41
  • DKm
    #41
    Ez valakinek befér a házába? :D Nekem nem! :D Engem ez a kártya a jó öreg 486-osomban használt valamilyen noname karira emlékeztet! :)
  • jojo
    #40
    Az 5let jó, de ki lenne az , aki a csatoló felületet kompatibilissá tenné ATI<->NVIDIA között.
    Az Intel az elmúlt években a P.IV. csatiját hányszor módosította, hogy új deszkát kelljen vásárolni.
    Ez biznisz, de nem neked, user!
  • Mice
    #39
    nem deszka hanem a kártya lapkája és nem gyilkos hanem gyilkosságszim
  • Mice
    #38
    földműves atyáink forognak a kukoricaföldek alatt :)
  • Mice
    #37
    :DDDDDDDDDDDDdddd
  • voodoothursday
    #36
    Esetleg privátban világosíts fel hogy ezt mire írtad .
  • tehen_m
    #35
    Te sem szoktál olvasni....
  • IMYke2.0.0.0
    #34
    Azért a "reklámszöveg" nem semmi...
    [fordítom]

    * Hivatalos béta-deszka a Quake XI: Murder Simulator-hoz (Gyilkos szimulátor), a Quake XII: The Rage of Timmy Masters-hez (Timmy Masters haragja) és a [/b]Quake XIII: It's Hammer Time[/b]-hoz (Itt a zúzás ideje).

    * Támogatja az elektronmikroszkópokat, könnyű repülőgépeket, és a MCNA által bevizsgált redundáns-diffúziós mérőrendszereket.

    * Acélkalitkába helyeztük a többi vezető 3D kártyával, és miközben a kártyák többsége nem mozdult és nem támadott egymásra, de bízunk abban, ha megtennék, a Bitchin' fast3D 2000 szétrúgná a többi kártya seggét.

    * Rajta van a "semmi esetre sem kerülhet ez a technológia Kínában árusításra" listán.

    Beszarok :))))))))))))))
  • voodoothursday
    #33
    És még mindenki képzelje mellé a hűtést is mert az épp nincs rajta.Felfordított IC -ken térdepeltetném aki ilyet kitalál.
  • zapa
    #32
    Sajnos még nem volt olyan hardverem az MSI-től, amivel ne lett volna éppen olyan gond, hogy amire nagyon szerettem volna használni és a leirásától eltérően pont azt nem tudta megcsinálni, mitöbb a szervízben is csődöt mondtak vele.
  • zentus
    #31
    Szép nagy kártya kíváncsi vagyok hágy alaplapra lehet majd felrakni minden gond nélkül.
  • faz
    #30
    Integrált alaplapok? : )
  • Mice
    #29
    hát ha mást nem is annyit m.esetre biztos tudnának kivitelezni a dologból, hogy kijöjjenek olyan karik amik egyszerre lennének hang ill. vidkarik. mert szerintem ennyi erővel ez se lenne messzebb
  • Mice
    #28
    az akkor is sovány egy ekkora böszme állattól
  • the Godfather
    #27
    Szerintem itt ultrára gondoltak.
  • dez
    #26
    Épp a napokban volt róla cikk. :)
  • dez
    #25
    Amúgy ez így nem lesz olyan olcsó, mert a laptop alkatrészek mindig jóval drágábbak a simáknál, és ebbe 2db laptopos kártya kell.
  • dez
    #24
    "akár egy hagyományos GeForce 6800 kártyával is felveszi a versenyt"

    ??? Hiszen azzal 1db 6600GT is fel tudja venni a versenyt... (AA+AF nélkül gyorsabb is lehet kicsivel, azokkal meg kicsivel lassabb.)
  • Aspirin
    #23
    Na ilyet nem tudtam. Volt valakinek ilyen az SG látogatók között? Vagy csak azoknak akik találkoztak E.T.-vel?
  • Mice
    #22
    :)
  • Mice
    #21
    igen, olyat én is csináltam s3 trioval és jó volt bele a régi 286osok memje:)
  • [NST]Cifu
    #20
    Az alapelgondolással csak egy baj van: olcsóbb lesz-e így fejlesztés, avagy sem. Mert heveny kétségeim vannak ezzel kapcsolatban. A kompatibilitás problémáját pedig még nem is említettük...

    Talán még páran emlékeznek erre. Nos, jó úton haladunk a megvalósulás felé. :D
  • roliika
    #19
    És ezután jön majd a grafikus processzort bővítő processzor processzora... :-D
  • Dr4gonlord
    #18
    Írták egy cikkben, hogy a bővíthetőség a sebesség rovására meg (memória sávszélesség pl.), egyelőre.
  • waterman
    #17
    "akár egy hagyományos GeForce 6800 kártyával is felveszi a versenyt"

    annyira kis tündibündi..
  • Teppik Amon
    #16
    Szép piros mint a GravisUltraSound anno :)
  • Rafaelo
    #15
    ja és mennyi pénzt lehet a drága szarságokért elkérni o igen :D
  • tehen_m
    #14
    Miért kellene extrém táp neki?
    MXM modulokkal működik...
  • Tibor
    #13
    még jó, hogy lehető legnagyobb házat vettem meg
  • smv
    #12
    Na ezt megasszontad bátyám.
  • smv
    #11
    Az alapötlet szerintem baromi jo ötlet. És egy teljesen új kártyánál biztosan olcsóbb csak a csipeket cserélgetni. Jóóó. Kiterjedhetne minden összetevőre. :)
  • SoDI---
    #10
    nem rossz gondolat.
    mennyivel szebb lenne, ha a videókártyán is úgy lehetne legózni, mint a gép többi részével. :)
  • Caro
    #9
    Szerintem lehet, hogy simán az alaplapon lesz neki egy socket. Mint a procinak.
    És használhatja a system RAM-ot nyugodtan, bár az lehet lassú azért neki... Majd a DDR3! :)
  • Caro
    #8
    Én az S3 Virge-emet downgradeltem 4 MB-ról 2 MB-ra, mert tönkrementek benne a modulok, de a maradékkal még mindig műxik :)
  • Szefmester
    #7
    És ugye az sem elképzelhetetlen ezek után hogy két ilyen kártyát kötnek sli-be, esetleg dualcore-os grafchipeket pakolnánk gy sli-be.... de ne durvuljunk ahhoz már táp is kellene. De az hogy VRAM nélkül adnák a garfkártyát ésazt külön vennéd meg hozzá szerintem nem vészes ötlet.
  • St
    #6
    régen volt ilyen, emlékszem rá amikor 256kbyte-ról 512-re bővítettem a ramot a trident monitorkártyámban valamikor 94-95 környékén.
  • Sadist
    #5
    Miért, ki tudja. Lehet hogy pár év múlva külön grafikus alaplapot kell venni, amit beledugsz a rendes alaplapba. Aztán a grafikus lapba belerakhatsz olyan procit és annyi memóriát, amennyi neked tetszik/amennyit bír a pénztárcád :)
  • Mice
    #4
    lol, a végén még majd jön a memóriát cserélek a grafkarimban c. fejezet...:)
  • Cactus
    #3
    Megyek az asztaloshoz és csináltatok egy szekrény a videokártyának. KGB megirígyelhetné a méreteket!
  • Aspirin
    #2
    Ehhez ki kell vágni a torony elejét :D
    vagy méginkább be se kell építeni a házba az alaplapot :D