732

honved_banner_felso.png\"honved_banner_also.png\"
  • geo91
    #412
  • tomcat1
    #411
    A szent gyep!
  • geo91
    #410
    amúgy készülget a topik dizájn-ja, egyelőre a saját topikomban tesztelgetem, még sokat fog alakulni, főleg a banner. katt.
  • tomcat1
    #409
    :D
  • geo91
    #408
    nem akarsz akkor a fradiba igazolni?
  • tomcat1
    #407
    Az én posztom meg védő, de ha én állék be hátra akkor szezon végén kiesnénk :)
  • geo91
    #406
    utóbbi három az csatár :)
  • tomcat1
    #405
    védelem egybe lesz, de kifog gólt lőni?
  • geo91
    #404
    öt új játékossal erősítettünk. :)

    Sadjo Haman: A 25 éves kameruni védő 2007-ben vette kezébe a vándorbotot és meg sem állt Diósgyőrig. Fél év után Újpestre került, majd a szerződés lejárta után a lila-fehéreket kupameccsen megtréfáló FC Vaduzhoz igazolt. 2010 elején visszatért Diósgyőrbe, innen igazoltuk 3 évre. Sadjo 2008-ban egy alkalommal hazája válogatottjában is pályára lépett..

    Jovica Stokiæ: A 24 éves bosnyák középpályás hazája U21-es válogatottjában többször is szerepelt. A bosnyák FK Modrièa csapatától került hozzánk. A felkészülési mérkőzéseken jó benyomást tett a szakvezetésre. Képes helyzetbe hozni a társai, és a kapu előtt sem jön zavarba, amire a DAC és a Panionosz hálójába lőtt gólja a bizonyíték. Két évre írt alá szerződést.

    Danilo Cirino de Oliveira: A brazil támadó 2006-ban a lengyel Pogoñ Szczecin csapatánál kezdte európai pályafutását, majd a cseh FK Pribram, tavaly pedig a szlovák Spartak Trnava gárdáját erősítette. Danilo nem ismeretlen Morales mester számára, mert a nyurga csatár a cseh csapatnál már dolgozott együtt a brazil légióssal. A csatár 3 évre kötelezte el magát a Honvédhoz.

    Alfi Lacalle Conteh: A sierra leonei apától, és spanyol anyától származó játékos Barcelonában született. Tiz éven át játszott a Barca különböző utánpótlás csapataiban. Többszörös spanyol és katalán utánpótlás válogatott. A Barcelona B csapatától családi okok miatt Sierra Leoneba ment, majd másfél év után a hellén Kavala csapatához igazolt. A jól induló görög karriert egy sérülés törte ketté. Sérüléséből felépülve Magyarországra vezetett az útja. Nyíregyházán eltöltött fél év után érkezett próbajátékra a Honvédhoz. A ballábas játékosra csatárként számíthat Massimo Morales edző. A légióssal 2 éves szerződést kötött a Honvéd.

    Karim Rouani: A marokkói származású labdarúgó a francia Lille városában született. A francia és belga alacsonyabb ligákban edződött játékos 2009-től volt a portugál GD Chaves játékosa. Előző csapataiban két alkalommal is 20 gól felett teljesített egy szezonban.
    A 28 éves csatárral 3 éves szerződést kötött a klub.
  • geo91
    #403
    na az szép lenne, még a fele is. :D
  • Tono34
    #402
    Hasonlót az újpest, fegyencváros :) ellen is :D
  • geo91
    #401
    laza meccs volt :D
    bojtor, haruna, vólent: 3 mesterhármas.
  • geo91
    #400
    ja egy kicsit :D de ezért is vicces :D
  • tomcat1
    #399
    húú de gáz...
  • geo91
    #398
    a wavin' flag nekem jobban tetszik
    meg ebből van magyar változat is :D
  • geo91
    #397
    jó lenne! reméljük idén végre összeáll a csapat.
  • tomcat1
    #396
    http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0

    A döntő előtt mindenki hallgassa meg egy kicsit !!!!!!!!
  • tomcat1
    #395
    a bajnokságba pedig min. a 4. hely !!!
  • geo91
    #394
    én ott leszek :)

    Szerdán a Vecsés jön Kispestre
    2010-07-09 14:45:11

    2010.07.14-én szerdán, 18 órai kezdettel csapatunk felkészülési mérkőzést játszik a NB II-es Vecsés gárdájával. A mérkőzést a Puskás tribünről tekinthetik meg szurkolóink. A találkozóra nem kell belépőt váltani.
  • geo91
    #393
    a 40. percben 1-2-re vezetünk a vasas otthonában!
  • Tono34
    #392
    Az idő és a türelem meg fogja hozni a gyümölcsét, remélem minél előbb :)
  • geo91
    #391
    ahogy tomcat mondta nagy a lemaradás, de idővel behozzuk. az utánpótlás csapatok majdnem mindegyike vezeti most is a bajnokságát, szóval én türelmes vagyok és reménykedem. :)
  • tomcat1
    #390
    Utánpótlás köszöni szépen jól van. Az a baj hogy min. 15 év lemaradást kell behoznunk..
  • IXEMGabeo
    #389
    nem rég Supka Attilával őszi bajnok volt a Honvéd mi történt Hemingway úr nem szállítja a pénzt a csapatnak?:( mi a helyzet az utánpótlással?
  • tomcat1
    #388
    8. hely kell
  • geo91
    #387
    nézegetem a tabellát, szerintem egy kis szerencsével meglehet akár a felsőház is a végére. elég csúnya az a 12. hely...
  • Divizio88
    #386
    ;)
  • geo91
    #385
    igyekszem :)
  • Divizio88
    #384
    Lattom te meg aki foglalkozol ezzel a topikkal..:)
    Rogton valaszolsz mindere, ami szep!
    Jol informalt vagy a csapatrol tetszik...:D
    Egy igazi drukker vagy:D
  • geo91
    #383
    hát jó lenne!
  • tomcat1
    #382
    Diósgyőr ellen nyerni kell..
  • geo91
    #381
    félidőben 1-1 debrecenben!
  • geo91
    #380
    A szakvezetés egy középpályást tesztel az elkövetkező napokban. A ghánai születésű Abubakari Yakubu 10 éve játszik a holland élvonalban, 5 évig az Ajax és szintén 5 évig a Vitesse Arnheim tagja volt. A 28 éves középpályás 16 alkalommal szerepelt a ghánai válogatottban.


    Abubakari Yakubu
  • geo91
    #379
    én tuti kimegyek a dac ellen, szerintem jó kis meccs lesz. :)
  • geo91
    #378
    Megkezdődött a felkészülés

    Az utóbbi napok zord időjárásához képest kellemes idő fogadta ma reggel az edzésre igyekvő játékosokat. Korábban már beszámoltunk róla, hogy az olasz származású, de német állampolgár Angelo Vaccaro nyárig a Honvédhoz szerződött. Ma Gary Tavars személyében újabb játékossal bővült a keret. A 26 éves francia védő decemberben próbajátékon járt a Bozsik-stadionban. Morales mester akkor meg volt elégedve a látottakkal, így a klub 2 éves szerződést írt alá a cseh FK Mosttól érkező légióssal. Némi meglepetésre távozik Kispestről Nagy Zoltán, aki nyáron kölcsönbe érkezett hozzánk. A védővel ugyan elégedett volt a szakvezetés, de a Debrecen váratlanul visszarendelte a játékost.

    Az edzői stáb ideiglenesen bővült egy fővel. Morales mester kérésére Ciro Zampella 2-3 héten keresztül segíti a csapat felkészülését.
    Fél éves kihagyás után újra edzésbe állt Tóth Zoltán, aki egy vírusfertőzés miatt kényszerül pihenőre. Zoli teljesen rendbe jött és már nagyon várta, hogy újra a csapattal edzhessen.

    A szezon legbalszerencsésebb játékosa címet minden bizonnyal Kunsági Roland nyerné el, aki sérülten érkezett az edzésre. Kunit ősszel műtötték a vállával és amint lehetett otthon edzésbe állt, hogy a felkészülés kezdetére jó erőben legyen. Sajnos egy rossz mozdulat után a kézfeje megsérült. A kapus edzés helyett orvoshoz ment.

    A légiósaink egy kivételével megérkeztek. A kivétel Benjamin, aki hazája válogatottjával az Afrika Kupára készül.

    Az edzés előtt Massimo Morales köszöntötte a játékosokat, majd ismertette a programot. A csapat napi két edzéssel készül a tavaszi feladatokra.
    Az első felkészülési mérkőzés a Dunaszerdahely ellen lesz (2010.01.13.) a Bozsik-stadionban 17 órai kezdettel. A jegy ára 500 forint.
  • geo91
    #377
    Első igazolásunk: Angelo Vaccaro




    Klubvezetésünk a téli pihenő alatt is a csapat megerősítésén fáradozik. Elsőnek az olasz származású Angelo Vaccaroval kötöttünk szerződést. A kiváló csatár nemrégiben próbajátékon járt nálunk, és teljesítményével meggyőzte Massimo Morales vezetőedzőt.
    Angelo Vaccaro Németországban született 1981. október 4-én. A 184 cm-es támadó a Stuttgartban kezdte el a pályafutását, Kispestre az Eintracht Frankfurttól érkezett. Az, hogy gólerős csatár, már nem egyszer bizonyította, legutóbb a 2007/08-as szezonban, amikor a Stuttgart második csapatában 20 gólt szerzett. A támadó szerződése 2010 nyaráig szól.

    A szakvezetés több poszton is erősítést tervez, ezért a január 4-én kezdődő felkészülésre több próbajátékos érkezése is várható.
  • geo91
    #376
    Bp. Honvéd - BKV Előre 4-0 (2-0)
    Gól: Hrepka (2), Zsolnai, Vaccaro.

    Tóth - Tavares (Fazakas 75’), Debreceni (Vukmir, 46’), Benjamin (Botis 46’), Albarak (Horváth A. 60’) - Abass (Nagy Z. 46’), Topalovich (Mendi 46’), Macko (Hidi 46’), Hajdú (Bojtor 46’) - Zsolnai (Bajner 46’), Vaccaro (Hrepka 60’)

    Csapatunk ma kora délután - Massimo Morales kérésére - zártkapus edzőmérkőzést játszott a BKV Előre ellen. A találkozón sor került 5 próbajátékos tesztelésére is. Tavares és Mendi Franciaországból, Topalovich és Vaccaro Németországból, míg Albarak Törökországból érkezett. A játékosok további sorsáról a szakvezetés dönt majd.
    A meccs első gólját az olaszos nevű, de Németországban élő Vaccaro szerezte. Zsolnai rúgta a csapat második gólját. Morales a szünet után 4 játékos kivételével új csapatot küldött pályára. A találkozó végeredményét Hrepka két gólja állította be.
  • geo91
    #375
    hemingway azt nyilatkozta a télen 3-4 új játékos érkezik majd. remélem a tavasz jobban sikerül majd.
  • Oziris666
    #374
    Bármit!Végeredményt,5kapott gólt stb.
  • geo91
    #373
    hát ez egy jó kérdés...