94
A legnagyobb hős a játékok történelmében: 1. név + 1 mondat, hogy miért.
  • adica76
    #94
    van valaki akkinek meg van a spyro ps1 re segitene nekem es a gyerekeknek meg szerezni valaki köszike es szioka
  • adica76
    #93
    van valaki akkinek meg van a spyro ps1 re segitene nekem es a gyerekeknek meg szerezni valaki köszike es szioka
  • dinomano
    #92
    croc... akkor inkabb Spyro..már csak azért is, mivel a 2 gémsorozat között minösegre van 1 oriasi(gigantikus!!)szakadek a spyro javara... :-P
  • Beast Machine
    #91
    És ha gyík, meg negatív hős, meg Metroid játékok, akkor Kraid! :P
  • Unknow
    #90
    hamár gyík akkor crock :D
  • Laky
    #89
    igen? ezt nem tudtam, htx :D
  • Shadow_THH
    #88
    ja pc-re nekem nem tetszett
    de tudom hogy van gba-ra platform rá
  • mb66
    #87
    N64 re is van...
  • dinomano
    #86
    aham...Ok... :-D PC-re is kijött? azt nem tudtam..
  • Laky
    #85
    ?
  • Laky
    #84
    PS2-re nincs, csak PSX-re és PC-re
  • dinomano
    #83
    2 része van ps1-re, ha jol emlekszem; de lehet h. van ps2-re is; nemtudom..
  • Shadow_THH
    #82
    sok gex játék volt, hogy ennyi a fanja?
  • Laky
    #81
    GEX

  • Unknow
    #80
    Sephiroth ha negatív herot nézünk és ha pozitív kell akkor hm.... Solid Snake :)
  • dinomano
    #79
    lehet h. jo, nekem nagyon fura+faraszto a style...de lehet, h. a harcrendszer + midnen klaffol... Nekem FFIX sem tetszett elsöre(igaz, közel sem tünik annyira betegnek elsö ranezesre mint KH); oszt egesz jo kis gém kerekedett ki belöle...
  • Victor1103
    #78
    A legelején mikor megvettem és kipróbáltam egyenesen undorodtam tőle.Hagytam 3 napig porosodni,utána leültem vele játszani kb.4 órára és útána már nem bírtam letenni a joy-t annyira magával ragadott.Jó volt az első rész de a második ami nagyon odabasz.Minden téren tökéletes lett szerintem.És lesz Kingdom Hearts III is.
  • dinomano
    #77
    nem vááágom kijaz... Kingdom H. mennyire buta? Nekem ez a Disney-style nagyon betett; nekem ez picit sok(persze, ettöl még lehet jo, nem tudom milyen a gém...ez nem fikazas akar lenni, csak lattam screeneket és fura volt dolog...)
  • Victor1103
    #76
    Szerintem Sora a legjobb.Aki játszott a KH I-ésII-vel az tudja.
  • dinomano
    #75
    nah,nem tudtam feltölteni,vazze:-)
  • dinomano
    #74
    hééé....ez nem igazi kupo! :-D itten vannak a kupok! hat lehet öket nem szeretni? :-) Béke-nobel dijat annak aki kitalalta! :-D
  • Shadow_THH
    #73
  • dinomano
    #72
    Best konzol hero : (vegülis nem hero-k..) A KUPO(moogle-k az FF-ekből)-k! :-D
  • mila69en
    #71
    forever:DDDDD
  • Max 36
    #70
    Duke Nukem
  • Jagi
    #69
    A 10-es csak az effektek miatt job sztem .D
  • dinomano
    #68
    Jagi... Haha Bahamut siralysag...amugy benn van VIIben is, IX-ben nem tudom... :-/
  • Jagi
    #67
    Bahamut (FFX) Nem főszereplő de ő a kedvencem. : ) mertnagyonkemény :)
  • Skyline
    #66
    mellé:)))))))
  • Skyline
    #65
    Gondlom a hl2 is úgynéz akkor ki mint a hl1....:)))))
    Quake 4 meg mint a q3....ésatöbbi...:))))
    Nahaggyá,én mentem:)
  • Skyline
    #64
    Solid Snake
    Talán mert az egyik legnagyobb multú,és legnagyobb volümenü akciójátékhős?:)
  • Beast Machine
    #63
    Samus Aran!
  • dinomano
    #62
    MGS screen LOL!!! :-DDDD A legjobb HERO az Ape Escape-böl az egyik majom(akarmelyik! :-D); ill. a Sheep dog N' wolf-bol a farkas! :-D Vagy (ha vki még emlekszik rá?...)a GOLDEN AXE 3bol a parducember(qrvajo a pár pixeles "igazolvanyképe" a képernyö sarkaban)-amugy Mega Drive emun elmegy siman a gém... :-D egyik kedvencem) :-D
    Tenchu1-et nem toltam; a tenchu2-öt akajom vmikor; irja mááá meg vki, h. érdemes-e kinyomni...bár még csak jot hallottam rola.. :-)
    pá!
    D.
  • Shadow_THH
    #61

    lol :D
  • Moyko
    #60
    Tenchu 1 -ből: Rikimaru (aki végig vigte biztos emléxik rá mekkora Hero volt)...
    amúgy meg Solid Snake a legnagyobb Hero. Kész.
  • Shadow_THH
    #59
    akkor Tomi Angelino a Mafiából? :)
  • dinomano
    #58
    legjobb hőőőős(tulajdonkeppen nem is hős...)a Ridge Racer 4 elejen a kis japcsi csaj, aki beszall hozzank! Vagy a Max Payne 1böl (a csumpi antihős) Winnie Godnidi (tuti, h. nem jol irtam)... :-D vazze, vegig kell vinnem ujra M.Payne1-2, the best! :-D
  • Anubys
    #57
    Pius Augustus... :p
  • dinomano
    #56
    Halli!Az antihős is hős; és én az antihősöket jobban szeretem! :-D Meg hat ugyi, alapban ő sem volt (teljesen)gonosz... :-D
  • haxoror
    #55
    Sephiroth nem is hős, ő egy antihős ezért ő nemér!