405
Hát sajna vannak ilyen lányok akiket pénzelni kell :)
  • RaZoK
    #1
    Mindenek elött röstellem a topik címét csak 30 karakterbe ennyi fér bele nem bírtam kulúráltan foglmazni !
    Térjünk a lényegre egyes lányokra rengeteget kell költeni...
    Ezt a témát vesézzük ki itt !
  • endiboy
    #2
    ehhh..szép topic..de igaz
  • Tufa
    #3
    "Hát sajna vannak ilyen lányok akiket pénzelni kell"

    Azok nem a barátnőid.. A prostik nem azok, nem a szemedért fekszenek le veled :d
  • endiboy
    #4
    nem, de sajna nemcsak a prostik ilyenek..sajnos van olyan, aki igenis elvárja, h te lásd el mindennel, ami neki kell
  • alert
    #5
    Már miért kéne pénzelni? Szerintem tartós kapcsolatra az ilyen lány úgy sem alkalmas max a szex miatt vagy vele. Ha pedig képes vagy fizetni neki mindent akkor úgy kell neked vagy örülj neki, hogy van rá pénzed :D
  • endiboy
    #6
    rátapintottál a lényegre
  • RaZoK
    #7
    nem nem rra értettem hanem elvárja, hogy te fizess neki egy partyn mindnent amit gondol, de nem minden lány ilyen jólvan én is fizetek a barántőmnek beugrót piát, de egy bizonyos határig, addig, hogy jól érezzem magam..
    ne gondolj roszra nem a prostituálatkra értettem :D
  • RaZoK
    #8
    (#7) az rendes dolgog ha meghívod pár valamire nem is ott a gond :D
    így kell csinálni :D
  • endiboy
    #9
    nekem egyszer volt ilyen lányka az oldalamon, és hogy bevalljam, nem az esze miatt voltam vele..
  • RaZoK
    #10
    :D
    nekem egy oylan, ismerősöm sincs nem bírom az oylan lányokat...
  • endiboy
    #11
    amugy meg..nem költök sokkal többet barátnöre, mint magamra
  • Vlala #12
    Tényleg elég érdekes topic.
    Nem mindegy, mennyiben van benne?
    Döntsd el: nő vagy pénz? Azaz, megér-e Neked egsy kapcsolat annyit, amennyit a lány "kér" érte (bár még mindig nen prostitúcióról beszélünk).
    Szerintem sokkal többet képes nyújtani egy igaz barátnő, mint bármi, amit "annyiért" vehetnél.
    Ezért is nem értem, miről szól ez a topic.
  • Garfield
    #13
    Mennyit költesz a barátnődre?

    29 betű.

    Ajánlom az iskolaundoros topikban az irodalom meg a nyelvtan kapcsán fintorgók figyelmébe: na ezért fontos az irodalom, hogy kultúrált módon is meg tudd fogalmazni a mondanivalódat.
  • RaZoK
    #14
    ez mind hülyeség, a topik lényege, hogyha elmész valahova a barinőddel és meghivatja magát minden szarra például, vagy szól, hogy adj neki 40.000 rupót ruhavásárlásra...már érted ?
  • RaZoK
    #15
    köszönöm a felvilágosítást, err nem gonoltam minössze 2 percet szántam a topiknytásnak..szólok punkinak, hogy írja át :D
  • Vlala #16
    a Barátnőd nem mondana ilyesmit.
    A Csaj, aki le akar húzni, annál inkább... de pont erre értettem a "megér Neked egy kapcsolat ennyit" részt :)
  • Kata
    #17
    Bevett és gáláns szokás, hogy a férfi fizet ha mennek valahova a nővel. A mai szórakozóhelyek 90%-ába ingyenes a hölgyek belépése, egy bambira vagy italra meg még a legcsóróbb is meg tudja hívni a lányt. Szóval ez a része a dolognak baromság.
    Ha a kapcsolat állandósul, a férfi hébe-hóba meglepi párját legalább a neves alkalmakkor valami ajándékkal, aminek nem kell feltétlenül ugye 5 meg 6 jegyűnek lennie. Akinek meg ilyesmi lelki traumát okoz, jobb ha elássa magát, vagy nem vár viszont semmilyen ajándékot, meglepetést et cetera.
    Ha pedig egy lány csak arra utazik, hogy mindenhol mindenből a legdrágábbat és jó sokat, vagy szándékosan kéri, elvárja, az meg úgyis csak anyagias és valószínűleg nem a két szép szeméért van a sráccal. Az ilyet meg nem kell "felfogadni" barátnőnek és kész.
    Ez a fizetősdi pedig onnan ered, hogy évszázadok óta mindig is a férfiak voltak a fő keresők, tehát nekik volt mit költeniük. Manapság ez már nem így van, de ez a gáláns szokás onnan maradt meg, hogy anno a háztartást vezető és gyerekeket nevelő nőnek nem volt jövedelme, így a férfinek kellett minden költséget állnia.
    Feltételezem a rossz tapasztalaitok nem a normális lányok felől vannak, hanem újgazdag elkényeztetett apucikedvencei felől. De ez meg a ti problémátok ha ilyennel kezdetek.
    Na, topik kivesézve, akár be is lehet csukni. :)
  • Vlala #18
    Iroda lom? Azt a takarítónőm mindig kiviszi :)
  • Kata
    #19
    Most ha genya lennék mondanám, hogy látszik is rajtad az a fajta tisztaság, de nem mondom mert nem vagyok genya. :)
  • geri15
    #20
    ezt gyorsan lerendezted :DDD és a meglepő az hogy igaz
  • Punker
    #21
  • bobka
    #22
    annyiba van amennyit költesz rá :)
  • Takezó
    #23
    "kulturált":ð
  • Grenzjager
    #24
    igazság !!!
  • Grenzjager
    #25
    ez még igazabb
  • mila69en
    #26
    dehogy kell semmi sem kötelező:)
  • RaZoK
    #27
    igazad van.....
  • RaZoK
    #28
    "kötsög":ð
  • Lockheed
    #29
    Húúúú! Ezt aztán lerendezted Kata! :))) De teljes mértékben igazad van!
  • CSOCSO
    #30
    mikor eloszor akartunk tankolni kozosen szinte veszekedett velem hogy o akar fizetni...
    mikor vasaroltunk boltba ki akarta probalni az uj bankkartyajat ( o fizetett)
    mikor lementunk a partra o fizetett nekem italt...
    mikor jott a karacsony akarmit mondtam kiakadt hogy marpedig en ne koltsek ra....
    nem mertem sokmindent venni...en adtam neki 3 ajandekot.. O egy tucatot nekem..
    tegnap elkerte az automat.. alig volt benne benya..telitankolta...
    ha veszek neki egy kilo kenyeret vissza akarja adni... hat normalis?:)
    mondjuk sokkal jobb mintha mindig csak kolteni lehetne ra..de higyjetek el... kenyelmetlen erzes tud ez lenni..mikor ferfias, lovagias,udvarias akarsz lenni..erre o akar fizetni... sokak alma..es nem is rossz..de nem olyan hudejo
  • CSOCSO
    #31
    viszont voltunk ma egy boltban a parton.... egy sima szaros ilyen kinai piaci arunak kinezo ruci 450 dolcsi volt............ elbirna viselni..mert tetszett neki... keveske gyujtes utan meg is tudnam venni neki..probaltam neki ezt...finoman beadagolni..hat a vegszo az lett hogy nehogy ennyit koltsek ra mert levagja a hm hm...
  • Lockheed
    #32
    Tedd össze a 2 kezed! Ez lenne a normális amúgy... Mármint nemaz, ha teletankolja a verát helyetted, hanem az ha nemvárja el hogy mindig-mindent a barátja fizessen, és ha ígylenne kellemetlenül érezné magát! Hálistennek nekem nincsenek ilyen jellegű problémáim! 22 éves leszek nemsokára és tulajdonképpen az első igazán szerelmemnek mondható lánnyal vagyok együtt 15 éves korom óta, és SOHA (kipp-kopp...) ilyen elvárásai nem voltak! Remélem ez így is marad... Úgyhogy nekem ilyen "fizetős" jellegű tapasztalataim nincsenek... :)
  • Botond #33
    Nálunk a feleségem hazaadja a fizetésést,mert én kezelem a családi kasszát. Aztán amikor kell neki egy kis zsebpénz,hogy vegyen ezt vagy azt,és leáll magyarázkodni,hogy miért kéne neki a saját havi 180 nettójából amit lerakott nekem egy 10es akármire,az is igen kellemetlen. Ő tök normálisnak fogja fel,mert ugye én kezelem minden pénzügyünk én tudom mire kell és mennyi és mikor,és Ő meg megindokolja,hogy mire kell neki most és mennyi. A hónapban végre lesz közös bankszámlánk,azon lesz minden mozgosítható pénzünk,aztán költ amire kell.
  • forza milan
    #34
    Vleményem:Ha van egy barátnöd,aki igazán szeret,megjólérzi magát veled,akkor az nem fog kárincsélni és lehuzni,te hivod meg,mert annyira szereted!Aki 40 rugót kér töled ruháért,az olyan átlátszóan ejt át,ahogy te azt nem akarod!
  • XenonIceX #35
    Menyibe van a barátnőd ?
    -kurva sokba, mindig rengeteg a telefonszámlám
  • RaZoK
    #36
    ezek mind pofás történetek...
    velem még ez nem fordult elő, csak kiváncsi voltam, hogy volt e valaha valakinek lehúzós csaja, mint már modtam nekem egy ismerősöm sincs ilyen :D
  • ZsirosKenyer
    #37
    az ilyen lányok bekaphatják. nem foglalkozom velük.
  • cement
    #38
    engem szinte fel tud idegesíteni, és zavar amikor valami nyilvános helyen ő akar fizetni valami közös dolgot (mozijegy, kaja, akármi) mert én szeretek fizetni mindent, mert nem nagyképűségből mondom de szerencsés vagyok és megtehetem. az ő családja pedig sokkal rosszabb anyagi körülmények között él és nem akarom hogy ilyenekre költsön.
    soha nem várja el és legtöbbször nem is engedi hogy vegyek neki akármit, mert nem a pénzemért szeret. szerencsésnek mondhatom magam ebből a szempontból
  • RaZoK
    #39
    bizony...
  • alert
    #40
    De ez teljesen normális. A gond ott kezdődik amikor a csaj kezdi éreztetni, hogy hívd meg vagy vegyél neki ezt-azt a legrosszabb ha ki is mondja.