709
Space Cowboys returns
  • LOLXD
    #709
    Én most kezdtem nemrég, és kellene nekem 1 kis segítség ki igazodni a boltokban.
  • Nordakus
    #708
    még játszik vele valaki?
    tegnap este töltöttem le ace online-t
    ha van egy jo kis magyar csapat air-on szivesen átmegyek
  • RAZOR27
    #707
    pont tegnap gondolkodtam, hogy neki kéne állni, nosztalgiázni vele :D
  • ROLL30AbandonHo
    #706
    valaki játszik még?:)
  • LLev
    #705
    Hello mindenki!
    Az angol Auriga szerveren vannak magyarok?
    Ha igen akkor írjanak rám: Levi500
  • kissadi120
    #704
    (szerencse hogy megtaláltam ezt a fórumot)
    na akkor a crossbow of gigantic god úgy kell megtcsinálni, hogy lelövöd a zárójelben lévő szörnyet [elég 1-1] aztán a FACTORYben be rakod a 2 itemet amit szereztél belőle és a Refigne gombal egyesíted és kész a küldetés
    ------------------
    valamit löszert a pályán a suply shopoknál lehet venni (C gomb a leszálás)
    ------------------
    éppen egy oldalt csinálok ezek miatt a kérdések miatt http://arhungary.mindenkilapja.hu/ a címe
  • bluberry
    #703
    szia segitenél? crossbow of gigantic god küldi na ez nem megy hogy tudom megcsinálni az angollal sajna gyatrán állok ,vagyis nem értem.éppen ezért segitség kellene köszi
  • Halesz89
    #702
    lőszert venni leszálsz minden pályán van ilyen kis platform oda leszálsz és ott tudsz meg a városba ha bemész egyből felkinálja meg van vhol bolt is
  • erikecske04
    #701
    valaki megmondja mék shopba?
  • erikecske04
    #700
    nah helloXD.már bocs de hol lehet lőszert venni ?mert mindent megnéztem és nem találom sehol.
  • sailer18
    #699
    Helo.. mar jatszom egy ideje és 43-mas vagyok... megvenném a Tackle-Veil gépet ami 43-tol van . de valamért nem lehet... ha valaki tudna segiteni [email protected] ezen a cimen elér .. előre is koszonom..
  • Elektromann
    #698
    A küldit már megoldottam, de a klán kérdése még mindig foglalkoztat.
  • Elektromann
    #697
    Sziasztok
    Nem rég kezdtem játszani az AirRivals-al, és lenne két kérdésem.
    1. Hogy hozhatok létre klánt, vagy hasonlót?
    2. Egy küldibe Crossbow of Gigantic God-ot kellene használni, de nem engedi. Mit tegyek, hogy megtudjam csinálni?

    Tudtok valamelyik problémámon segíteni?
  • Predrog
    #696
    Jo kérdés én is elkezdek vele jáccani
  • Halesz89
    #695
    Sziasztok valaki játszik még ezzel a játékkal?
  • Broafka
    #694
    hmm, köszi :D
  • Avpfan
    #693
    retardált fasz...
  • deszka007
    #692
    sziasztok majdnem 1.5 éve jáccok az airrivalsal de ijen még soha nemfordult elő nálam ahányszor belépek mindig kiirja hogy accepting information from server és nemtudok semmit csinálni és mégha chaten megtudnék kérdezni valakit akkor aszt mondom hogy oké de még a képet se tuom mozgatni lécci segitsetek (msn : [email protected] / [email protected]) előre is köszi
  • Lord Diablo
    #691
    Köszi a tippet:D
    Még gondolkodom milyen gear-el legyek,B-gear eléggé tetszik tüzerö nagy földi és légi egységek ellen is elég jónak tünik.
    A gear tul sokat van 1 helyben én inkább repkedni akarok:D
    I gear levegöbe erös de földiek ellen kicsit gyenge szerintem meg kevés skill van.
    M gear meg csak más sebeinek nyalogatására jó:D
    Más játékokba voltam már eleget ebbe a szerepbe:D

    Diablo_IG,Diablo_BG néven vagyok elérhetö de lehet lessz Diablo_AG is:D
    Valami nagy Magyar klán va a játékba?
  • Hikaru
    #690
    Én a hajtóműhöz viszonyítva szoktam elosztani a pontokat, a Parts shop-ban kaphatóak, ott olyanok a követelmények hogy:
    B-Gear: attack, defense, agility
    I-Gear: attack, agility
    M-Gear: defense, spirit
    A-Gear: attack, defense, shield
  • Lord Diablo
    #689
    Sziasztok

    Beta-ba jétszottam még air rivals-al és most kezdtem ujra.
    Helix szerveren
    Azt szeretném kérni hogy leirnátok milyen gear-nél hogy kell osztani a statokat?
    Nagyon sokat segitene.

    Elöre is köszönöm.
  • Hikaru
    #688
    Elég sokan játsszák, csak magyarok nem nagyon vannak, legalábbis még nem találkoztam magyarral a játékban.
  • Gbor81
    #687
    Sziasztok!Én még csak most találtam rá erre a játékra,azt szeretném kérdezni hogy tolják-e elegen hogy érdemes legyen elkezdeni.
  • Hikaru
    #686
    Jelenleg 30-as vagyok, és hát egyre nehezedik a játék, már 1 métert sem tudok úgy menni, hogy ne legyen a seggemben 4 rakéta, jó a légelhárítás
  • Hikaru
    #685
    Megpróbáltam lefordítani a két egyesület leírását, mert én is kíváncsi voltam már rá, hogy miben is különböznek. Íme:


    # Bygeniou város Egyesület (B.C.U)

    [Előzetes]
    Bygeniou várossal a középpontban két erő néz szemben egymással; az A.N.I északon és az R.R.F nyugaton. A te kijelölt sereged a ’Freeska’, Bygeniou állandó hadseregének 11-dik légi egysége.
    [Háttér]
    Ez egy olyan csoport, amit a [Nemzeti Erőre Kapás] hagyott jóvá Bygeniou kormányzatnak. A csoportosulás kirekeszt másokat a saját célja elérése érdekében, ami a Phillon bolygó egyesítése. Ezzel az önkényes és egyvonalú politikával a diplomáciai pozíciójuk ingoványos. Az egyesület támogatta a ’kormány elleni megmozdulásokat’ az egyes régiókban.
    [Harcászat]
    A Freeska-t, Bygeniou állandó hadseregének 11-dik légi egységét ’Krueitoen Andersson’ főhadnagy vezeti. Minden hadműveletet és küldetést önállóan teljesítenek és a harcrendszer szintén önállóan begyakorlott. Az egység teljes szabadságot élvez, ellenben a politikai irányultságukkal.


    # Nacionalista Ellenes Befolyás Egyesület (A.N.I)

    [Előzetes]
    Arlington városa, valamint a délen elhelyezkedő B.C.U és a nyugati R.R.F háborúban áll egymással. A te kijelölt sereged egy független egység a ’Munebis’, ami egy híres védelmi egységből, az ’Atums hawk’-ból alakult.
    [Háttér]
    Ők lázadók, akik a Nacionalista Ellenes Befolyást támogatják. Szemben állnak a [Nemzeti Erőre Kapással] és követelik a Bygeniou kormányzat politikai irányultságának visszavonását. Amikor semmibe vették őket, gyakorlóoktatókból, megbízott tisztviselőkből, politikusokból és állampolgárokból álló egyesületet alkottak. A céljuk, hogy kivívják a Vatallus, a Phillon és a Deca bolygók közötti békét, népeiknek ez által szabadságot és egyenlőséget biztosítva. Ez az elképzelés nem rendelkezik elég támogatással a Vatallus passzivitása miatt.
    [Harcászat]
    A Munebis - eredetileg az ’Atums hawk’-ból alakult, más néven ’Warlord of Atum’, - független egység, melyet ’Herne Santoriani’ főhadnagy vezet. A pilótái magabiztosak és nagy az önbecsülésük. A hangsúly a csapatmunkán és a jó képzettségen van. Akár egy idegenlégió, a katonai fegyelmük és a harcászatuk felülmúlhatatlan. Az Arlington polgárok teljes támogatását élvezik, úgy is hívják őket, hogy [Arlington kardja], ami számukra a mottójuk is. Vágd a gonoszságot Munebis. Szeld keresztül az eget a mi vágyainkkal és idealizmusunkkal!
  • Hikaru
    #684
    Szintén a Helix szerveren vagyok, az A.N.I egyesületben.
  • Hikaru
    #683
    Hali emberek, látom ez a játék még él, én még a SC-s béta időszakban próbáltam ki pár évvel ezelőtt, bár abbahagytam akkor, de már nem is tudom, hogy miért, pedig bejött. Na mind1, szóval szedem lefelé és meglátjuk.

    Apropó, gamepaddel már lehet kenni?
  • Pesi
    #682
    Aki még airrivalsozik keressen fel a gameba Helix oldalon ani vagyok a nevem: AvaHUN
  • Pesi
    #681
    Skacok aki még arrivalsozik keressen fel a Helix szeron vok ani oldalon :)
  • DarkBlade
    #680
    Hogy müködik ebbe a nyomorék játékba a whisper?
    Honan lehet letölteni hozzá egy normális leírást?
    A FAQ_Main.txt -je egy rakás szar, ráadásúl azt olvassa be a game is.. gyökérség.
  • KremPeti
    #679
    Sziasztok!
    Leszedtem a játékot és amikor fel akartam telepíteni, nekem is az a jól ismert,,server is not activated,, na most végignéztem egy jópár oldalt és nem találtam megoldást.Ha valaki tud segíteni , az kérem szoljon. Előre is köszi
  • Győri Devi
    #678
    az érdekes
  • Pyroman
    #677
    igen a nevét kell beírni, de sehogy sem akar nekem működni
  • Győri Devi
    #676
    asszem a nevét
  • Pyroman
    #675
    valaki megmondaná, hogy hogy lehet kitörölni egy gear-t? mert tök mind1, hogy mit írok be, nem akarja kitörölni
  • Győri Devi
    #674
    amit te töltöttél le az a régi sco kliens ami már használhatatlan ennek jónak kell lennie
    ha pedig majd ha elkezted és magyarokkal szeretnéd nyomni találsz belölük a helix szerver ani oldalán
  • Pyroman
    #673
    nem onnan szedtem le. remélem ezzel működni fog!
    kösz a tippet
  • Győri Devi
    #672
    ha jól sejtem te nem innen szedted le a klienst
  • Pyroman
    #671
    Valaki legyen oly kedves és segítsen egy kicsit!
    Leszedtem a gémet, fel is patcheltem 03374-re, de még mindíg azt írja ki, hogy "Server is not activated!"
    Mi a túró baja lehet neki???
  • StRucC555
    #670
    AZ