732

honved_banner_felso.png\"honved_banner_also.png\"
  • Rockynhooo
    #172
    mikor kezdik a meccseT?
  • banok
    #171
    Sport1 adja.
  • tomcat1
    #170
    www.port.hu
  • Kaplan
    #169
    Nem mert Sport 2-m nincs.. Kurtára nem baromira mindegy :)
  • banok
    #168
    most nem baromira mindegy? Valamelyiken lesz és kész.
  • Kaplan
    #167
    Azért ez számomra igazán érthetetlen. A mai Nemzeti Sport azt közölte le, hogy a Sport 2-n lesz a meccs. Viszont a Sport TV a reklámban az egyes számú csatornájára írja a holnapi találkozót és az internetes újságuk is.
  • banok
    #166
    NDR. ez is FTA az Astra műholdon
  • Kaplan
    #165
    A Sport 1 adja a meccset.
  • tomcat1
    #164
    premiere world ..kódolt..
  • Bereet
    #163
    én se egy német adó se adja ?
  • Girondins
    #162
    Kurva Sport2... Nem tudom fogni...


  • vmvr
    #161
    A Sport2 TV csütörtökön 20 óra 30 perctől élőben közvetíti a Hamburger SV - Budapest Honvéd UEFA-kupa mérkőzést.


    ez áll a Honvéd honlapján
  • Girondins
    #160
    Szerintem valamelyik nemet állani ado adja a meccset...ARD, ZDF, vagy a nemet RTL, SAT1, vagy akar a DSF? erről mit tudtok?
  • tomcat1
    #159
    A fejekben volt a gond sajnos, azért lehetett a szidás..
  • Kaplan
    #158
    E yo men.

    "Azért megemlítem, nehogy bután hajl meg. Jó csapattal lehet jó meccset játszani." Én ezt egyáltalán nem vitatom. Faterom nagy Honvéd szurkoló, én csak annyit mondtam, hogy sokkal szürkébb volt most a Kispest mint a Hamburg ellen és ezt Supka is észrevette. Az ivószünetben nem gyengén pörölt a játékosokkal, pont azért mert kevés volt az ütközés. Amíg a Hamburg ellen ahogy megkapta egy vendégjátékos a labdát rögtön ott volt két Honvéd player. Itt lassabb volt a tempó, sokkal, sajnos.
  • tomcat1
    #157
    :)
    Bemutatkoztál mint szakedző :)

    Azért megemlítem, nehogy bután hajl meg. Jó csapattal lehet jó meccset játszani.
  • Kaplan
    #156
    Amilyen jó volt a Honvéd a Hamburg ellen, olyan szarul játszott most a Diósgyőr ellen. Ezt hívják a mezőnybe szürkülésnek. Ez a magyar futball fő gondja.
  • banok
    #155
    az nem hinném, hogy mégegyszer ezt a párosítást választaná.
  • GanXstaZoleeWrk
    #154
    póker azért jó :)

    remélem eurosport adja megint.
  • banok
    #153
    van még addig 1 hét, várjuk ki a végét.
  • galmat
    #152
    (bocs az előbb visszavágót akartam írni.)
  • galmat
    #151
    Most olvastam, hogy a visszavágórót nem adja egyik adó sem itthon.. (honvedfc.hu)

    Hát ezt a suttyó országot... Röhej az egész média.. de persze a retek klub gyorsan lecsapott az olasz meccsre...
    Egyszerűen felháborító!!!Egyetlen magyar csapat aki talpon maradt nemzetközi téren.
    Gratulálok Sport TV!Adjatok csak pókert,dartsot,salakmotort, meg sakkot... ez kell a népnek mi?... inkább szünjettek meg!
  • tomcat1
    #150
    http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20070820-ujpesti-oromunnep-kispesten.html
  • tomcat1
    #149
    Nézzetek a táblára, menjetek a pi**ába :)
  • tomcat1
    #148
    Nem egészen. Egy hónap alatt a Honvédnak 10 tétmecs volt már ... ez volt a 11. úgy hogy egy hét alatt a harmadik. Míg a lilákoknak az évbwen ez volt az ötödik meccs a szezonban, hetente egyel számolva, szóval más világ. De ez nem kifogás, csak megjegyzés.
  • GanXstaZoleeWrk
    #147
    hát el de rendesen most kiderult hogy 2 komoly meccs 2 nap szunettel nem magyar csapatnak való.
  • totti10
    #146
    honvéd-ujpest 1-4


    Gól: Bárányos (45., 11-es), ill. Korcsmár (42.), Sándor Gy. (52.), Foxi (71.), Sadjo (78. - 11-es)

    Piros: Smiljanic (44.), Mogyorósi (62.), ill. Rajczi (44.)


    elkentük a szátokat:pp
  • banok
    #145
    Összefoglaló a Honvéd-Hamburg meccsről
  • nono84
    #144
    Nem a szívem csücske ez a csapat. De gratulálnom kell a csapatnak, mert nagyot játszott.
  • fsgh
    #143
    hamár álmodoznk akkor 1-1 és idegenben őtt góllal nyernek:D
  • Kaplartom
    #142
    gratula! a visszavágón akár nyerhettek is , vagy egy x, és 11-esekkel nyertek :)
  • gercse
    #141
    thx
  • Zsolti9014
    #140
    Hatalmas gratula a Honvédnak!

    Attól függetlenül, hogy mi lesz a visszavágó, becsületesen helytálltak, ezt már kijelenthetjük!
  • jbal
    #139
    11:55,15:55,23:55 Eurosport
  • gercse
    #138
    A fenébe, nem láttam....
    remélem ismétlik majd
  • Bereet
    #137
    kéne még egy európai szintű csatár meg Jobbhátvéd nektek és korrektlenne a team de grat az eredményért )
  • Rockynhooo
    #136
    4 éve nem nézek magyar érdekeltségű meccset, most ezt megnéztem, és focit láttam! tiszteletem a Kispesté! szép volt amit véghez vittek!
  • tomcat1
    #135
    Nem eszik azt olyan forrón!
    Ebben a meccsben benne volt a győzelem, pedig nem hittem volna...
  • fsgh
    #134
    respect a csapatnak nem emmi az a 0-0 de tartok tőle hogy agyonverik a Honvédet odakint...ez szokott lenni..
  • Kaplan
    #133
    Uramisten! Maximális tiszteletem minden Honvéd játékosnak! S a legfontosabb, nem kaptunk otthon gólt. Egy idegenbeli gól.. Csak egy bármi lehet még :)