163
Motel
  • #42
    Van már valamilyen nyelvű felirata valakinek a filmhez?
  • TheBerzerker
    #41
    Pedig még a Guinea Pig nem is olyan durva ám. Nézd meg a Squirmfest-et. Na az már gusztustalan!!!
  • Kanál
    #40
    jesus mar 3 hete lattam
  • Agy Halott #39
    az igen..még pont két honap mulva lsz a mozikban!
  • Agy Halott #38
    koszi mar meg is talaltam .avi-ban!
  • Iori
    #37
    ez
    többrészes, kínzásról szól :D
  • Agy Halott #36
    Guinea pig? Ezmiez?
  • Szabi84
    #35
    Az örök klasszikus!
  • Kanál
    #34
    modntam hogy nem olyan durva mint ahogy reklamoztak, azert az a resz ahol a kis sarga csaj szeme van az kemeny :P
  • vortel
    #33
    Most néztem meg a filmet!! Hát elég durva volt, néhányszor majdnem elrántottam a fejem, de azért nézhető volt, sőt szerencsére kellemeset csalódtam a filmben, én ugyanis gyengébb kivitlere számítottam, szerencsére jó volt a rendezés! Azt az egyet nem tudom, hogy miért horror kategóriában emlegetik ezt a filmet, simán egy durva thiller volt! Horror az amin beszar az ember, ez a film egyáltalán nem ijesztgetős, annál inkább durva történet és képsorok jellemzik! Ennyi erővel a Hannibal is lehetne horror! Mondjuk a Fűrész szintjét talán nem üti a Hostel, de midnenképpen érdemes megnézni a thiller kedvelőknek!!
  • Kanál
    #32
    Két amerikai főiskolás, Paxton és Josh túrát készül tenni Európán keresztül, hogy új barátjukkal, az izlandi Olival igazi hátizsákos kalandokban legyen részük. A két amerikait korábban egy utazó győzte meg arról, hogy keressenek fel egy távoli szlovák kisvárost, ahol a két barát hamarosan barátnőkre talál. Paxton és Josh figyelme a fiatal nőkkel töltött kellemes percektől hamarosan más irányba terelődik.


    Kar hogy harman vannak
  • #31
    http://www.moziplussz.hu/hir.php?id=2343
  • #30
    Hát igen.Mert ha mondjuk azt mondja valaki,hogy a Guinea pigen valaki behányt ,vagy össztrágyázta magát,azt könnyen elhiszem,de nem egy mozifilmen.
  • #29
    http://www.sg.hu/cikkek/41918
  • reanimator
    #28
    há ez tényleg vicces duma.Főleg horror rajongó szemmel.Aki japán(dél koreai stb) horror filmeket néz az tényleg jót derül ezeken a markating ostobaságokon:)
  • reanimator
    #27
    jaja Torrentről már tölthető a kamerás verzió.
  • Kanál
    #26
    kell kep a jegyrol? ne legyel mar paraszt...
  • oaken
    #25
    Egy kis javítás. Eli Roth előző filmje és eddig egyetlen filmje nem a Kabinnyomás, hanem a Kabinláz(Cabin fever)! Az a filmje is tetszet nekem, ezt is kíváncsian várom Tarantino miatt is!
  • vg
    #24
    www.vcdquality.com
  • Paparazzi20
    #23
    hát nforce-on meg nem láttam hostel-t,szóval nem lehet valami fasza minőségű,ha van is kinn neten....vagy tévedek??
  • winnie
    #22
    pedig van a neten és márciusban a hazai mozikban is lesz
  • vg
    #21
    Hazudni tudni kell...
  • Kanál
    #20
    en kulfold
  • N1
    #19
    Az a film télleg véres volt, de inkább vicces mint rémisztő:]
  • TheBerzerker
    #18
    Láttam én már moziból kimenni a terem felét a hullajó alatt. Pedig az vicces film:)
  • #17
    ”Tessék óvatosnak lenni a filmmel, mert a végén egy kórházban fejezed be az estét, és ez nem vicc. Volt olyan vetítés, ahol emberek lettek rosszul, s ki kellett hívni a rohammentőket.”


    Ez azért szerintem enyhe túlzás!
    Bár reklámnak jó...
  • Paparazzi20
    #16
    csak egy kérdés:ti hol láttátok már a filmet,mer csak külföldön mutatták be eddig,úgy tom,és itthon még semmi hír róla,neten meg nem találkoztam vele,vagy tévedek???
  • TheBerzerker
    #15
    Szánalmas,hogy ennek faszkalap Tarantino-nak mindenbe bele kell ütnie az orrát. Egyre jobban utálom. Önelégült segg!
  • Kanál
    #14
    betegnek telleg beteg, es ver is van benne boven, meg olyan resz is volt amikor azt mondtam hogy bloeoeaa, de mondom nem sokkolo hanem inkabb mokas volt

    remelem lehetett erteni :)
  • Kanál
    #13
    az eleje telleg csak a dugasrol szol aztan a horror reszerol, jo dumak is vannak benne neha meg rohogni is lehet :P
  • N1
    #12
    Ahogy olvasom az emberek értékelését a filmről, úgy jellemzik mint 1/3 rész horror és 2/3 rész softpr0n:]
  • N1
    #11
    Hát azért ez elég beteg és véres filmnek tűnik, de majd meglátjuk.:]
  • Paparazzi20
    #10
    Nem tudja valaki,itthon mikor mutatják be??Mert egyenlőre sehol nem találok erről infot...remélem nem júniusban vagy ilyen későn...lehet be sem mutatják moziban,csak dvdn kidobják majd,ezeknél a korhatáros filmeknél az árbevétel nem mellékes kicsi kis országunkban...
  • Maco13
    #9
    jó kis fimnek tűnik, meg fogom nézni sztem
  • Kanál
    #8
    Meg annyira nem durva es sokkolo de nem baj :P
  • Kanál
    #7
    Tegnap este lattam, tetszett de voltak reszek amiket ertelmetlennek tartottam.
    Egyszer erdemes megnezni.Vagy ketszer
  • Daniel19
    #6
    Kb egy hónapja láttam a trailert és igen betegnek tűnik. :)

    Nagyon kíváncsi vagyok rá...
  • winnie
    #5
    hétfőn-kedden már lesz rá lehetőség.
  • Istencsászár
    #4
    ezt megkell nézni :D:D:D:D
  • Taranov
    #3
    Na, azt hiszem ezt sem nézem meg.