228
Minden ami FIAT!
  • zico87
    #28
    Igazad van a régi FIAT-ok tényleg ganék voltak nekünk is volt Ritmonk,de az újjak szerintem nem olyan rosszak !!
  • schrank
    #27
    ugye nem ezért kaptam büntit
  • StephenKing
    #26
    Nekem személy szerint most egy VW Polo-m van és meg vagyok vele elégedve, de dolgoztam olyan helyen ahol Fiatokat szervizeltek van róla tapasztalatom elhihetetted.
  • bertino
    #25
    Maga a Fiat sose volt nagy márka :)
  • zico87
    #24
    Ahogy Érzed,akor szerinted melyik autó a king ??
  • StephenKing
    #23
    Az én véleményem róla: fapados csúf és olaszosan megbízhatatlan.
  • fifi
    #22
    régi pandája van valakinek?
    ha igen jelentkezzen, lenne pár kérdésem...
  • zico87
    #21
    Ilyen nincs !!!
  • akyyy
    #20
    sztem van már ilyen topic
  • mila69en
    #19
    :DDDDDDDDD
  • schrank
    #18
  • Snecie Smicie
    #17
    jolvan, nekem már leesett a dolog, nem néztem bele ugyanis a toyotás topikba

  • Gladiator
    #16
    mert akik oda beírták véleményüket, hogy hülyeség volt nyitni topikot törölték. az én commentjeimet is törölni fogják innen, de remélem a topikot is.
  • Gladiator
    #14
    jól van IQ betyár barátom, látom hülye vagy, és maradsz is...
  • zico87
    #13
    Akkor a Toyota is beleférne nem ????
  • nxfn
    #12
    újrek topik, ofkorz :|
  • SLICK
    #11
    mi az? Áz lett a trendee h minden gané verdának új topik??? ez kezd natyon zavarni :c
  • Gladiator
    #10
    azt mondjátok már meg nekem, hogy miért nem fér ez be az autós topikba? szerintetek hány embernek van itt pandája? 4-5nek. beírod, autós topikba, hogy ki mit gondol, leírják mondjuk 2-en, mert annyian veszik észre, és kész.
  • Gladiator
    #9
    ejnye, nem gondoltam volna, hogy te is ilyen IQ light vagy. akkor szólok mindenkinek akinek nem esett le, hogy ironikusan nyitottam. nem tudom, akinek ez nem esett le a topiknyitó üzenetből, hááát....
  • Guer
    #8
    miért talán nem lehet?
    és mivan ha én nyitok egyböl két autotipus topkiot mert 2 kocsi van itthon és érdkelnek rola a vélemyények?
  • zico87
    #7
    De nemcsak a kocsi topicról van itt szó van pl: olyan topic hogy mennyire szereted a telet hát az nem fasszság ???
  • zico87
    #6
    THX
  • Snecie Smicie
    #4
    Mondod te, aki pár napja nyitottá toyotás tápigot:\
  • zico87
    #1
    Ide írjatok mindenféle tapasztalatott a Fiat Pandával !!!! Szerintem nagyon kis zsír verda !!!