228
Minden ami FIAT!
  • Ackro
    #68
    multijet?
    én multijetet akartam venni (abból is a 4*4-et), de egy igen kedvező akció miatt kénytelen voltam megbékélni a benzinessel (az akció a készletre vonatkozott és multijet nem volt).
    Most várom, hogy átvehessem jövőhéten, remélem az a sok jó amit írtak és mondtak róla az beigazolódik. ahogy nézegettem, az egyetlen ami a multijetet felülmulja fogyasztásban és árban a toyota aygo, csak az kissé csúnya jószág sztem.
    lehet itt persze hőbörögni nyilván ferrari meg maserati vagy akár egy jobb széria autóval de ott nem csak a megbízhatóságot fizettetik ki veled, hanem az értelme nincs luxust is. nemmondom azért az is kell persze egy kicsi mert pl dacia logant az életbe nem vennék, bár lehet, hogy annyira nem szar mint ahogy kinéz akár benntről akár kintről.
    szóval jövőhéten többet tudok mondani pandailag addig se keserítsetek olyanokkal, hogy a fiat az szar pls. htx! :)
  • zico87
    #67
    Nekünk Fiat Pandánk van most de megvagyunk elégedve nagyjából már, régen volt egy Ritmonk az nem volt valami jó !!
  • Dave000
    #66
    Nekem most ment szét a jobb első lengéscsillapítóm, pont féket cseréltünk, amikor nézem, hogy folyik belőle az olaj... ez már magyarázat is egyben arra, hogy miért éreztem szar uton kanyarban alulkormányzottnak...
  • McFrost
    #65
    igen nálam is szétesik a szerencsétlen, katasztrófák az utak, bezzeg egy sztrádán 150-el úgy megy mint a vihar, kapaszkodik az úton mint álatt pedig csak 1,4-es , egy kis gödrös témánál meg leesik az útról:(
  • SötétBarom
    #64
    Hát igen.. Ezt mondjuk nem írtam, a jobb első lengéscsillapító úgy ahogy van megadta magát, de ezt sztem ebben az országban a kopás kategória ..
    Főleg mifelénk, ahol minden második utcában ott figyel a 30as tábla, és nem a gyalogosforgalom miatt.. Az egész várost offroad-nak kéne nyilvánítani.. SoPrOn 4evah
  • Dave000
    #63
    Hát a megbízhatatlan jelzőt mi ragasztottuk rá sajna, mert alapvetően megbízható, csak sokan azt látják, hogy ez a szilent a lengéscsillapító, kipufogó sztémegy meg minden, és ezért mondják ezt rá, holott nem a kocsival van a baj, a kocsi hibátlan, csak ott ahova tervezték... Olaszba a 25 fokra van kitalálva, ohne kátyús utakra, itthon persze hogy szétmegy a vízóra aknának is beillő kátyúk miatt, meg a téli iszonyatos sózás miatt, egyedül a németek csinálnak mindent 5x erősebbre, de az meg is látszik az áraiban, motorikusan mindig is kurva jó volt a Fiat és most is az!
  • SötétBarom
    #62
    Hát srácok.. Lassan levetkezhetné szerencsétlen márka a megbízhatatlan jelzőt.. Van itthon egy 1.6os brava, 6 éves, soha semmi baja nem volt, leszámítva a szokásos "elkopó" alkatrészeket.. Amugy 103 ló és kategóriájában szvsz jobban megy mint bármi (példának okáért egy zsír új golfV-t úgy ott hagy h csak pislog..) Anno 2.8 volt az ára (légkondi, elektromos tükör-ablak. BLABLA) ami sztem nem szar..
  • zico87
    #61
    A Mostani lgjob dízel a Multijet !!!
  • McFrost
    #60
    az én Fiatom:)
  • Attix70
    #59
    a Fiat 1984 -ben TdId
  • zico87
    #58
    a Volkswagen 1992-ben dobta piacra a TDI-t tudom de már beelőzték a Jó öreg VW-t Mondjuk a kedvenc kocsim a Corrado !!!
  • Attix70
    #57
    Csá !
    Nézz utánna a dizelmotorok fejlesztésénél ki volt uttörő és nézd meg ma a kis kategóriába ki gyártja a legjobb dizel motort, valamint kinek lesz az idén 1.9L - ben 180 Le dizel motorja szériába !
  • zico87
    #56
    ÁÁ különben nem olyan rossz a Fiat Panda csak meg kell szokni !!! Forever Panda
  • zico87
    #55
    Na megkaptuk 2 hete a Pandánkat,és rájöttünk hogy egy nagy kalap szar az egész,ennyit a FIAT-ról
  • mozesapo
    #54
    Ha érdekel új Pandást Pirelli téligumi felnivel, keressen meg.
  • zico87
    #53
    Ja de az rég volt most a 1,3 Multijet a menő !!!
  • fifi
    #52
    mondjuk az 1.7 D az az autógyártás egyik mélypontja eleve...
  • Guer
    #51
    ja forogni vele a hoban király dolog csak közlekedni nem nagyon szeretek vele...
    vmelyik nap olyat kersztbeálltam vele az aszfaltut közepén mint a diszno...
    frankon önállositotta magát a járgány...
    mondjuk 0%-os gumikkal és szar féligkész futomüvel....
  • zico87
    #50
    Hát ez tény de nagyon egyik kocsinak sincs csomagtere ebben a kategoriában !!!
  • schrank
    #49
    hát ha nem feketén veszitek a nyálat akkor annyit nem spórolsz vele mint amennyire semmi nem fér bele már pedig aki szarrágóskodik az a szűkös helykínálat miatt is sírni fog előbb utóbb ja és a csomagtartó az csak elméletileg létezik gyakorlatilag nincs
  • Gladiator
    #48
    mondtam, hogy van 4-5nek.
  • ngcsnet
    #47
    unokatesómnak volt és eccerűen szar volt
  • ngcsnet
    #46
    ez már nagyin uncsi
  • zico87
    #45
    A Honda Jazz há igen az tényleg jó verda,csak a multijet rohadt jól fogyaszt !!! 2,3 M-ért !!!
  • schrank
    #44
    honda jazz 2,8MFt akkora mint egy golf a panda kurvakeskeny és kurva rövid és én most az utastérről beszélek most néztem egyet használtan 3 éves 23000KM 1.99MFT
  • Vlala #43

    Lada forever. Hogy ON-ok is legyünk, a 124-es Fiat (abból lett az ezerkecsó a Zsiguli) Év Autója is volt, ha jól tudom, '72-ben. Ilyenkor télen a legkirályabb járgányok egyike :)
  • blackgamer
    #42
    Barchetta a kedvencem
  • Vlala #41
    Azért én autónak nevezném... de nem fikázom a többit sem.
  • zico87
    #40
    Ha te mondod mágusom ,ja tényleg ezek az autók mi:OPEL,Peugeot,Citroen Mi ?
  • B0B0
    #39
    Fiat az szar, nem autó!
  • zico87
    #38
    Jólvan Maserati te is full hülye vagy 2 290 000 -ből vegyél már Ferrarit meg a többit !!! Jóhogy én is jobban kamázom azokat de ez van !!!
  • Guer
    #37
    nekem meg egy zsigulim és k****ra nem vagyok vele megelégedve :)
  • Guer
    #36
    azért a 100000 felhbol csak van egy pár embernek pandája :)
  • JohnnySmith
    #35
    Sok eszed van vázeg. Fiat topik, alcím "Minden a Pandával Kapcsolatosan !!!". Te tényleg egy igazi iq betyár vagy.
    Fiat Barcheta,cope nekem pl nagyon bejön.Az új Punto meg eszméletlen jó:) Maserati GT elejével:)) Egyébként én inkább a fiat konszern más márkáit szeretem ;) (Alfa Romeo,Ferrari,Lancia,Maserati)
  • Taranov
    #34
    A Toyota topik #23-as üzenetében leírtam, hogy miért nem lehet az Autómánia topikon használni.
  • zico87
    #33
    A Fiat Regata 20 Éve volt,ez a baj mindenki a multat nézzi ! mi a king cars gyerekek mondjátok már meg ????
  • observer
    #32
    Lehet, hogy hirtelen sok lépcsőt átugorva, egy jó autót csináltak volna?
    Alig hiszem, eddig a FIAT volt a legalja, most talán a Seat Ibiza az.
    Tapasztalatból, egy FIAT Regatta 1.7 diesel volt a panasz tárgya.
  • zico87
    #31
    De nézd már meg mennyi egy Mitsu 2,8 a Colt alapára,én is elismerem a Mitsut odáig ok !!
  • bertino
    #30
    személy szerint ha autómárkák közt kellene letennem a voksom, egyik a Mitsubishi mellett lenne, mert arról van soksok tapasztalatom is legalább, ezzel ellentétben
  • bertino
    #29
    hát... talán van :|