91
  • fv82
    #91
    a 2,3 nem mérvadó, mert már a megjelenés előtt rekord számú 0-t kapott, én nem nézem meg, mert láttam az alone in the darkot és nem emlékszem ennyire gyenge filmre életemben
  • winnie
    #90
    ebben csak az a bibi, hogy akkor mindenki ezt csinálná, és mégsem.
  • irkab1rka
    #89
    Uwe Boll egy könyvelési zseni és nem rendező. Erre illett volna rájönni. Nem számít a film bevétele, ha a befektető költségként leírja a filmes befektetését (bukta volt a film), de közben a produkciónak tudsz számlázni máshonnan.
    Magyar fronton is érdemes körülnézni (csak halkan mondom, hogy itt már nagyon profik ebben a dologban a fejesek...)

    Kár, hogy az általa (stúdiója által) lenyúlt filmes jogok miatt a játékadaptációt már senki nem csinálhatja meg rendesen (hacsak nem 10 év múlva...)

    Remélem gyújtottam fényt a fejekben ;)
  • irkab1rka
    #88
    Uwe Boll egy könyvelési zseni és nem rendező. Erre illett volna rájönni. Nem számít a film bevétele, ha a befektető költségként leírja a filmes befektetését (bukta volt a film), de közben a produkciónak tudsz számlázni máshonnan.
    Magyar fronton is érdemes körülnézni (csak halkan mondom, hogy itt már nagyon profik ebben a dologban a fejesek...)

    Kár, hogy az általa (stúdiója által) lenyúlt filmes jogok miatt a játékadaptációt már senki nem csinálhatja meg rendesen (hacsak nem 10 év múlva...)

    Remélem gyújtottam fényt a fejekben ;)
  • AnuluWork #87
    Stívinek vannak jó filmjei! De tény, hogy mostanában ritka szarokatgyárt. :)

    Már a Gheorghe Muresan/Billy Crystal-os filmben is megmondták neki, amit ő el is ismert. :)
  • AnuluWork #86
    Még a plakát is rémes ...
  • entreri
    #85
    Uwe bá'ra még a Tetris forgatását sem bíznám. Fel kellene világosítani, hogy nincs szükség az elbaszott filmjeire.
  • lovagregeny
    #84
    ők akarták, hogy letöltés legyen belőle!
  • winnie
    #83
    itthon ez nem lesz moziban.
  • lovagregeny
    #82
    Már játszák az itthoni mozikban? Hűűűűűha. Lehet befizetek rá. Majd úgy űlök be, hogy totál rossz lesz, így csalódás nem érhet :)

    sajoati:hááááááááát igen :) Az a nő jó színész. Én szívem szerint egy másik nőt láttam volna ott, de most sehogy sem ugrik be a neve. Már csak a gondolat rémlik, hogy de jó lett volna ha "ő" a főszereplő.. Reméljük késúőbb eszembe jut.
  • Hoz_Hun
    #81
    Épp most láttam a filmet: BRÜHÜHÜHÜHÜHÜ... én imádtam a BloodRayne játékprogramot. Nem csak az elsőt a másodikat is. Mindegyiket többszőr végigynyomtam. Eddig nem láttam Uwe Boll filmet, szóval bár kissé megrendűlten a hírektől, de egy újszülött naívitásával ültem le a film elé. BRÜHÜHÜHÜHÜ... Ez a film nem a szinészeken múlott, mert a szinészeknem nem mondták meg, mit kéne csinálniuk. A történet,... milyen történet? A film egy rakás kliséhalmaz. Ne szépítsük... ez egy tékás film, nem több.

    Azelőtt nem tudtam értékelni igazán egy jó rendezőt, mert úgy gondoltam, rászánt pénz + jó szinészek garancia. Nagyot tévedtem.
    Nem érdekel ez után Uwe Boll mit fog megfilmesíteni, több filmjét nem nézem meg.

    u.i.: Kristanna Loken rajongóknak figyelmébe ajánlom, hogy a kisasszonyt jól megkefélik a filmben. A melle is szépen látszik közben. Egyébként totál felesleges volt a filmbe ez a rész.
  • winnie
    #80
    pletykaszintet egy csomó mindent említettek, de ilyesmivel nem érdemes foglalkozni.
  • Skyline
    #79
    Hjah ha van itt olyan aki metal gear solid fan akko egy rosszhír....Azis Boll listáján van:))))))))))
  • Skyline
    #78
    Hmm a doom filmben sem csak zombik voltak...:)


    AMúgy még mindig aztmondom hogy imdb és egyéb szavazóhelyeken a film lehúzása nagyban annak is köszönhető hogy akik nemlátták azokis rávágták hogy 1 pont Boll neve miatt:)

    Hja aki meg azt írta hogy Tarantino mester...nah...:)
  • Atisz #77
    A Baldur's Gate-ből miért nem csinálnak filmet? Annak még sztorija is lenne...
  • Ma2ska
    #76
    Nem az a gond hogy filmet csinál- miért ne tenné ha kap rá pénzt, vagy valami miatt megéri neki- hanem jobb sorsra érdekes témákat vág haza ugy, hogy utána azzal már senki sem mer ujra próbálkozni.
  • azazel
    #75
    Dr. Boll! Csak egy pillanatra, legyen szíves!
    Ön hogyan jellemezné a saját pályafutását?





    Köszönjük szépen.
    Továbbra is várjuk a filmjeit.
  • spydee
    #74
    Vérzik a szívem....
    A játék második része nagyon tetszett, inkább végig játszom még kétszer mint megnézzem.
    Ja és én sem láttam Kristina L. szemében azt a tüzet amit egy vérszomjas vámpírtól elvárnék.
    Imádtam miközben mosolygott(vagy én tettem), ahogy felszúrta a pengéjére az áldozatot, majd fejefölé emelte és megpörgette miközben levagdalta a végtagokat.:))
    Megyek és eszek egy véres hurkát...nyersen.
  • sajoati
    #73
    van egy rakás új arc, mindig is volt, csak velük nem lehet eladni egy filmet.

    ezt nagyon jól tudják a filmkészítők is, hogy ti. "sztárok" nélkül nem mennek be a mozijukra az emberek.

    vicces volt, amikor pl. Peter Jackson arról beszélt, hogy Naomi Watts-ra (többek között) azért esett a választása, mert erre a szerepre érezte, hogy színészt kell szerződtetnie, nem pedig sztárt. :)
  • fawcet
    #72
    Nem néztem meg a Rayne-t. De Rock-ról annyit tudok mondani, hogy 2 filmje nem tetszett a Skorpiókirály (Múmiához képest elég gagyi lett, olyan rosszabb Hercules klón) és a Doom (aki játszott vele, az tudja hogy nemcsak zombik voltak, és hogy lett ennyi egyforma randaság?). Amazonasban volt a legjobb színészi szerepe azzal a pités fazonnal együtt, jókat nevettem rajta.
    Uwe meg tehetségtelen, csak nem fogja beismerni. A német mentalitása azt jelenti, hogy nem tévedhet, mert ő okosabb, zseniálisabb, mint a nem árják. Higgyétek németek többsége ilyen mentalitású, tisztelet a kivételnek.
  • winnie
    #71
    szerinted michell rodriguez miatt bukot?? figyelemreméltó. szerintem boll miatt.
  • Tinman #70
    Túl sok valóban színvonalas filmet láttunk, mert szerencsére azokból sincs hiány: Pl legutóbb amit láttam az a Lord of War volt (N. Cage), de ez csak a személyes tapasztalatom.
  • magus
    #69
    Jesszus még ez a Michelle Rodriguez is játszik benne? Még jó, hogy óriásit bukott.
  • lovagregeny
    #68
    MM mázlista igen. Örüljünk neki, hisz ki ne szeretne a helyében lenni!
    Aki csak írigykedik nem fogja sokra vinni az életben.. Bár van kivétel, én nem hiszek a többségben.
    Azért nagyon kiváncsi leszek erre a filmre, de nem várok tőle semmit. Így tettem a Doom filmel is és lássatok csodát, tetszett..
    Ami a poszteren lévő gyilkos MM tekintetet illeti szerintem tök hagyományos. Igen, kicsit gyűrűk ura beütése van, de hát aztán. Újat nem nagyon lehet kitalálni. Vagy mégis? Rendezzünk pályázatot! Keresünk új arcokat, egyenlőre csak az új tekintetek felfedezése érdekében, de később talán filmes szakmában kamatoztatjuk majd a győztesek arcát.
    Szerintem túl sokat vártok el, és túl kritikusok vagytok.
  • Tinman #67
    Nem azt mondtam, hogy Rock zseniális színész, de ezeken a huszárokon túlmutatnak eddigi szerepei

    Doom 5.2/10
    Walking Tall 5.9/10
    The Mummy Returns 6.0/10
    Be Cool ("Szóljatok a köpcösnek" folytatása) 5.6/10
    Scoprpion King 5.3/10

    Érted már? Nézd csak meg a véleményeket BÁRHOL Seagal, Van Damme, vagy nemCsák Norci munkáiról.

    M.M. egy mázlista aki Tarantino kedvence másképp Seagal ellen küzdhetne a téka legsötétebb bugyraiban.

    Komolyan ajánlom, hogy nézd meg mondjuk Seagal utóbbi 3 "művét" és nézd meg Rock utóbbi 3 művét... míg előbbi nézhetetlen kategória, utóbbi esetben nagy eséllyel még szórakozol is (főleg, hogy pl a Walking Tall igaz történet alapján készült.)
  • Ma2ska
    #66
    The Rock,na ő aztán zseniális szinész tényleg, M.M meg se közelitheti, már ha az etalon a teljes szinészi eszköztár tökéletes hiánya.
  • Tinman #65
    winnie: Van Damme... tényleg, őt, hogy felejthettem ki. :-)
    Legutóbb -talán tavaly- láttam valami Vakvágányon című filmjét. Az a "húbazmeg" kategória volt, nézhetetlen!
  • winnie
    #64
    azt nem azért csinálják. de annak eleve esélye sincs bekerülni a mozikba. viszont steven seagal nem azért nem mozifilmekben játszik, mert az a dilije. wesley snipes sem feltétlenül tékába szánta utóbbi 3 filmjét. egyszerűen nem kapnak olyan filmbe szerepet, amit moziban ki mernének adni. van damme-ról nem is beszélve.
  • Tinman #63
    Nagyítsátok ki a borítót... DÖBBENET!

    M.M. úgy fogja azt a kardot, mintha a Gyűrűk ura poszterről másolta volna Aragornt, közben azzal a jellegtelen tekintettel a szemémben... jeeez.
    Kristinna Loken sokminden másban biztos jó, de Rayne szerepére alkalmatlan... kissé Takahasi "Nagyahasi" leányka olyan arccal, mint egy átlag bolti eladó... ez nem, hogy vért szív, de a zacskós tejet is kilotyogtatná.
    Egy másik képen meg Rodrigez kisasszony büntet (aki a Lostban igyekszik megtanulni a színészet fortélyait több-kevesebb sikerrel). Ennek a nőnek is muszáj állandóan Z-kategóriás filmekben nyomulni? -költői kérdés volt.

    Én biztos egy nagyon rossz és gonosz ember vagyok, hogy csak flamelek itt ezerrel, de az ilyen szar filmeket akkor is írtani kell.
    A játékot végigvittem (sőt ;-) és bár kissé erősre sikeredett, de az a film már a képek alapján sem ér a nyomába.

    Na ez az a film aminél azt mondom, hogy kötelező letölteni valahonnan, mert aki ezért pénzt ad az egy milliomos őrült :-)

    Haxoror: Ha már az alsó kategóriás filmek szóba kerültek... lehet azt a műfajt is korrektül csinálni lsd The Rock-féle: Walking Tall (Emelt Fővel).

    IMDB: 5.9/10 ami egy ilyen filmnél nem rossz érték! Full csák norci és seagal ízű a film, de valahogy mégis sokkal szórakoztatóbb -ebben a kategóriában - mint az említett urak művei.
  • haxoror
    #62
    B kategóriás filmek, színészek és az ő rajongóik :o

    Szerinted példul a "Nuclear Monster vs. Flying Robot" filmet azért csinálták hogy taroljon az oszkáron?
    Sok filmet ELEVE tékáknak készítenek.
  • winnie
    #61
    Ezeket a filmeket DIREKT csinálják rosszra, ezek jó rossz filmek.
    Eleve rossz filmet csinálnak, de jól, megvan rá az igény.


    hehe, na persze. direkt akarnak kevés pénzt keresni a filmekkel. jó kifogás... seagal is felfogadja a legmenőbb rendezőket, de csak nem sikerül neki a moziba kerülnie, csak a videótékák polcaira. próbálkozik, de mostanában nem jön össze.
  • haxoror
    #60
    Ez az Uwe Boll FAN CLUB topicból, asszem mindent megmagyaráz
  • MrAndree
    #59
    Uwe mester úgy döntött, hogy áthelyezi a cselekményt az 1700-as évekbe. Hogy miért azt szerintem ő se tudja.
  • HöfEE
    #58
    Amugy szerintem boll ezt a filmesdit a saját szórakoztatására csinálja
  • HöfEE
    #57
    Most lehet hülye vagyok mert nem játszottam nagyon a bloodrayne el de azt ugy tudom hogy a 2.vh. idején játszódik , a képek alapján én ezt nem abba az időbe teszem.
  • P3h3ly
    #56
    Bazz a Bloodrayne 1 életszerűbbnek hatott mint ezek a képek, rúgja már vki fel ezt az ipsét! vagy ne adjanak el neki ilyen licenceket mert ez vmi szörnyű!
  • haxoror
    #55
    Hé!

    Norris és Segal filmjei nem hulladékok!
    Ezeket a filmeket DIREKT csinálják rosszra, ezek jó rossz filmek.
    Eleve rossz filmet csinálnak, de jól, megvan rá az igény.

    A gáz akkor van amikor vki jó filmet akar csinálni de szar lesz, na ez Uwe.
  • MrAndree
    #54
    Megmondták már neki többen is. Csak az a mániája, hogy azért kritizálják mert német. Meg, hogy a közönség nem érti az ő egyedi látásmódját. Vagy valami ilyesmi.
  • Broafka
    #53
    ráadásul az a "szép" piros festék is elvan baszva...
    és az a kard... basszus ilyet én is tudok csinálni, legalább a kezére lenne hozzáerősítve mint a játékban... brrr
    kiráz a hideg
    ez az ember rettenetesen béna...
    valaki megmondhatná neki...
  • P3h3ly
    #52
    Brrrr, ez az ember kegyetlenül béna! Hogy lehet így elbacni filmeket?!?! Ja, nézzétek meg a képet mikor Rayne épp a csávókám torkát harapta át! Sztem olyan mintha a srác unott arccal várná a jelenet végét és közben vmi ilyesmire gondolna "de undorító ez a vacak amit a nyakamra kentek!"