383
\"Renault\"
  • DJ Bee18
    #102
    csak merevebb lenne a Renault kasztni, így bármilyen rugó sem segít, a Laguna II-nek sincs semmi baja, csak ne recsegne az egész kasztni, amikor felhajtasz egy padkára....
  • V8
    #101
    Sztem egyáltalán nem.Nagyon szép. Na de inek mi?Nekem ez!
  • Lteebee
    #100
    Szerintem ez a stílus már erőltetett.
  • Truck Driver001
    #99
    kis árúszállitó személygépkocsi
  • Skynet85
    #98
    cép cép de az árára azért kíváncsi lennék de ez nem vesz le a értékéből meg kell hagynio gyönyörű:)
  • V8
    #97
    Ez egy gyönyörűség...és az német ELIA AG tuningműhelyében alkották a művészek
  • Miss Lucifer
    #96
    Te jó ég! Ez már majdnem DTM autó. Lehet tudni melyik műhelyben készült?
  • V8
    #95
  • V8
    #94
    Isten
  • V8
    #93
  • ngcsnet
    #92
    akkor nem értesz hozzá
  • ngcsnet
    #91
    speciel nekem kivételesen tetszik a 19-es, bár sokan leszólják, nekem tetszik a formája, unokatesómnak is ilyenje volt, és dícsérte
  • Skynet85
    #90
    nos igen van némi árbeli különbség...
  • Lteebee
    #89
    Akkor az új árakat is lökd be viccből!

    :)
  • NeoMaN
    #88
    Az ár miatt löktem be, semmi másért...
    Vicces.
  • V8
    #87
    Hát barátom...te is jó összehasonlítást csinálsz!Értesz hozzá látom
  • DJ Bee18
    #86
    yaris ott van, és csak kicsit kisebb. Na meg Megane-Corolla, Avensis-Laguna, árba nem igen van különbség
  • DJ Bee18
    #85
    egyrészt új autó, másrészt ez a Clio:
  • Lteebee
    #84
    Ha olvasnál vissza kicsit, tudnád hogy új autóról van szó.

    Egyébként fura dolog összehasonlítani egy 1.6 vtechet egy 1.5 dízellel, de te tudod.

    Fenntartási költségeket ne is nézzünk!
  • Skynet85
    #83
    Most nézem ez régi klio én ujat fogok venni nagyságrendekben mérhető csak a különbség:)
  • Skynet85
    #82
    háát nem tudom hasznát autót nem vennék és nem is fogok viszont az uj civik már drága a honda cityről vélemény?
  • NeoMaN
    #81
    Clio

    AUTÓ

    Nem kérdés... :)
  • Lteebee
    #80
    Úgy érted kapsz Toyotát annyiért, mint Renault-t?
    Clio méretben?
  • Skynet85
    #79
    most ami negatívum a kormány oszlop sajna fix és én klb 196cm vaok álltalában nem ilyen magaságra lövik be a kocsikat:)
  • Skynet85
    #78
    betér=beltér
  • Skynet85
    #77
    bár a betér fontos végülis majdan és lehet nem is olyan sokára családi kocsi ként funkcionálna szal:)
  • Skynet85
    #76
    hácc lehet még is csak vw lesz most hogy nézem:)
  • DJ Bee18
    #75
    sztem nyugodtan válaszd a Clio-t, más autók is ugyanúgy beszarhatnak sztem
  • DJ Bee18
    #74
    nem tudtam, hogy az 1,4 98 lovas, akkor tényleg jól mehet
  • Skynet85
    #73
    yaris fuj:) az nem is tudom már bocsi de ortopéd lett ma voltam rönyó szalonban metál fénnyel és ezüstben nagon pofás kocsi és ültem is benne az se voolt rossz
  • DJ Bee18
    #72
    mondjuk bárhol kifighatsz egy rossz modellt, talán a Toyotánál nem, de az új Yaris nekem nagyon nem kéne :)
  • Skynet85
    #71
    árával nincs baj de a clio erősebb...
  • DJ Bee18
    #70
    ja nem, de az 1,4 75 lovas
  • Skynet85
    #69
    Polo Trendline

    1.4 l Benzin 55 KW / 75 LE / elsőkerékhajtás / Kézi 5 fok. / 4 ajtós

    ez gyenge a cliohoz képest
  • DJ Bee18
    #68
    és a VW Polo? az drágább, nem?
  • DJ Bee18
    #67
    az új pofás lett, meg jól megy :)
  • DJ Bee18
    #66
    én két laguna II-t éltem meg, mindkettőbe 2 év alatt ment bele 150e km, céges autók voltak, és úgy tudom, az elsőnek valami szoftverhibája volt, megcsinálták garanciába, meg 140e km-nél, az akksi döglött meg. Ezeken kívűl, csak kötelező szervizeken voltak. Mondjk ismerősöm új Meganja két hét alatt 4x hagyta szarban, mire megoldották a hibát.
  • Skynet85
    #65
    A suzuki mű remek nem kell nem kezdek ell ócsárolni mert nem akarok viszont egyik ismerősőmnek van egy szuzuki szervize...háááááttt inkább nem mondok semmit
  • Skynet85
    #64
    Félek mert első kocsi Reanulttal semmi tapszatalatom sincs és annyira rosszat halltoam viszont van egy benfentes ismerősőm aki szerint semmivel sem rosszabb mint a kategoriáján belüli bármejik másik kocsi
  • DJ Bee18
    #63
    ez most csak az én véleményem, én most vagyok 20 éves, 3,2 millióért 1,5-ös ,,fullos" swiftet vennék :)