78
Szerksztők jelenkezését várom !
  • blackgamer
    #78
    szerkesztőket keres a http://music.hu/
  • mastertime
    #77
    Te is tudod, hogy csak a hátszeled beszél belőled...a valóság nem teljesen olyan, mint gyanítod. A sorozatok 95%-a arra a sorsra jut, mint a valóságshow műsorok. Jönnek ki a rilizek mennek a tévében de mégis...
  • magus
    #76
    hát te eszement nagy hátrányból fogsz indulni az életben ha ezt nem változtatod meg sürgősen
  • winnie
    #75
    valakinek a film, valakinek a sorozat, de vam egy olyan sanda gyanúm, hogy a filmeket egyelőre sokkal jobban istenítik, mint a sorozatokat. szóval inkább attól érdemes hányni, ha valaki attól érzi jól magát:)
  • mastertime
    #74
    Hogy az ember ne hányja el magát ettől a sok agyonistenített, szemét sorozattól...és sorozatmániától.
  • blackgamer
    #73
    itt szerkesztőt és designert keresnek: http://www.sorozatguru.hu
    de ugye ez az oldal nem azonos a http://www.sorozatguru.info lappal (gondolom)
  • levi121212
    #72
    Egy olyan oldalt, s egy hozzátartozó fórumot szeretnék létrehozni, amely a most futó "közkedvelt" sorozatokkal foglalkozna.

    Sok-sok kategóriáról van szó, az oldal elsősorban a hazai és eredeti premierek időpontjával foglalkozna, leírnánk az új infókat (spoilerek), extra dolgokat, valamint a sorozatok nézettségét.

    Az egy-egy sorozattal foglalkozó oldalakkal szemben itt mindenki megtalálhatná a kedvére valót.

    A fórumban szintén a sok-sok sorozattal foglalkoznánk.

    Rendezettebb formában, mint itt, könnyen elnavigálható formában lehetrne fórumozni.

    A megvalósításhoz a ti segítségeteket is kérem: olyan emberek jelentkezését várom, akik szívesen gyűjtetének infokat egy-egy kategóriában a sorozatokról (sci-fi, komédia, stb.stb, stb.) és ezzel segítenék az oldal munkáját.
  • RaZoK
    #71
    sehol :Ð
  • blackgamer
    #70
    Hol áll a próbálkozás?
  • Dynamic
    #69
    Régen rossz, ha csak akkor hallgatod meg a kritikát és a jótanácsot, ha azt te kéred.
  • RaZoK
    #68
    vasárnapra fel lesz töltve a lap elöször uw-ra utána meg egy reklámmentes aldomainre ha minden igaz !
    még mindig van üresedés lehet jelentkezni !
  • blackgamer
    #67
    [URL=http://radioaweb.no-ip.com/portal/modules.php?name=Karrier&file=about]"Legyél rádiós, vagy írj cikkeket nálunk!"[/URL]
    A Radio-A és a RadioShock felhívása
  • RaZoK
    #66
    nemt tudom
  • SoDI---
    #65
    pénzes ilyen akkor lesz, ha beindul.
    ha érdekelne, jelentkeznék, mert ebből hosszú távon lehet pénz sok.
    de nem érdekel :D
  • CattiBrie
    #64
    semmi baj nincs azzal
  • fifi
    #63
    szerinted?
  • RaZoK
    #62
    mi a próblémád ?
  • fifi
    #61
    "rentben"?

    na ne...
  • RaZoK
    #60
    rentben, küldtem priviben, hogy az msn címed küldd el !
  • DEXTER92
    #59
    Független hírügynökség :P
  • wizy
    #58
    ha van hely, cikkírónak szivesen jelentkezek :-)
  • RaZoK
    #57
    ja...pedig csak példaként hoztam fel.
  • tomsolo
    #56
    gondolom "az igényességre adunk" mondat nyitotta ki a jótánácsok zsákját...
  • RaZoK
    #55
    már modták, azt mindig elbaszom de tudok róla :D
  • bazza
    #54
    Nah hogy én is mondjak vmi tanulságosat, drága RaZoK barátom a "lesz" azt nem két sz-el írják. Ebben a topzyiban már többször kettővel írtad ami legalább 3 pontyos hiba... :PPPPPP
  • RaZoK
    #53
    na jólvan be kéne fejezni a vitát, azt az odlalt csak példaként hoztam fel és szerintem kurva jó !
  • Dj Faustus #52
    Mint említettem, nem bántásképp írtam a kritikát, csak az érdekükben. A web jelenleg nem az összecsapott honlapok irányába fejlődik (lásd: webes szabványok fejlődése). Manapság nem lehet olyat mondani, hogy csak IE-re/Firefox-ra/... optimalizálom az oldalt - látogatókat veszítesz el vele.
    Mégegyszer elnézést, ha igényes akartam lenni; elnézést, hogy akadálymentesített/valid oldalakban gondolkodom; elnézést hogy a web felhasználóira gondolok (tirátok is); elnézést kell kérnem CattiBrie, és a többi webbel foglalkozó nevében, hogy szeretnénk a webet egy kicsit jobbá tenni - többé nem teszem.

    Másrészt, ha ingyenes CMS rendszert használnak (amelyek már eléggé jók), és érdekes/értékes (és nem csak az agyonrágott, amerikai, "multiplexes", tömegfilmek kritikáit fogja tartalmazni) tartalommal töltik fel, lehet belőle jó filmes portál.

    A vitát - mely ebben az aspektusban már csak egymás szidalmazásába menne át - részemről lezártnak tartom.

    Faustus
  • bazza
    #51
    Ki mondta hogy nincs igaza?? Okos dolgokat mondott persze, de ki kért a kritikából? Tapasztalatból mondom, hogy nem jó érzés ha úgy basztatnak jótanáccsal ha te nem is kértél. Ráadásul itt képekkel meg minden szarral bizonygatni a hibákat...Ez nekem undorító. Ja és ki mondta pl. hogy az az oldal lenne a filmes portál? Mert azt csak példának hozták föl a design kérdésre.
  • RaZoK
    #50
    és ki mondta, hogy ingyenes domain-en fog futni ?
    és szerinted mire értetem az igényességet ?
  • vg
    #49
    "igényességre azért adunk."

    Annyira nevetséges, amikor ma már szinte fillérekért lehet domaint venni+fenttartani, akkor egy ingyenes tárhelyen akar valaki hatalmas oldalt készíteni.
  • RaZoK
    #48
    tudom.
  • reanimator
    #47
    Szerintem az nem baj,hogy telített a piac a filmes kritikákkal,mert legtöbb helyen ugyanazokat a filmeket vesézik ki.Én csak horrorban utazom de csomó filmet lehetne felsorolni amiről nem írtak,most sem irnak és nem is fognak.Szóval a horror blokkot simán unikumként lehetne csinálni.Ja még egy jó tanács:cikk forditások helyett inkább saját cikkírás.Az hitelesebb meg személyesebb is,meg jópofább:)
  • Ch_Slater
    #46
    hááát. nem csak a pozitív kritika lehet építő... és ráadásul igaza is van.
  • tomsolo
    #45
    szerintem meg nagyon okos dolgokat mondott...

    de persze tudjuk nem ez a lényeg...:@

  • RaZoK
    #44
    jogos :)
  • RaZoK
    #43
    nem hiszem, hogy telített lenne, a reklámozás nagy szerepet játszik így lehet legyőzni a konkurenciát ! :D
  • RaZoK
    #42
    bevétel ?
    ingyenes lessz.
  • RaZoK
    #41
    én is így fogom, én vállalom a grafika egy részét és az admin részt.
  • Cat #40
    és mindezt hónapokon, éveken át, "just for fun"
  • blackgamer
    #39
    szerintem ott a hiba, hogy nem találni olyan embereket akik hobbiból napi több órát fordítanak, átírnak, stb.
    nem a weblap miatt lesz halott a dolog