383
\"Renault\"
  • Kepek
    #383
  • zolimajster
    #382
    Sziasztok!
    Ha valaki kapna,szerezne a World Series by Renault napokra VIP jegyet és nem nem ér rá vagy nem érdekli én szíves átvenném! Csak vasárnapra kellene!
    Árban megegyezünk
  • Lteebee
    #381
    Mondjuk azok szvsz 13-asok voltak még.
  • Lteebee
    #380
    Próbáltam én is, nem jöttem rá.
  • Vlala #379
    És milyen néven éredemes rákeresni? Melyik cég gyártotta?
    Twingo wheels, rims, one spoke wheel, stb. kereséseim nem hoztak eredményt.
  • Lteebee
    #378
    Én úgy emlékszem, volt ilyen a valóságban is.
  • Vlala #377
    Üdv!
    Egy régi Autó-motorban láttam egy különös, egyágú(nak kinéző) felnit Twingora. Hasonlít az Exip Megára, csak gömbölydedebb.
    Tud erről valakki valamit? Beszerezhető ez még?
    Vagy csak tanulmányként létezett?
  • Trente
    #376
    Sziasztok!
    Tudnátok ajánlani a 13.kerületben vagy nem messze számítógépes hibafeltárót? Ég a környezetvédelmi rendszer visszajelző lámpa + a szervíz felirat. Van egy nagyon jó szerelőm a 14.kerületben, de neki otthon nincs pc-s hibafeltárója.
  • Lteebee
    #375
    Twingo motor Kangooban?
  • #374
    Megvan a bibi ,uzemanyag nyomaserzekelo szenzor csere volt azota megy!Kulonben benzines 1.2 cm3 es tovabbra is kellene a felhasznaloi kezikonyve csak nemet van de nem tudok elmenni rajt fokepp mert nem tudok nemetul:))
  • icetihi
    #373
    Sokminden lehet, pl. nem igazán írtad le, hogy benzines-e vagy dízel. Ha dízel, cserélj izzítógyertyát. Ha benzines, pucold meg az elosztófedelet, nézd meg a gyertyákat. Ha ez megvan, lehet továbblépni (ha kell)
  • #372
    Sziasztok!Ezt az oldalt szokta nézni valaki?Én csak várom valakitől a választ és csak várok,csak várok...
  • #371
    Sziasztok!Renault Kangoo tulajdonos lettem.Az autot Nemetorszagbol hoztak ezert szuksegem lenne egy magyar nyelvu felhasznaloi kezikonyvre az auto 1999 es evjaratu.Es maris beleutkoztem egy problemaba ,amikor beakarom indítani nehezen indul,kicsit gazolok neha segit rajta neha meg ugy sem akar tobbszori probalkozas utan megis beadja a derekat .Nem tudjatok vajon mi lehet a baj?
  • majlo14
    #370
    Sziasztok! Renault Clio I 1991 hátsó tengely torziós rúd a végén ami van lengőkar két oldalt! Ott elvileg gumicsapágyas szilent van! Ha lebontom a hidat utánna nehéz kicserélni? Vagy egyszerűen lejön a lengőkar?
  • dzso54
    #369

    Renault Megane1.4-es benzines, 1996-os öt ajtós, ferde hátú autóm van. Szeretnék kilóméter óra jeledót cserélni! Sajnos nem tudom hol van? Valaki tudna segíteni?
    Köszi és BUÉK mindenkinek!
  • Lteebee
    #368
    Szerintem el van tömődve a radiátorod és csak szivárog bele a hűtővíz.
  • hemi48
    #367
    Sziasztok!

    Van egy renault megane clasic-om (1997) de sajnos van egy kis gond vele. Valaki tudna-e segíteni az előtét ellenállás kiszerelése illetve cseréjében? Mert sajnos nemtalálok hozzá szerelési útmutatót. Illetve a fűtésem meleg motornál ha bekapcsolom rövid ideig meleget de kis idő elteltével rögtön hideget fúj hiába állítom a fűtést a maximumra.Mi lehet a baja? Illetve a radiátor-hoz hogyan tudok hozzáférni,- kicserélni? Vagy esetleg szerelési útmutatója van-e valakinek?

    Köszi a segítséget! Hemi
  • hartmannatt
    #366
    De egy fél év múlva már alapból lophatatlan mert úgy rárohad a szelepre hogy le kell vágni.
    www.boorze.com renault alkatrészek
  • szelepsapkak
    #365
    Renault lopásgátlós szelepsapka készlet, ingyenes országos kiszállítással. Könnyű megrendelés, a szállítást (ha van készleten) rövid határidővel vállalom.

    Minden érdeklődőt szívesen várok a honlapon. Igazi jó ötlet ajándékba Renault tulajdonosoknak, vagy saját autóra optikai tuningnak. Minden Renault fannak kötelező darab! :)

    Látogass el honlapomra: www.szelepsapkak.tuti.hu
  • nagyjozzi
    #364
    Helló! Azt szeretném megkérdezni hogy tudna e nekem valaki ilyen felniket http://www.boorze.com/hu/car_part/Renault_Rapid_felni_-_alu_R14/27404 nekem itthon szerezni. Vagy esetleg ha megveszem ezeket akkor haza szállításban segíteni nekem.
  • Lteebee
    #363
    Automata szívató elromolhatott talán.
  • Geri000
    #362
    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni nekem?
    Van egy Renault 19-esem 1994-es 1.4 benzin 75le energy motoros-reggel amikor beakarom indítani nehezen indul és amikor beindul nincs alapjárat 3-4 percig utána működik rendesen,mi lehet a baja??
  • walker84
    #361
    Sziasztok!

    Keresek Renault Laguna I.-hez (2000-s évj. 1.6 16V kombi) felhasználói kézikönyvet magyar vagy angol nyelven. Digitális vagy sima könyv formájában. Ha esetleg lenne vkinek kérem küldje el mail-ben. A könyvért még fizetnék is.
    Előre is köszönöm!
    Mail: [email protected]
    06-30-844-1789
  • saratimi
    #360
    Sziasztok!
    "KoAn"-t keresem, a fórumon.
    Egy ismerős ajánlotta, elektromos gondokkal kapcsolatosa.
  • handzso
    #359
    Kedves barátom!
    Köszönöm szépen, sokat segítettél a linkekkel!
    handzso
    Szép napot!
  • Psx2
    #358
    Helo! Egy 95-ös Renault Lagunához lenne kérdésem! Alapjáraton, mondjuk a pirosnál állok, általában mikor még hideg a motor, első indításnál, surlódó "kotyogó" hang jön a bal elejéről, be lehet hallani. Most lett cserélve rajta sok minden.....kataliz, vált csap. de ugyanúgy csinálja...
    Vkinek vmi tipp? Felvettem hangrögzítővel a hangot megpróbálom majd feltölteni mert így látatlanba nehéz gondolom:)Köszi!
  • handzso
    #357
    Barátom, ez van nekem. Ha jó, jelezz:[email protected]
    http://filefeltolto.hu/letoltes/27aa3cbc55c86d04/renault-megane-1-hun-szerelesi-kezikonyv.pdf
  • Jhon Balu
    #356
    Sziasztok!
    Renault Megane 2006-os 1.4 16v benzines autóm van kombi.
    Mostanába kezdte el csinálni.hogy amikor a kártyát behelyezem a helyére és indítok nem csinál semmit.Ezt eljátsza ötször hatodikra indít.de van ,hogy 20-szor egymásután indít.Műszeressen át lett nézve semmiféle hibakodot nem ír ki.A másik hiát akkor vettük észre amikor a műszerrel ellenőriztük sokat tölt még alapjáraton is 14.7-15 v-ot.Mi lehet a baj az autóval vagy befolyásolja a túltöltés az inditási hibát? Az autó 15000km-ert futott.
    Segítséget előre is köszönöm.
  • handzso
    #354
    Heló!
    Renault Megane1.4-es benzines, 1996-os öt ajtós, ferde hátú autóm van.
    Ha valaki tud szerelési, javítási leírást, vagy linket, kérem küldjön nekem. Adobe Reader8- van telepítve.Hasonló oldalakat nem tudok megnyitni. http://www.autofile.org/torrents.php?parent_cat=Automotive&sort=leechers&order=desc&page=0
    EPC-letöltéseket nem kérek.PDF-fomátumot, Adobe Reader8-al meg tudok nyitni.
    Köszönöm előre is.
    További szép napot: dzso54@freemail.hu
  • otto13
    #353
    Hi!
    "Az injection fault jó eséllyel a levegősödéssel áll kapcsolatban. Egy off autón hasonló problámát úgy oldottunk meg, hogy a szűrő előtt a tankból jövő csövön, és a szűrőbe a nagynyomású szivattyútól visszamenő csöveken csináltunk egy kb. 10-12 cm magasságú hurkot. Ezekben összegyűlik a levegő, és így egyben már át tudja dolgozni a rendszer vissza a tankba. Ha csak kis buborékokban marad, ahogy szivíttyűtól jön vissza, akkor a gázolaj magával viszi vissza a szivattyúba, ahol a levegő páratartalmának kavitációja okoz gondot, másrészt le-le ragadnak szelepek, nyomásszabályzók. "
  • Kelemen73
    #352
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni az alábbi probléma okával kapcsolatban. Reggel indításkor az írta ki a Renault Clio III. 1.5 dci motoros 68 lovas autóm, hogy INJECTION FAULT. Mi okozhatja ezt a hibakódot?
    Sajnos ne indult be és most elég messze vagyok egy hazai szervíztől.
    Segítsen valaki valami jó ötlettel.
  • mycso
    #351
    EZ asszem elég jól sikerült. Megnéznék egy ilyen 1.6dci-t.
  • mycso
    #350
    Hali itt is sok embernek kellett renaulthoz szerelési leírás/könyv, összeszedtem amim van aztán felraktam: IDE
  • repteres
    #349
    segítsetek kérlek thaliához keresek levegő szűrő gégecsövet vagy valamilyen megoldást
  • repteres
    #348
    THALIA 1,4 16v 2001-hez keresek szervízkönyvet,papír,vagy dig. formátumban.
  • mycso
    #347
    Hali, így elsőre az elmondásod szerint valami kontakt-hibára utal.
  • freezbee
    #346
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám egy 94-es Renault 19-es ventilátorával,fűtésével.
    Hol beindul,hol nem.Valamikor akkor kezd el működni ha gyújtásra rakom és ha nem indul be a ventilátor akkor egy kicsit mozgatom a kulcsot,néha így beindul,forog a ventilátor.
    Sajnos nem mindig van így.
    Valamikor akkor kapcsol be ha a fűtés kapcsolóját kicsit megcibálom.
    Mi lehet a probléma?Valószínű kontakt hibája van.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • pinnabubu
    #345
    nemtom! de hétfőn megkérdem mia külömbség. addig is köszönöm!
  • mycso
    #344
    Clio 2 szerelési könyvem van, nemtom az jó-e neked....
  • pinnabubu
    #343
    THALIA 1,4 16v 2001-hez keresek szervízkönyvet,papír,vagy dig. formátumban.
    Segítséget kérnék,hol lehet emelni olajcseréhez,olaj leeresztő-betöltő-nivócsavar hol található rajta?Előre is kösz.

    SOS SOS