50
Mi a véleményetek, észrevételeitek a most megújult Magyar ATV-ről? Csak bátran! ;)
  • Mr Csé
    #50
    a fridi mé nem hal má meg? kibaszott önelégült geci lett
  • REALista
    #49
    Látom nagyon képben vagy!
  • eörgs
    #48
    bolsevíííík modáj, csaknem?
  • mod
    #47
    Tehát kudcs. :-|

    [center]
  • jointeer
    #46
    nalátod, ezis pont tevagy
  • jointeer
    #45
    miért ne

    a médya a haverjaid kezében van, amely köztudott, ugyhogy térj aludni már :-@@@
  • jointeer
    #44
    na mit makogsz erősbéla
  • REALista
    #43
    Jó duma!Az a baj hogy nem én élek álomvilágban!Az a baj hogy az emberek nagy része nem gondolkozik csak megy a tömeg után!
  • nagykispeter
    #42
  • [Jakuza]
    #41
    Ez biztos ?
    Nem akkor valik teljesen zombiva ? :PPPPPP
  • nagykispeter
    #40
    Ne törődj vele még egy 15-20 év és lehet átlátod a dolgokat
  • mod
    #39
    Ok, akkor szia. :-C
  • thhommy
    #38
    a dávidcsillag kérlek szépen úgy hogy az övék az egész csatorna
    ez nem sértegetés ez tény
  • [Jakuza]
    #37
    Erre csak azt tudom mondani, hogy annyira elfogultabb , hogy oda legalabb a balos ujsagirokat meghivjak velemenyt mondani, akiket nem hurrognak le, mig a masik adon max a kinpadra mikozben 3 balos ujsagiro fapofaval akarja a hamis nezeteket raeroszakolni a nezokre.
  • mod
    #36
    A dávidcsillag hogy jön a képbe?

    Ezt nem kéne... :-@
  • REALista
    #35
    Miért lenne a többi balos???
  • thhommy
    #34
    nem viszont a hírtv az egyetlen jobbos csatorna a többi mind balos és ha már olyan embereké az adó akkor mérne legyen dávidcsillag vállalják bátran
  • REALista
    #33
    Ez aztán az értelmes hozzászólás!Egyébként az igaz hogy elfogult de nem annyira mint a Hírtv!!!!
  • nagykispeter
    #32
    Dehogy elfogult csak a normálisabbja látja annak!
    Az emblémája helyett pedig jobban mutatna a sárga dávidcsillag.
    Valósághűbb lenne.
  • [Jakuza]
    #31
    Borzaszto!
    Minosegileg, harmatgyenge musorok.
    Tele politikaval, ami raadasult meg sulyosan elfogult is.
    Keves nezheto musor.
    Igy jellemezheto ez az ado.
  • Harly18
    #30
    Eddig sem néztem, ezek után sem fogom, de amiket a kapcsolgatások közben látok úgy tűnik, hogy jó irányban fejlődött, de ez is még édes kevés......
  • mod
    #29
    Aha, de.
  • REALista
    #28
    Mi kéne?
  • jointeer
    #27
    persze, hisz anyudé :O)))
  • jointeer
    #26
  • mod
    #25
    Szerintem jó lenne ez a tv, csak az a baj, hogy túl sok benne a baki, és a hiba, de amúgy egész tűrhető. :-O|
  • KnightRider
    #24

    A fele tévé a Fásié, a másik fele a Hit Gyülekezetéé. Azt hiszem, ez mindent megmagyaráz. Pozitívumként a NapKeltét tudom példának hozni. Jó az új layoutjuk, és véleményem szerint jó a gárdájuk.
  • banok
    #23
    elég tré csatorna... komolyabb változások kellenének ahhoz, hogy nézhwtővé váljon.
  • Taranov
    #22
    Nem amcsi koppintás, mert megvették a licenszeket. Másrészt A szólás szabadsága az MTV szerzeménye, nem Friderikusz műsora.
  • Danee
    #21
    az "éjfél utáni rész" is megújúlt? :)
  • ZsirosKenyer
    #20
    hát eddig nagy ratyiság volt de most ohgy 5 perce elkezdtem nézni egész fejlődőképesnek tűnik. Friderikusz jót tett a csatornának azon kívül hogy nem bírom, azért ért a dolgokhoz, bár a legtöbb műsora is csak amcsi koppintás.
    Ami visoznt nagyon elrettent attól h rendszeres nézőjel egyek az atv-nek az Hit gyülekezet mint vezetőség..
  • Quantumleap
    #19
    Az jó, hogy adják a Guldenburgokat, nosztalgiából nézem, és kordokumentumként rögzítem.

    Azt viszont nem értem, hogy a két ünnep között egy csomó jó koncertfilmet leadtak, azóta viszont semmi. Pedig kezdtem örvendeni. Ez csak amolyan ünnepi fellángolás volt náluk?
  • Grenzjager
    #18
    Friderikusz, Bolgár György, hit gyülekezet, Gyárfás..... szép kis alakok !!!
  • gabber_saviola
    #17
    szvsz-t a marketing része nem gyengén looser
  • gabber_saviola
    #16
    régen sem volt nagy durranás ez az adó és most sem
  • Thanatos
    #15
    fridi átmegy atv-hez? heh, mtv-sek közül sokan de örülnének ennek :DDD
  • AnuluWork #14
    Pl. Ungár Klára volt tegnap egy beszélgetésben. Azt látni kellett volna! Amúgy a Turul szoborról volt szó, ami szerinte nem szép, de a Lehel téri piac az bezzeg gyönyörű ...

    És még hol vannak a választások? :)
  • EmThor
    #13
    jön a friderikusz meg az egész bagázs. napkelte is lehet visszacsusszan. no comment. sírkőmeszelés, belül maradt ugyanolyan :/
  • sz4bolcs
    #12
    megújult a vidám vasárnap is?
  • Grenzjager
    #11
    gagyi lesz továbbra is