38
  • IGAZIWILLIAMS
    #38
    OK,ebben van igazság...vehetjük úgy,hogy megint csak a hyperek vertek nagy port a dolog körül. :))
  • Dzson
    #37
    Én nem olvastam ilyen beharangozást, inkább azt, a sony nem nagyon akart kivinni oda gépet meg semmit. mert valami nagy bemutatóra készülnek.
  • IGAZIWILLIAMS
    #36
    Aha,igen...mármint arra gondolsz,amelyet egy afféle "tekergetős" joy-jal kellett irányítani,és a függőleges vonallakkal kellett egymásnak passzolgatni a pöttyöt? Mer annak nálam már '81-ben leáldozott :D
  • ThomasTheKoRner
    #35
    LOL ez a ps3 VS xbox vita

    Tv játék rulez!!!!
  • IGAZIWILLIAMS
    #34
    És még?... Nos komolyra fordítva a szót,bárhogy is próbálod elbagatelizálni a CES-t,attól még a hatalmas stand bérlésével beharangozott,ps3 odab..ás valahogy ismét elmaradt...
  • Dzson
    #33
    "Blaaa bla blaa blaaaa bla"

    Aha... (ásít)

    És még?
  • Dzson
    #32
    Neked az, konzol téren nem. A pécések ennyivel is beérik, minek nekik nagyobb rendezvény? E3-mon pl. már túlsúlyba került a konzol.
  • IGAZIWILLIAMS
    #31
    De ha netán mégis igazad lenne,akkor meg a beígért fícsörökből fog kiugrani pár dolog...bár ez a sonynál már megszokott dolog:))
  • IGAZIWILLIAMS
    #30
    "mivel a méretek kb. ugyanazok lesznek." ezzel a kijelentéssel még várj egy kicsit gyermekem:))
  • Ma2ska
    #29
    Nem véletlenül van ennyi jutalompontod, biztos kultúrált vitastilusodért kaptad, szerintem te teljesen belehülyültél ebbe a sony imádatda, klinikai eset lettél mára.
  • Equ
    #28
    " CES nem egy nívós rendezvény"

    na neked is sok közöd van a témához...

    nézzél már körül kik és milyen bejelentéseket, bemutatókat időzítettek erre a "pitiáner" rendezvényre és a sok "tudatlan" miért is várta, hogy a műanyag dobozon kívül valamit fel is tudnak majd mutatnak is majd a ps3-ból...
  • Dzson
    #27
    Persze. Nyilvánosan égeted magad, mivel a méretek kb. ugyanazok lesznek. De tőled ez már megszokott. :)))
  • IGAZIWILLIAMS
    #26
    A Sony is tenné majd a ps3-at autóba,csak a méret miatt max. kamionok jöhetnének szóba :DD
  • Dzson
    #25
    És? Még nincs hivatalos megjelenés, és a CES nem egy nívós rendezvény, minek erőltessék magukat?
  • Dzson
    #24
    Monkey.
  • ttt ttt
    #23
    Az autók fogyasztását kellene csökkenteni, meg a biztonságot növelni, nem f@szfejeknek xboxot meg 30'-os lcd-t beépíteni.
    Ez csak arra bizonyítvány, hogy már nem tudnak milyen extrát beépíteni, hogy drágítsák az autók árát. Snob barmok meg meg is veszik.
    Szerintem egy ilyen kategóriájú sport kocsival autókázni kell, nem a need4speed-t játszani.
    +aLol
  • Equ
    #22
    az a durva, hogy az x360-ból már ilyen marhaságokat készítenek, miközben a ps3 egy üres műanyagdobozként jelent meg a CES-en...

    Playstation 3 a CES-en
  • Mice
    #21
    aztán meg majd kitalálják, hogy ha már eléggé rá vannak szokva a felhasználók az x-re vagy a ps3-ra, akkor majd baleset esetén nem a jogsit hanem a konzolt veszik el tőle :)
  • Aramir
    #20
    Szerintem a kormány állására gondolt, amikor kanyarodnál vele :D
  • Cactus
    #19
    Nem is tudom, levezetsz napi 10 órát, akkor hol a fenébe akarsz te még utánna tovább vezetni "játékból". Amúgy nagyon csúnya az autó, ez a színkombináció...hát jajj.
  • PetruZ
    #18
    "11 óra"? Hol vetted a jogsidat? ;) Én még 10 óra 10 percet tanultam, de az már jó rég volt, hogy tellik az idő! (14 év alatt pontosan 50 percet "gyorsultak" az oktatók? :P)
  • strogg
    #17
    Azért winre nagyon nem bíznám az életemet. :)
    Ez egy "azért építettük, hogy legyen" ötlet. Értelme nincsen.
    Amúgy meg egyetértek az elöttem szólóval, botrányosan tudnak vezetni emberek. Úgy megszigorítanám a büntetéseket, hogy baleset okozásáért alapból jogsi el, kb: 3 évre. Ittas vezetésért dettó, a kresz súlyos megszegéséről nem is beszélve. És igenis, essen szigorú elbírálás alá, hogy ki kaphat jogsit, a "szőkepicsa" aki agyhiányos például ne menjen el a 40-es tábla mellett nyolcvannal!
    Állítom, hogy 10 balesetből 9-et ki tudnánk szűrni ezzel a rendszerrel.
  • Muhomak
    #16
    Majd összekaristolja a lemezeket!!!!
    Playstation rulez!!
  • Ma2ska
    #15
    Látod Dzson, de a te pisi 3-adat mibe fogják betenni? Max a konyhaszekrénybe gofrisütőnek.
  • látogató
    #14
    Hát, van egy-két ember, akinek jobb lenne, ha csak ilyet vezetne xbox üzemmódban, minthogy valódi autó valódi volánja mögött valódi baleseteket csináljon. Azért a biztonság kedvéért még a kerekeit is leszerelném.
  • QuippeR
    #13
    mintha egy '80-as évek végi z-kategóriás sci-fiből lopták volna el. nem hiszem el, hogy a "65 éves vagyok, de még mindig fiatalos és trendi milliárdos" osztályon kívül bárkinek megfordulna a fejében egy ilyet megvenni.
  • vincuska
    #12
    miert vagytok negativak, valakinek tetszik ez az auto. szoval, ha meglatunk valakit kiszallni egy ilyen dobozbol, szetrugjuk a kepet es ellopjuk a tarcajat!!! rendben?
    csoro izlestelen ujgazdag csemete, majd en tudom mire kell elkolteni apuci penzet!!!
  • Caro
    #11
    Először is baromi ronda.
    Másrészt meg kíváncsi lennék mit csinál kanyar közben a lemezzel...
  • Dzson
    #10
    Ennyire nem kell a népnek a fosbox360. Ha ilyen kocsit vennék az első lenne hogy kib*szom belőle, nem röhögtetem ki magam a töbmillás kocsiban egy mikrofos konzollal...
  • Szefmester
    #9
    Az egésznek játékautó feeleng-je van. Annyira gagyi selejtes műanyag szne van a kormánynak hogy az már embertelen... de ha Force Feedback sincs benne akkor aztán pláne gáz... És hogy nézhet ki kívülről amikor pistike nekiáll "jáccani"... vajon olyankor elfordulnak a kerekek? Mert ha nem akkor az balesetveszélyes lehet ha vezetés közben véletlenül átvált játéküzemmódra...
  • p00h
    #8
    sztem naon csúnya... még kívülről rá lehet fogni h extravagáns, de belülről ezek a gagyi színek, formák, mintha 1 játékautó lenne...
  • sped
    #7
    Ezzel a sárga-kék-szürke belsővel olyan hideg benyomást kelt az autó belseje hogy nem szívesen maradnék benne játszani, minél gyorsabban pattannék ki belőle.
  • csomi
    #6
    En meg azt hittem eloszor, hogy az auto egyben szimulator is. Peldaul ugy, hogy ablak elsotetul es azon jelenne meg a kornyezet, tehat egy full szimulator. Nah persze az nem volna egyszeru, hogy auto es teljeserteku szimulator, aztan a vegere erve a cikknek kiderult, hogy csak a kormany meg a pedal funkcional ugy. Hat istenem ekkora baromsagot. Nagyon Trreee!
  • Tinman #5
    Bah... az eddig jól működő autókat muszáj elszúrni MS cuccokkal?

    "Néhány fiatalabb vezető számára egy olyan autó, ami videojáték is egyben talán maga lehet a megvalósult álom. A Nissan Motor most erre az igényre próbált megoldást találni."

    A Nissan piackutatói is megőrültek? Ekkora baromságot!
  • static
    #4
    Hát ja ezt a nagyon jassz fölülről való kormánymegfogást el lehet felejteni.:) -10
  • static
    #3
    Japóknak jó ez!
  • HUmanEmber41st
    #2
    Hát ennek a kormányát hogyan fogjam "11 órás" állásban ? :) ? :) ?:) he??
    Hiányzik a kormánykerék fele!!!
    Hát senki sem vette észre?? :):):)??
  • immovable
    #1
    gagyi