80
Ki szereti a rendőr akadémiát?
  • Quantumleap
    #80
    Ja, hogy te vagy az író! Akkor akarom mondani: említed. És kösz!
  • Regiujzenek
    #79
    Jó tipp, azt a filmet én is láttam régen, a listában már benne van.
  • Quantumleap
    #78
    Elég furcsa, hogy nem is említik a Ketten a hadsereg ellen-t (Combat Academy), ami pedig ugyanazon személy (Neal Israel) rendezői munkája, aki a Rendőrakadémia filmeknek a másodiktól az ötödik részig írta a történetét.
  • Regiujzenek
    #77
    A Rendőrakadémia egy egész csomó hasonló jellegű filmet indított el akkoriban, bár egyik sem volt olyan sikeres, mint az, főleg az első része:

    Akadémia vígjátékok - Rendőrakadémia és társaik

  • Legend Killer
    #76
    vagyis most látom, neten a karakter neve Debbie Callahan.
  • Legend Killer
    #75
    nem tudja vki, h volt-e Leslie Easterbrook (Callaghan) vmi fincsi kis xxx-s cuccban? sztem biztos volt... jólenne megnézni a csajt, h mit alakított ott! tud vki jó filmeket róla? :D link? :D nagyon ász volt a csaj.
  • donoki
    #74
    nembaj :D
  • noral
    #73
    Nos, elvileg az angol címe 'Hot to Trot', magyarul nem tudom, és tényleg egy ló van benne. Aki beszél is ha jól olvastam. Remek, nem tudtam volna előbb rákeresni... :)
  • Dexantreal
    #72
    Én se tudom :SS.
  • Shiwo
    #71
    nem baj, már 1 éve sem emlékeztem a címére...meg amúgy se magyaron láttam, hanem vmellik külföldi adon..és én is fiatalabb voltam sztem vagy 8 évvel..
  • donoki
    #70
    nem tudom :S
  • noral
    #69
    Na én is jókor olvasom, egy éve írtad. Sebaj. Lehet egy filmet láttunk? Én egy filmjére emlékszem még kisfasírt koromból, volt valami beszélő lova és indultak egy versenyen. Emlékszik rá valaki? Címére?
  • donoki
    #68
    azaz^^
  • Dexantreal
    #67
    lol
  • donoki
    #66
    :D hát mert ott pubolok már jo ideje igaz kibaxkodnak párszor mert lecsitereznek a CSITER klánosok..de felmeek más névvel ^^
  • Dexantreal
    #65
    Aha, ok. Miért csíter szerveren? :P
  • donoki
    #64
    hja sikerülni fog :D
    hja cod2zök, csiter , fp kz, rifleappeal on szoktam játszani...
    scALe néven vagyok
  • Dexantreal
    #63
    Majd sikerül, nekem aztán mindegy. CoD2-zöl még? Ha igen milyen néven és merre? Én 21st Army Group szerverén és Dexantreal néven.
  • donoki
    #62
    MA meg azért nincs kedvem mert most értem haza -.-
  • Dexantreal
    #61
    Oké.
  • donoki
    #60
    tudom :D majd holnap elsz kedvem regelni :D remélem :P
  • Dexantreal
    #59
    Ingyenes :P.
  • donoki
    #58
    hjaj most teljesen nincs kedvem regelni :S
  • Dexantreal
    #57
    Rendőrakadémia részek ingyen. Nem tudom szinkronos-e. A hatodik az várat még magára, mert a topikját tegnap, vagy azelőtt nyitottam. Ha esetleg valami izét írna ki az oldal, akkor regelj és máris írhatsz a fórumra. Volt, hogy másnak reg miatt nem hozta be, csak ezért szóltam előre.
  • donoki
    #56
    :D
  • Dexantreal
    #55
    Használtam :P. Mindig megnzéem, csak most annyit írtam be, hogy NFL.... és nem amerikai foci, mert NFL azNFL és úgy kéne megnyitni a témát. Szóval ezért szúrtam el, de gabber saviola mondta, hogy semmi gáz... megpróbáltam töröltetni vele a bünti jelet, de nem jött össze. Írtam is neki, hogy csak vicc és próbálkozás, hát ő úgy vette. Na mindegy.
  • donoki
    #54
    oké!
    látom nem használod a keresőt :)
  • Dexantreal
    #53
    Nekem még régebbről van felvéve videóra az összes rész, csak a hatodik lemaradt. Van egy másik oldal, ahol szintén kértem, hogy tegyék fel a hatodik részt, vagy küldjenek linket. Ha meglesz, akkor neked is elküldöm, ha akarod. Bár nem sok esélyt látok rá, hogy valaki is ott feltöltse.... szoktak mindent feltölteni, csak, hogy régi és azért talán kevés az esély rá.
  • donoki
    #52
    sajnos :(
  • donoki
    #51
    nekem egy sincs meg :S
  • Dexantreal
    #50
    Hy all!

    Nagyon jó szerintem ez a Rendőrakadémia az összes részével. Megvan majdnem az összes, cska egy hiányzik: a hatodik rész.

    Valaki priviben tudna adni linket, ahol letölthető? Esetleg szinkronosan. Ugyanis kerestem már egy-két helyen, ahol szerintem lenne, de nem volt.
  • donoki
    #49
    ?? :S
  • donoki
    #48
    nem lehet megnézni?
  • donoki
    #47
    d-d-dadogós :)
    az a legjobb kari
  • Bandee1987
    #46
    Ezt nézzétek
  • donoki
    #45
    Tegnap volt a 6. része :P
  • zaki
    #44
    ez de gagyi már, ami most megy, főleg a szinkronja :c
  • donoki
    #43
    Hát meglehet...Az a fej :)ÉS olyan nyökögős,beszédhibás volt? :D
  • Shiwo
    #42
    ecce láttam vmi tök más filmben, nem a rendőrakadémiában, és abban is ugyanilyen ordítozós szerepet jáccott..
  • donoki
    #41
    ÁÁÁ...
    Ez a szar kétszer küldte el..