732

honved_banner_felso.png\"honved_banner_also.png\"
  • IXEMGabeo
    #692
    6 éve nem nyertünk az Újpest ellen hazai pályán. Ideje volt h megszakadjon a sorozat
  • geo91
    #691
    ikszelt a pécs, ott vagyunk a dobogó alján! :)
  • geo91
    #690
    2-0 az újpest ellen!
  • Tono34
    #689
    Ez ma nem jött össze. Tanulni kell a hibából és kijavítani.
  • geo91
    #688
    3-1 lett a pápának... :///
  • geo91
    #687
    remélem nyerünk ma pápán, mert akkor beelőzzük a pécset a tabellán :)
  • geo91
    #686
    supka nyilatkozott is a témában
  • GanXstaZoleeWrk
    #685
    Ámen, legyen igy :) de jelenleg nem sok nb1es szintű fiatalunk van.
  • IXEMGabeo
    #684
    elvégre Hemingway úr nem ölt volna bele 200 milliót egy teljes akadémiába. plusz geo is mondtam h kb a fiatal korosztályban a Kispest fiataljai aratnak...
  • geo91
    #683
    utánpótlás van, nagyon is jó, de még kell pár év mire igazi tehetségek nevelődnek ki.
  • GanXstaZoleeWrk
    #682
    Nem rossz nevek, igaz nem magyarok :( de hát ez van, nincs rendes utánpótlás még mindig.
  • geo91
    #681
    nem tudom hogy sírjak e vagy nevessek... lehet nem rossz játékosok, de így mi lesz a keret "magyarosításával"...? na mindegy, szombaton 11-től a vasas elleni edzőmeccsen kiderül mit tudnak. (ki is megyek, ha már ingyen lesz.)
  • IXEMGabeo
    #680
    yesss
  • geo91
    #679
    1-0-ra vertük a címvédőt!
  • geo91
    #678
    mondtam én :D

  • Tono34
    #677
    Fegyencvárosnál meg edzőcsere lett :)
  • geo91
    #676
    még több kép
  • geo91
    #675
    képek tegnapról



















  • geo91
    #674
  • Tono34
    #673
    A lényeg, hogy elvertük a fradit, ez mindig jó :)
    Jó lett volna nagyobb különbség, de majd a züllőin több lesz :D
  • IXEMGabeo
    #672
    elvertük a Fradit, Németh lőtte a gólt:)
  • geo91
    #671
    hihetetlen hangulat volt ma a kanyarban! 1-0 a fradi ellen! négy győzelem zsinórban!
  • geo91
    #670
    hát még ha nem hülyéskedte volna el a csapat a győr elleni meccs második félidejét.... :/
  • IXEMGabeo
    #669
    4 meccs 9 pont? ez jó kezdet
  • Grenzjager
    #668
    Lipcseit

    nem biztos hogy jó edző ..na és? ...
  • geo91
    #667
    megegyeztünk :D

    amúgy kit látnál a helyén legszívesebben? akire mondjuk esély is van, hogy leül a kispadotokra.
  • Grenzjager
    #666
    ...akkor már nyerjetek a kövi meccsen is, nekünk is jó mert Prukner eltűnik:))))
  • geo91
    #665
    na ide nekünk a sasokat is :D
  • IXEMGabeo
    #664
    buzi Vasas:D szép volt:)
  • geo91
    #663
  • banok
    #662
  • geo91
    #661
    4-0 a vasas ellen! Németh Norbi dupla!
  • IXEMGabeo
    #660
    jaj tényleg a Haladás:) annyi más dolog van...

    banok igen köszi, csak ott bogarászni...
  • banok
    #659
    nso.hu-n találsz tabellát.
  • geo91
    #658
    két forduló ment le eddig, kikaptunk a győrtől 2-1-re itthon egy igazán szerencsétlen meccsen, majd pedig parádés mérkőzésen 4-2-re vertük a haladást idegenben. tabellát nézni egyelőre szvsz felesleges, két fordulóból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
  • IXEMGabeo
    #657
    meglátjuk, geo linkelj már be egy tabellát hogy áll a Honvéd
  • geo91
    #656
    szerintem jól sikerültek az igazolások, végre egy egész jó csapat látszik alakulni, talán az utóbbi pár év legjobb kerete!
  • geo91
    #655
    van még remény úgy látszik. :) mindhárom akadémiás utánpótláscsapat bajnok lett! (U16, U17, U19)
  • geo91
    #654
    utolsó mondatot kiemeltem :)

    Czár Richárd és az akadémiai évek

    Nagy örömmel töltött el mindenkit a klubnál és a szurkolók között Czár Richárd gólja! Már egy ideje mentek a találgatások, ki fogja az első NB1-es gólt szerezni az Akadémiáról? Persze hiba lenne, ha a Magyar Futball Akadémia megítélését csak a lőtt gólok számára korlátoznánk, mert ott van például Moga Sergiu esete, aki ha nem sérül meg, megoldást jelenthetett volna a jobb hátvéd posztjára. Az meg nem egy tipikus gólvágó pozíció. De azért a gól az mégis csak gól, felteszi a koronát a teljesítményre, felszabadítja az addig felgyülemlett feszültséget.
    Czár Richárd ezzel a góllal elindított valamit, és bebizonyította, hogy ezek a srácok nem csak az utánpótlásban tudják számolatlanul lőni a gólokat, hanem a felnőttek között is megállják a helyüket! Teljesen mindegy, hogy az idén bemutatkozott nyolc akadémista közül ki talált kapuba, Vólent Roland, Moga Sergiu, Vécsei Bálint, Erdélyi László, Nagy Gergő, Vernes Richárd, Kapacina Valér vagy Czár Richárd. Nem ez számít, hanem az, hogy a mostanában sokat bírált akadémiai modell Kispesten eredményesnek bizonyul és igazából mostantól várhatjuk a folytatást! A jövő elkezdődött.

    forrás: honvedfc.hu
  • IXEMGabeo
    #653
    MTK kiesése nagyon meglepő