9
Matt Hayes Fishing
  • nagy horgász
    #9
    sziasztok
    ki van fenn??????????????????????????????
  • Laky
    #8
    na és a "Katonás és rendőrös játkok"-hoz mit szólnál? :D

    "mert olyan marha nagy tolongás itt sincs"
    ezzel viszont teljes mértékben egyetértek, de valahogy nem tudok kiigazodni a topikon belül (Vadászos és horgászok játékok), mert mindenki másról beszél, így nem igazán tudom szemmel követni az eseményeket :D
  • CS@
    #7
    Hát szerintem ez is egy egy hétvégés játék, úgyhogy nekem is a Rapala a best.

    A "Vadász és horgász játékok" –kal kapcsolatban annyit fűznék hozzá, hogy általánosságban ezen játékok iránti érdeklődés meg sem közelíti az „RPG és MMORPG” játékokét, így szerintem az a topik rendben van. Szintén magánvéleményem, hogy ez is kényelmesen elfért volna benne(persze ezen esetben a topik nyitónak egyel kevesebb megnyitott témája lenne) mert olyan marha nagy tolongás itt sincs.
  • DEXTER92
    #6
    Biztos jó lehet...
  • Laky
    #5
    visszatérve a témához, én inkább maradok a Rapala Pro Fishing-nél :D
  • DEXTER92
    #4
    Hát ja
  • Laky
    #3
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094571516

    bár mondjuk ezt a "Vadász és horgász játékok" topicot nem igazán értem, mert ennyi erővel lehetne nyitni egy "RPG és MMORPG játékok" topicot is :\
  • DEXTER92
    #2
    Matt Hayes egyébként legjobb tudomásom szerint egy olyasmi hapsi, mint a Discovery csatornán a Rex Haunt.
  • DEXTER92
    #1
    Egy nagyon jó kis horgászos játék... szerintem nem egy olyan egynapos megunós, mint amiknek demójával találkozol ilyen-olyan CD-ken "melléklet"-ként. Szerintem egy hónapot megér játszani vele :)