383
\"Renault\"
  • DJ Bee18
    #62
    az 1,4 dynamique gondolom. Jó autó az akkor, rosszul emlékeztem, csak a dízel Cliok a drágák
  • Skynet85
    #61
    mondjuk úgy jah első kocsi
  • DJ Bee18
    #60
    aha, milyen célra kell? első autó talán? a nickedben lévő 85 miatt kérdezem :)
  • Skynet85
    #59
    hmm 3.18 az ár alap+ plusz légzsákok + cd-s rádió + vmi amire már nem emléxem klíma az manuális még ennyi pénzért
  • DJ Bee18
    #58
    és a Clio milyen felszereltségű, amit kinéztél?
  • Skynet85
    #57
    még szép 5 ajtós kocsi kell és 1.2-es vagy nincs 5 ajtósban vagy ha van akkor se kell mert még az 1.4 is gyenge nem hogy az 1.2
  • DJ Bee18
    #56
    értem, tehát 1,4-es kéne :D
  • DJ Bee18
    #55
    csak azért kérdem, mert 1,2-s klímával 3 010 250 Ft,
  • Skynet85
    #54
    azt hogy az 1.4-es 3.4-be kerül..
  • DJ Bee18
    #53
    honda jazz-ről mit gondolsz?
  • DJ Bee18
    #52
    megbízhatóságról sztem még nem nagyon tud senki semmit. Sztem próbáld ki, biztos úgy derül ki, milyen
  • Skynet85
    #51
    és a az alap felszereltségű fiestát lazán iskolázza a clio augyan annyi pénzért..
  • DJ Bee18
    #50
    Régebben akcióztak, akkor már nem, bocs :). Mondjuk 3,2-ért még jó akkor a Clio, mert nagy.
  • Skynet85
    #49
    bocs 3.35 és 3.2-ig mehetek szal az kilőve
  • Skynet85
    #48
    hácc az új fokusz 3.5 mila az alap aszem..
  • DJ Bee18
    #47
    az a bökkenő, hogy a frenciák nem olcsóbbak a toyotánál :DD
  • DJ Bee18
    #46
    Nekem nem kéne. :) Kívülről se tetszik. Akkor ment el a kedvem tőle, amikor láttam egy alap 1,2-est. És ugye nem is olcsó. Én inkább egy alsó közepest vennék. Amit írtam az 2,6 millió, és klíma sincs. egy 1,4 focus klímával 3 millió...
  • Skynet85
    #45
    No emberek az új clio III-ról kérek véleményt az ilyen (szar franciák,szar kocsi) meg stb indoklás nélküli fröcsögéstől kiméljetek.

  • streeter
    #44
    Nekem is van egy Renaultom, egy 19. Szerintem nagyon jó kis autó és elég jól is megy. 1.4-es motor 82 lóerő... szerintem elég jó. 130-as utazót jól bírja, meg kettes 3-asba nagyon jól húz!




  • Lteebee
    #43
    Ha lenne pénzem, persze, hogy én is japót, esetleg valami usást.
  • DJ Bee18
    #42
    nálunk a családban céges francia autók megfordult(n)ak. Két Laguna II kombi, most egy 307 SW. A második Laguna kombit imádtam (akkor lett meg a jogsim, 2 éve). 1,9 dci, Dynamique (bőr-szövet üléshuzat, meg fontosabb extrák), kényelmes volt, a két laguna 2 év alatt 150-150 e km-t ment, az első egyszer hibásodott meg (valami gyári hiba, a másodiknak semmi baja. De saját autónak akkoris japánt vennék, esetleg németet, mert sok rosszat hallottam a franciákról. :)
  • V8
    #41
    A Renyó a SZTÁR....
  • Lteebee
    #40
    Tiéd?
  • ngcsnet
    #39
    a Rönó
  • Lteebee
    #38
    A 19-essel, meg a clioval nyitottak új korszakot szvsz.

    Előtte nehezen, spéci szerszámokkal szerelhető verdákat csináltak

    Ezek minősége már elérte a hasonló árú német autókét.
  • DEXTER92
    #37
  • zakika
    #36
    meg a 19 es a 21 is
    emlexem fosulis koromban (15 eve) elso autokialitasokon nagyon mentek a renaultok. havernak a novere volt hostes es kiprobaltuk az osszeset
  • schrank
    #35
    megbüntettek renaultos néni miatt aki kiváncsi rá megtalálja a galériámban
  • Lteebee
    #34
    Gyakorlatilag szükségtelen.
    Ha beleszabnának egy kis dci motort, még 13 évig simán tolhatnák.
  • DEXTER92
    #33
    Hát nem sok változás van rajta kívülről az bizti
  • Lteebee
    #32
    A 11-esek nagyon mentek kint valszeg, apu nagy álma volt egy időben, persze a csekély számú behozott autó már szétrohadt, széthullott.

    Mindenesetre lényegesen később kezdtek el rozsdásodni, mint mondjuk egy opel, vagy egy fiat.
  • zakika
    #31
    nekunk is reanault van - kenyelem tekinteteben nem nagyon talaltam jobbat abban a az arkategoriaban
    de aki a kemeny autokat szereti annak ajanlom a neme markakat

    25 evesnel oregebb reanultot azert nem lacc, mert nem nagyon hoztak be abban az idoben es akkor meg igencsak sz@r volt - olyan nepi auto
  • Lteebee
    #30
    Csak azért szúrtam be, mert valaki nagyon büszkén mondta, hogy a golf 4. '98-as formája mennyire rendben van ma is.

    Engem az is érdekel, hogy ha valami annyira rendben van, miért nem gyártják.

    Közben meg van itt egy kisautó, amiről viszonylag kevés szó esik, holott '93 óta csak ráncfelvarrások érintették.
  • Lteebee
    #29
    Twingo 1993:


    Twingo 2005:
  • DEXTER92
    #28
    Ázsiainál így is úgy is jobb mindegyik :C
  • B0B0
    #27
    Erről van szó!

    Ha Magyarországon 100 25 éven felüli Német kocsi, akkor franciából jó ha van 10!
  • B0B0
    #26
    A Renault nem autó! Az autó mondjuk a Fordnál kezdődik
  • cenobite
    #25
    Van még olyan autómárka, amelyiknek nincs topicja???
  • Taranov
    #24

    Komolyra fordítva a szót, a német és japán autók egy fokkal jobbak, de nem sokkal szerintem. Elsősorban az árkategória határozza meg a minőséget, viszont kényelem tekintetében a franciák jók.
  • schrank
    #23
    német