405
Hát sajna vannak ilyen lányok akiket pénzelni kell :)
  • Wootan
    #405
    Nem pont rájuk gondoltam, bár a camwhore mint fogalom mára elég szépen kitágult. Hanem pl. a twitchen tevékenykedő "gamergirl"-ökre, akik nagy általánosságban csak sub-okkal (előfizetők) játszanak együtt. Vagy annyi a tartalmuk, hogy ülnek a kamera előtt, és megy a Q&A.
  • Sippie
    #404
    ?? a jányokat nem izgatja fel a bré látványa? :O
  • fonak
    #403
    "fickók tömegei képesek azért fizetni hogy egy nő neten keresztül szóba álljon velük"

    Ha a camwhore-okra gondolsz azoknak a "műsorért" fizetnek (meg azért, hogy megnézzék, ahogy kiverik rájuk a brét és úgy tegyenek, mintha ez felizgatná őket), bár biztos van olyan is, aki beszélgetni akar velük és ezért fizet...
  • toto2700
    #402
    Ne keseredj el Ott vannak a sexbabák.
  • szabiku
    #401
    Én már feladtam. 20 éven át teljesen pozitívan és lelkesen álltam hozzá a dologhoz, és csak a szart meg a semmit meg a szart kaptam. Aki meg jót akart szórni felém, az testileg volt szar (iszonyat ronda, műfogsoros, gusztustalan, beteg, rokkant, gyereket szülni sem tudó). Sajnos ez nem vicc vagy túlzás. Azt hitte -10 pontot csak úgy lazán tud kompenzálni azzal, hogy majd ő teszi nekem a jót. Ebből látszik, hogy tudja még a szarlelkű nő is, hogy mi lenne a jó, csak szarik rá, mert úgyis megkapja, amit akar.
  • Livius
    #400
    Nekem ebben a témában olyan gondolataim vannak, hogy mintha az utóbbi 60 évben a férfiak és a nők közti érzelmek csak úgy egyszerűen teljesen elkurvultak volna, az azóta egyre jobb életkörülmények, szabadság, modern médiatartalmakkal együtt korrelálva/fejlődve.

    A példa kedvéért a 40-es vagy 50-es években amikor a világ televolt konfliktusokkal és szar volt (háború, forradalom, gazdasági csóróság stb) szerintem sokkal több érték volt ezekben a nő-férfi kapcsolatokban, és szép lassan a jelenlegi generációkban ez 99%-ra eltűnhetett. Pl egy háborús időszak kellős közepén amikor százezrével haltak a férfiak, vagy épp hurcolódtak el az emberek egy kis munkákra a nagy szovjetunióba évekre, akkor bizony teljesen más és szerintem sokkal tisztelettudóbb érzelmek fogalmazódhattak meg egy nő és egy férfi ismerkedésekor. Amikor tudatában lehet valaki annak, hogy a másik félt egyik napról a másikra csak úgy elveszítheti a világégésben (még akkor is ha pl csak ismerkedési szinten vannak), azért az teljesen más érzelmeken alapuló ismerkedéseket eredményezhetett.

    A példa kedvéért, ma a trend az hogy százával lehet küldeni a szerelmes leveleket bármiféle társkereső oldalakon, vagy akár direktbe a facebookon olyan nőknek, akik mondjuk tetszenek nekünk. Ezekre persze pozitív és kölcsönös szimpátiát alátámasztó válasz a töredékétől jön. Ez, annak idején gyanítom nem így lett volna, amikor egy nő körülötte csak azt látja, hogy fogynak a férfiak, és a barátnői, szülei, szomszédjai sorra gyászolnak valakit, vagy épp tombolnak a szomorúságban egy férfi hozzátartozójuk bizonytalan távolléte miatt.
    Utoljára szerkesztette: Livius, 2019.06.25. 22:01:23
  • szabiku
    #399
    A nőknél van az összes pina. Ha szabadjára engeded a nőt, akkor egy idő után az felülkerekedik. És amit kollektíve gondolnak, tesznek, az uralkodóvá válik. A férfi csupán másodrangú lesz, a gyermekszülő nő kiválasztottja, amit lazán kedvére tehet. A gyerekszülés képessége egy hatalmas nagy aduász a férfival szemben. Ha ez mellett nincs valamilyen kiegyenlítő komoly hátrányban ez a fél, akkor ő nyer. Az idióta férfi pedig még szexbálványt is csinált belőlük és mindenféle csodálatosító meg csinosító fegyverarzenált nyilvánosan megenged nekik, aztán csak csodálja. A férfi tulajdonképpen saját maga ellen játszik. Sajnos ennyire ostoba.

    https://nlc.hu/ezvan/20180604/a-40-ev-alatti-magyar-ferfiak-70-szazalekanak-nincs-gyereke-felelossegre-vontuk-a-sok-tevelygot/
    A nőket is felelősségre kellene vonni, sőt, jobban!!

    Ébredjetek!
  • hiper fizikus
    #398
    A lélek kimaradt ?
  • Wootan
    #397
    Nem hinném, hogy el kellene nyomni a nőket, de az se normális ami manapság megy.

    Rengeteg idióta fickó van, akik kezüket-lábukat törik, és lemennek totál kutyába egy nő megszerzéséért/megtartásáért. Valami félelmetes hogy már ott tartunk, hogy fickók tömegei képesek azért fizetni hogy egy nő neten keresztül szóba álljon velük XD
  • szabiku
    #396
    https://maradokapenzemnel.blog.hu/2019/03/15/mit_ad_a_csok_ma_es_mi_valtozik_2019_juliusatol

    Én inkább a nőket (a sok csücsöri csak csinoskodó szemét ribancot) drámaian és kegyetlenül szankcionálnám a fenti lefizetés helyett, ha nem teszik szépen normálisan a dolgukat az életben. Idáig jutottunk velük az emancipáció óta. Teljesen hülye a férfi emberiség, hogy ezt megengedi (és megengedte) nekik. A szemét rohadt nők már uralkodnak, és mi rendes értelmes férfiak kuncsorgunk kegyeikért. Ki a domináns nem? A férfi vagy a nő?

    Ébredjetek!
  • szabiku
    #395
    Normális helyes lány már alig van.
  • szabiku
    #394
    all bitches
  • IXEMGabeo
    #393
    Jobban járt volna a rosszlanyok.hu-val
  • hawkie22
    #392
    Erre csak annyit kérdeznék, hogy oldod meg az 50-50%-t, ha jóval többet keresel a feleségednél? Én külföldön élek, itt elég sokszor van olyan eset, hogy többet keres a férfi. Nálunk kb. 15x a különbség. Mégse a pénzemért szeret a feleségem. Szóval azért én nem általánosítanék ennyire.
  • Armagedown
    #390
    Te kis naív, semmi sincs ingyen
  • Vlala #389
    Pénzeljünk inkább fiút? Kicsit veszélyes talajra értünk.
  • SHARK13
    #388
    Pénzt adni a nőnek nem szabad. Mert utána már elvárja. Ami kell azt szerezzétek meg közösen. Mert ha rákap a pénzre,akkor már nem téged szeret,hanem csak egy eszköz vagy a számára. Nőnek pénzt soha!!!
  • Paddy
    #387
    Szerintem akkor kóser a dolog ha 50-50%alékosak a költségek.Kinem állhatom,ha egy pénzfüggő ribancal akadok össze.
  • rágógumi
    #386
    a barátnőt is pénzelni kell.. akármilyen tisztességes is.. :|
  • Vegas
    #385
    még mindig egy zsákba kerül
  • FFX
    #384
  • Mirk
    #383
    5000huf+postaköltség volt
    a karbantartásra minimális összeg megy csak el
  • szando
    #382
    neked nincs barátnőd ugye?
  • Thanatos
    #381
    egy jó? és ha elromlik csereszabatos? :)
  • immovable
    #380
    Semmibe!!!4
    Kb annyiba kerül mint én neki, emancipáció van vagy mi!!!4
  • Phaemoor
    #379
    valszeg most már végképp nem értem
  • Vegas
    #378
    jó akkor egy zsákba van a barátnőm a kertbe elásva naaa
  • krisztike
    #377
    amikor megismertem a -később- leendő férjem ,akkor került csak a telcsi számla 250 ezer körül ,de megérte van most 1 jó férjem .
  • krisztike
    #376
    micsoda ?
  • Phaemoor
    #375
    mi?
  • Vegas
    #374
    50 kiló
  • Phaemoor
    #373
    ejnye, hát nem odaírtam a végére, hogy szerintem sem ez a lényeg?

    főleg nem egy guminő esetében (vegas)
  • Brigicsaj
    #372
    Az komoly..:) De nem hiszem hogy ezt kell nézni, én is még ha nincs is pasim busz jegyet mindig kifizetem hogy elmehessek haverokhoz, meg amikor volt is pasim akkor is nagyrészt én jártam le hozzá, és én fizettem a buszt, és nem ő jött....bár azért hozzá kell tenni hogy amior ő jött akkor ő kocsival jött és a benzin többekerül...:) de hát az meg az ő baja hogy kocsikázott és nem buszozott..:))
  • Vegas
    #371
    valld be h guminőd van!
  • Phaemoor
    #370
    nemtom. a buszjegy kerül sokba, mert 30 km-re lakik tőlem. gyűjtöm a jegyeket, eddig 15e forint (mennyit buszozok vazze? :D). szerencsére néha kapok bérletet :ejnye:
    heti egy virág, meg mindenféle meghívások itt-ott. nemtom. sose számoltam még. nem az a lényeg :)
  • franc0
    #369
    :)

    az autó kajája drágább mint az enyém :)
  • PíszLávJuniti
    #368
    dízelmozdony?
  • franc0
    #367
    nem költök rá sokat, de a benzin miatt a nyár kb 200k volt
  • Vlala #366
    119 Ft, és kapsz hozzá egy cseh sört
  • SRobert
    #365
    10nm fű naponta