
    #15
    Józsi,hál Istennek megtaláltalak,mikor jössz már heggeszteni?
  • mila69en
    #14
  • Shadow_THH
    #13
    szerintem ez a lelkiismereted
  • haxoror
    #12
    Ha elsőre nem hajlandó megérteni hogy téves akkor simán rá szoktam hagyni, "persze oké, ne nyúljatok semmihez mindjárt ott vagyok"
  • Taranov
    #11
    Büdös a munka, mi? A Győzike show meg a seggvakarás megy, a hegesztés meg már nem, mi?
  • mila69en
    #10
    lehet pont engem hívott
  • Dodo55
    #9
    Én meg mentem wc-re az auchanben, és a telefonok ott vannak a wc bejárata előtt, és egy kína nő telefonált, és hangosan kínaiul orditozott a telefonba.
  • DJ Skyline
    #8
    nekem is 3x elkellett mondani,hogy nem Józsi vagyok,és nem tudok heggeszteni..."de nekem ezt a számot adták meg"...de még mindíg nem Józsi vagyok!:D
  • Dodo55
    #7
    A barátom testvére vodafone-os és az ő telefonjáról szokott csörgetni a barátom. Megkérdeztem, hogy miért van az, hogy ha felveszem, akkor mindig megszakad. Mondta, hogy nincs elég pénz a kártyán, és csak csörgetni tud, és ha felveszem megszakad, de ha én is vodafone-os lennék, akkor... és itt asszem valami olyasmit mondott(pontosan nem emlékszem), hogy csörögne a telefonom, és automatikusan visszahívnám őt. Erre én asszem még mondtam is, hogy szemétség a vodafonetól ilyen szolgáltatás, mert ő akar hívni, de az én pénzemen hívna.

    Nem biztos, hogy ezt mondta, de valami ilyesmi rémlik, és az, hogy kicsöngő hangot adott a telefon eléggé visszahívásra utal.
  • mila69en
    #6
    engem meg japánból van kína mitom én nem értettem semmit:SS
  • Rage47
    #5
    :DDD
  • akyyy
    #4
    engem is hívtak már fel, hogy "Heló LAci, mi usjág, rég hatlottam a hangodat:D"
    az volt a szívás mikor eg yidőben rengeteg iylenhívásom volt, aztán hívott az autós iskola, és arra is azt hittem téves:D
  • DJ Skyline
    #3
    engem hívtak már fel Svédországból (magyarul!!!!),hogy én a Józsi vagyok-e,és,hogy mikor megyek heggeszteni!
  • artschi
    #2
    Hát, az ügyfélszolgálatot (1270) hívtam már pár alkalommal, de ilyen még nem volt.
  • akyyy
    #1
    Nemtudom, hogy hova lehetne írni ezzel a témával, szerintem sehova ezért nyitottam neki egy topikot!

    A következő a problémám:

    Régebben felhívott egy szám, 06707001270(nem írnám ki, de lentebb írom hogy miért adom meg). Én egyből felvettem, mert úgy vagyok, ha már kijelzi a számot, az egy fokkal nagyobb prioritású nálam. Nem szólt bele senki, majd furcsa hangok jöttek a vonal másik végén.... Olyna, mintha valaki a másik oldalt odatett volna valami hangszórót és lejátszott volna egy olyasmit hogy "veddmárfelazt a k****telefont" szerű hangot.


    Néhány nappal ezelőtt, karácsony előtt muter kapott egy új telót, nemtudom fejből milyet, ilyen tipikus női telefon. A lényeg, hogy őt is egyszer megcsörgette ez a szám, felvette, erre elkezdett olyan hangot adni , mintha anyám hívna vaakit. Egyből letette.

    Ma újra ez a különös szám hívta fel órán havert........ Furcsa volt hogy csöngött a mobilja, mikor sztem (bár nem biztos) le volt némítva. nem vette fel, de megnézte a számot, ez volt az....

    Én már akkor megnéztem hogy kié ez a szám mikor engem hívott, és a vodafone ügyfélszolgálatát hozta ki!!!???? Kérdésem h előfordult e már valakivel vmi hasonló, hívta már ez a szám és mi történt.