228
Minden ami FIAT!
  • G18XM8
    #228
    Nem konkrétan ide illik, de annyira nem is áll messze:
    Alfa Romeo 156ról érdeklődnék, személyes tapasztalat alapján, nem legendák, meg szájhagyomány alapján. Konkrétan az 1.9 jtd multijet, meg a 2.0 jts érdekelne. 2002től gyártott faceliftes műszerfalos. A két motortípus között gondolkodok. Az 1.9 lenne jobb, mert kevesebbet fogyaszt, de félek, hogy több a zsebbe nyúlós hibalehetőség. Válaszokat előre is köszönöm!
  • fapipa
    #227
    ELADÓ: Fiat 127 Diesel./1983-as, 2017 Augusztus 18.ig műszakival.
    Ár: 150.000 Ft. Cz.János : 06305757409. (Bács Kiskun megye)
    Írj e-mailt , küldök képet.
    [email protected]



  • SötétBarom
    #226
    Tök kéne
  • Kepek
    #225
    Leleplezték a Fiat vadiúj sportkocsiját










  • ml85ml
    #224
    megválok a grande puntom gyári felnijeitől hátha vkit érdekel több info privátba
    Felni
  • tomasz18
    #223
    Hali Fiat Albea 1.6 i 16V HL futómű beállításhoz kellenének adatok?!előre is köszi
  • krisz940122
    #222
    a bátyámnak is 1.6 os bravoja van. csak azt hittem vkinek van hgt-je.
  • SötétBarom
    #221
    Az én 1.6-om eszik simán 10et városban. Gondolom a HGT se eszik kevesebbet.
  • krisz940122
    #220
    csősztök. haldoklik a topic? nem tudja vki h a barvo hgt-nek attól h 5 hengeres magas a fogyasztása? kb mennyi lehet? mert nem rossz gépezet :)
  • belarus
    #219
    Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni,hogy mi a véleményetek a Fiat punto Classic-rol.Hogy megbizható e vagy nem és szoktak e gondok lenni az autoval.Szerbiában nemsokára kezdik gyártani a puntot.
  • arnold32
    #218
    ja az emil cimre kérnék választ ha lehet:[email protected]!!!
  • arnold32
    #217
    sziasztok.tudna nekem valaki segiteni???Fiat Cromához kellene javitási kézikönyv sürgösen!!!könyv,pdf formában,mindegy!!!!előre is nagyon köszi!!!
  • SötétBarom
    #216
    Hátsó?
  • szami20
    #215
    Sziasztok!

    Nem tudtok olyan oldalt ahol olcsón lehet beszerezni Fiat bravo 1,4 es 1997-es autóhoz ablaktörlő motort?

    Ha valaki tud akkor írjon az email címemre. Köszönöm.
    [email protected]

  • SötétBarom
    #214
    Fasza. Olyanok a coupe tulajok mint lenin. :DDD
  • chromeg
    #213
    Voltam.
  • SötétBarom
    #212
    Talán egyszer leszek :D
  • neoG
    #211
    Coupé tulajok vannak itt?
  • gyemant04
    #210
    jó ez a szín
  • SötétBarom
    #209
  • gyemant04
    #208


    véletlenül töröltem-.-" sry
  • gyemant04
    #207
    róla van szó amúgy.
  • gyemant04
    #206
    köszi:) megnézem majd
  • SötétBarom
    #205
    Lengéscsillapító? Nekem kopogott mint a disznó, amikor a jobb odali megadta magát.. Lassítás közben (mondjuk amikor gurulsz oda egy piroslámpához) pofozgasd a féket a lábaddal.. Ha az nagyon hülye hanggal/érzéssel jár, akkor az lesz..
  • gyemant04
    #204
    nah megvan az izzó...jobb oldalról az ablakmosótartályt kellet kibontani..baloldalról pedig a biztositéktáblát meg az akumlátort+burkolat de sikerült...már csak a futóműt kell átnézni pár napja amikor fékezek és megállok vmi koppan mintha meglenne lazulva a féltengely és visszaütne:S
    vki nem tudja mi lehet a baj? egy hét múlva vizsgáztatom a drágát:D nem akarok egy vagyont fizetni:S
  • gyemant04
    #203
    de van autófényező:D mondjuk ő is simán kicseréli csak nincs ideje. de megoldom vhogy vinni kéne ilyen diagnosztikai vizsgálatra kimutassa mien bajai vannak azt mondták 2900Ft h rádugják..

    ezt az izzót meg vhogy max lemegyek szétbontom kicserélem én nem fogok fizetni ezér csak a 2égőér:D
  • kemszi2
    #202
    enyhén lehúzás szaGÚ
  • Guriga
    #201
    Egy kicsit durva azért egy izzócseréért 4800 Ft...
  • SötétBarom
    #200
    Ezt a fasságot el ne hidd!! Nincs szerelő spanod? Hol laksz?
    Nekem a bravam-ban a helyi autóklubbos arc ingyé' kicserélte kb 3 perc alatt, pedig ott is matatni kell rendesen..
  • gyemant04
    #199
    jah értem köszi:) hát a Stilot jol szétkell szedni h kicseréld az izzót ma voltam egy műhelybe azt mondták 1órás meló 4800 az órabér..na mind1 vmit kell csinálni mer műszakiztatni is kell:S

    köszi azér:)
  • Guriga
    #198
    Az égőnek megvannak a kis bütykei, és pontosan belepasszol a helyére. Viszont ha a bütykök nem passzolnak, akkor is rá lehet csukni a rögzítő fület. Éppen azért fordulhat elő, mert nagyon rosszul lehet hozzáférni az izzóhoz. Stilo-t nem ismerem, de a Punto-t már kitapasztaltam.
  • gyemant04
    #197
    hát az a szmájli rejtély h került oda na mind1
  • gyemant04
    #196
    Helo!

    nem tudom mit csinálnak ott vele..végülis csak szervíz mondjuk kitudja..de most kiégett a jobb oldali is pár napja,gondoltam kicserélem,de jobboldalról az ablakmosó tartályt kell kivenni h kilehessen nyitni a burkolatot-.-
    és egy égőt hogy lehet rosszul berakni? vagy te hogy raktad be hogy jó?
  • Guriga
    #195
    Hi!

    Biztos jól rakják bele az izzót? Nekem a Puntó2-be rosszul is be lehetett tenni az égőt, és akkor égett ki sűrűn. De ahogy megszakértettem, egyből jó lett. Évek óta nem ég ki.
  • gyemant04
    #194
    nekem az van:)én nagyon megvagyok vele elégedve nagyon jól megy..stb!
    csak 1éven belül a 3ik égőt cserélem a bal első lámpába..vagyis a szervíz cseréli mert kikell bontani a burkolatot a motortérből h odaférj:D
    ettől függetlenül kedvenc!(nekem)
  • piszton
    #193
    Hello MIndenki!Tudja valaki h hogyan tudom a kesztyutartom zarjat megcsinalni?Ki lehet nyitni de a kis pocok nem ugrik vissza.szetszedni nem tudom mert az ajton egy deka csavar sincs ahol szet tudnam szeedni bele tunek nezni.Valaki valami otlet?
  • SötétBarom
    #192
    Nekem bravam van, eddig kiváló (lassan 2ook)
  • kemszi2
    #191
    csak mert jó kis autónak tartom,és jól felszereltnek.De ugyanakkor a megbízhatóságáról jót,és rosszat is olvastam bőven.úgy hogy nem tudom igazából hova tenni
  • SötétBarom
    #190
    Egyszer használtam egyet két hétig, meg az öregem volt nőjének volt.
  • kemszi2
    #189
    helósztok.érdekelne hogy van itt valakinek stiloja?