33535
  • chicco
    #992

    se egérsziget se víz se semmi csak házak .Amik nincsenek is ott élőben
  • chicco
    #991
  • partotmos
    #990
    úgy legyen ;)

    Hypo:
    Ez volt pedig a hátsó gondolatom, mármint hogy core2duo-ra lőtték be a game-t, kihasználva a kétmagos technológiát.
    De ezek szerint nem:/
  • chicco
    #989
    nos repültem 1 korfut.Hát sztem a görögök is anyáznak.

  • samhun
    #988
    a jet truckos küldihez valami tipp? nemtudok időre odameni a kamionhoz :(
  • Djemba
    #987
    ram az megoldható mert van itthon feleslegben egy 1 gb ram videókárlyát meg tudok szerezni 512 majd beszerzem holnapra és simán fog menni
  • Hypo #986
    Kicsit varni kell sajnos kb fel egy evet hogy ez az FSX egyaltalan ne abbol alljon hogy allitgatsz meg tweakelsz, hanem repulsz.

    Sajna ez az fsx a tajat leszamitva borzalamas mondom ezt ugy hogy fs2004 es par kieg-el kb ugyan ezt elerhetem es meg nem is akadozik, az meg plane rohej hogy nem is ertem mi zabalja a rendszert ennyire. En core duo2 vel nyomom de ez annyira vicces fs2004 helyenkent meg szebb is megy az ai 100% on es elvezheto, ez letiltva minden ai es ugy is alig preselsz ki valamait belole, a repcsik meg magunk kozott szolva rohejesek, de hat fs2004 nel se nagyon hasznaltuk a beepitett repcsiket.
    Azert kivancsi lennek hogy fsx+PMDG 747+Ultimate traffic mit produkalna:}
  • partotmos
    #985
    Nagyon precízen kérdeztél...
    Szerintem nem futni fog, hanem sántikálni:)
    Ha lesz majd kettőnyolcas core 2 duo, akkor is kéne hozzá még +1G ram, meg vmi brutál videokártya (amin van vagy 512 ram). Azon már lehet, hogy elkocogna maxon:)
  • Djemba
    #984
    egy 2800 Mhz proci 1 gb ram és ati 256 mb videókártyám van ezen fog gutni maxon?
  • chicco
    #983
    [img]http://picbox.cjb.hu/kepestar/upload/0/0/0/cbba4313b6.jpg[/img]]737ngcockpit
  • partotmos
    #982
    Jut eszembe, van itt valaki aki core2duo konfiggal nyomja?
  • partotmos
    #981
    Nincs nagy gyakorlatom a repülőszimulátorok terén, szal azon kívül, hogy félévente lebegek egy kicsit az x-plane aktuális verziójával nem nagyon szoktam repülni, az Fs-t meg évek óta kerülöm. Legyen hát az én véleményem a laikus kívülálló véleménye.
    Olvasgattam a vegyes, de jól érezhetően egy irányba mutató véleményeket, de túlzásnak, hisztinek, a nagy piacvezető mammutcég olyannyira divatos fikázásának tartottam az általános felhördülést.
    Miután kipróbáltam sajnos egyet kell értenem a negatív véleményekkel, miszerint ez egy optimalizálatlan hatalmas erőforráséhségű szar, mely szinte követeli a csúcsgép megvásárlását. De ahhoz meg nem elég látványos.
    Na ezt sem veszem meg
  • DJviolin
    #980
    Sziasztok!

    A telepítés leges legvégén, mikor már felmásolt mindent, hibát ír ki. Pontosan nemtom, hogy mit, mert nem készítettem képlopást sajnos. A képgájlok ki vannak írva dvd-re, és nincs annyi szabad helyem, hogy képfájlt beolvasva DT-be telepítsem. 15,3GB a szabad. A kérdés az, hogy hogyan telepítsem fel ezt a játékot géptörés nélkül? (Mert ha nem települ fel, akkor számgép, vagy DVD aprítás lesz.) :)

    Üdv:
    DJviolin
  • I.C.ram
    #979
    Hát nekem egy Ati x850 pro-m van, ami annyira azért nem szar még, és maxon bőven nem néz ki így.
  • Falabu #978
    Olvasgatva a hozzászólásokat és elnézve a játék gépigényét, arra se merészkedem hogy letöltsem a demot vagy megvegyem eredetibe. Nekem jólesz a jókis Fs2004+Add-on scenery-k, amíg nemlesz Amtel Hexacore trióm meg 10 giga ramom és 5 vidikártyám. Egyébként az élmény ugyan az mind a 2-nől, nemhiszem hogy akkor változás lenne a 2 között. Persze örülnék ha futna meg minden, dehát nem megy, maximum Fsx comics edition-t tudnám "nézni":P!
  • Clidey
    #977
    Ebben is lehet egérrel állítgatni a műszereket. És van ATC és légiforgalom is. De sajnos ez nem jelent semmit.

    Én személy szerint nem tudom elképzelni, hogy ha visszaveszem a grafikát mondjuk az FS2004 szintjére - sőt, inkább jóval(!) alá -, akkor vajon mire megy el a processzoridő, min dolgozik a videókártya, hogy csak 8-10-15fps-t produkál??? Nem vagyok egy programozó, valamint nem is olvastam az FS-X kapcsán arról, hogy mennyivel lett bonyolultabb a kód, de tekintve a gyakorlatilag változatlan FD-t, senki ne akarjon már meggyőzni arról, hogy sokkal több lett a számítási feladat a háttérben ami miatt látok néha diafilmet! :((((((((
  • riviera
    #976
    Hát nemtom de nekem akkora homály az egész :( mintha voodoo2 karim lenne. IL-2 és Lock onban sokkal jobb ez az egész. Új lockon expansionban meg egérrel is lehet nyommodni a kopter műszereit elvileg. Sajna az FS ezekhez sehol sincs. 98 vagy 99es volt a flight unlimited2? Igaz csak San Fransisco és környéke volt benne de volt ATC, légiforgalom stb. A Beaver 2d műszerfala meg kb így nézett ki csak nem akadoztak a műszerek.
    Na mind1 igazából nem fikázni akarok mert nagyon vártam ezt a proggyt és lehet addonokkal élvezhetőbb lesz a jövőben de maga az alapjáték borzasztóan nagy csalódás számomra.
  • zsakosfrodo2
    #975
    Hellosztok!
    Szokott vki csinálni - azok közül akiknek teccik - szervert csinálni multiba? Ha igen,a kkor milyen néven és miko? :D
  • Clidey
    #974
    Hmmm...nekem nem mozog olyan túlságosan...igaz, néha zavaró, mikor a gombokat baßkurálom és 22x-re sem tudom pölö a hedinget betekerni... :D
  • Clidey
    #973
    Nem kesergek...bosszankodok! :D
  • chicco
    #972
    ami nem tecc a Vcben annyira mozog ,hogy néha nehéz eltalálni a mouse sensitive areát
  • Clidey
    #971
    Szerintem a VC már a 2004-ben is egészen jól használható (én szinte csak abban repülök), az FS-X-ben pedig egyszerűen gyönyörű - persze ízlések és pofonok. De sajna ez minden, amit el lehet mondani róla.
  • Clidey
    #970
    Tán mer nem varez topik...........és ez már n+1-szer el lett mondva.
  • riviera
    #969
    Szerintem is elképesztően ronda a játék futás közben a screenshotokhoz képest. Persze ez betudható annak, hogy szar a gépem hozzá.(gef 7600gt, amd 3400) Szép és jó, hogy vannak benne autók, madarak, táncoló jegesmedvék meg még ki tudja mi. Repmodel mondjuk nuku de hát ezt nem is várja senki el az FStől. Nekem a 2004 kimaradt sajna így csak a 2002ről vannak emlékeim (na meg a sierra pro pilot, meg a flight unlimited sorozat)
    Ezekhez képest én semmiylen komolyabb fejlődést nem látok.
    Arra meg végképp nincs mentség, hogy mennyire szarok a műszerek meg a 3d cockpit. Komolyan mondom példát vehetnének a ruszkikról most már.
  • madvi
    #968
    nem értem...miért fenyegetőzünk pont itt bannal?
  • chicco
    #967
    Ne keseregj Tib
  • pirosBoci
    #966
    nem, bocs
  • Clidey
    #965
    Akarsz egy bant kishaver?
  • leho94
    #964
    valahonnan lelehet tölteni vagy vegyem meg a boltban?
  • pirosBoci
    #963
    légysz akkor vki adja oda pls
  • Clidey
    #962
    A tegnap végre saját szememmel hányhattam el magam. :D

    Naszóval. Hát hót lol. Nem is tudom hol kezdjem...

    A előzetes véleményemmel ellentétben - miszerint végre egy formahű Extrát kapunk - meg kell állapítsam, a kinézete úgy szar ahogy van. Még mindíg kiba..t torz. Szegény pájlot úgy ül benne mintha valaki hátulról megszekszuálta volna jól... :D Egyedül a VC durvánjó, habár az meg egy kissé rövidnek tűnik. De álleesős módon tetszik azért a belseje. A repüléséről nem nyilatkozom - azt ti is tudjátok nagyon jól mennyire gáz. :D

    A sárgányjepüjjő pilcsijének a keze nem animálódik, csak a kézfeje megy a trapézzal együtt. :D (Mondjuk ezt már a demónál is megfigyeltem - de ott néha (faßomtuggyamér) ment az egész keze, néha meg csak a kézfej) Szal' LOL. A repüléséről megintcsak no comment. Pedig első kézből származó viszonyítási alapom van. :D Bár a "nyitópályán" leszálltam vele a mólóra a hajók közé. :) Ami kissé meg is lepett - aszittem el fogok süllyedni, át fogok menni rajta egyszerüen. De nem.

    Hja, nekem is a légből indult a játék... :/ Meg ami még suxx, hogy a reptérválasztásnál a menübe nem lehet pályát vagy állóhelyet választani, csak kirak az active runwayre! :O

    A Bójing belseje nekem nagyon tecc, végre van 2D meg normális 3D (VC) overhead is, méghacsak kezdetleges is. Ferihegyen nem akarta elkapni a 31L ILS-t, csak az irányt a hülye robot. :O A siklópályára egyszerűen nem nyomott rá, mikor kellett vóna! Aztán meg olyan 5-6NM-en belül égnek húzta a orrát olyan 25-35 fokos állásszögig, de becsületére legyen mondva, gázzal megtámasztotta időben, így helyre állt a rend egyszercsak. Ezt vagy 2x megcsinálta a fájnelen... hogy miért...who knows...
    Ellenben a crossfeed kapcsoló fordítva animálódik a 2D panelhez képest a VC-ben, ugyanígy a lendinglájc kapcsolói is...LÓL. Ez a hajtóműforgás-teljesgáz hanghatás nekem is megvolt, de nemcsak a Bójingnél, hanem az összes általam kipróbált repülőnél... :/ Igaz, csak a Extrát, a Bójingot meg a sárgányt próbáltam csak.

    A Érbusznak csak a VC-jét néztem meg, nem repültem vele. Az tetszik.

    Kiváncsiságból föltettem az autogent űbermaxra Ferihegyen, haddlám micsinál. Hátbamme' majleestem a székről, mikor megláttam a reptér közvetlen tőszomszédságában a toronyházakat, meg azokat a futurisztikus kinézetű kacsalábon forgó éttermeket(?)... Autogen nélkül még csak-csak ráismertem hunyorítva hogy ez LHBP akarna lenni, nade ezzel a autogennel... hát szakattam a röhögéstől! Vagy inkább a szomorúságtól...? Az hogy Duna nyema, meg csak a hab a tortán. Azért nem olyan kicsi folyó az, hogy így lefelejtsék a boozie M$-ék... Érdekes, az összes eddigi efesben valamilyen szinten legalább ott volt...

    A Action Replay meg maga a LOLság űberszukszossága! Sokkalta szarabb mint a 2004ben!!! Úgy ugrál minden spot view-ban, hogy totál élvezhetetlen az egész, megfájdul az ember szeme tőle! :/

    A 'no rain effect @ VC' is nagyon gáz! Ezt miért kellett vajh' kihagyni??? Fel nem foghatom...

    A vitorlázást ismétcsak nem minősítem a maga repülés közbeni animálatlan, lefele hajlott DéGé-szárnyával, a koppig balra kiarretálódott csűrőjével, a hányás vontatókötelével, a törpe pilótájával, a gány termik-lemodellezésével, mert csk összeszorul tőle a gyomrom.

    Összességében legalább még így is ezerszer rondább mint a 2004, ha elfogadható fps-re húzom a grafikát.

    A multinál elég gáz ez a gémszpáj izé. Ezek szerint a spec fícsörök csak azon keresztül jönnek majd elő? Mert ha csak simán egy másik IP-címhez konnektálsz, ott szerintem nem fogja felajánlani, vagy igen? Ezt le kellene tesztelni.

    Összegezve:
    Sok-sok hibája ellenére legalább televan ezernyi buggal, örülhetünk. Aláírom, hogy biztos rengeteget dolgozott vele a fejlesztőcsapat, de akkoris elmehetnek a csába ilyen szennyet kiadni...

    Na ennyi egyelőre.
  • ColdFire
    #961
    kettes dvdn razor911 assem, vagy mia neve :D
  • pirosBoci
    #960
    honnan lehet a cracket letölteni mert nem találtam légyszi mondjátok meg kösz aki meg mondja thx.
  • ColdFire
    #959
    rohadt elet, csak a magyaroknak nincs zséjük? ennek maxon simán fut... :'(
  • Clidey
    #958
    Ez a szimulátor NEM használ DX10-et. Még. Majd akkor fog, ha kijön hozzá ez a pecs vagy ápdét vagy mia szösz.
  • ColdFire
    #957
    nagyon zsir :DDDD
  • alert
    #956
    Ha utánanéztél volna látnád, hogy hasonló képpen van, de nehogymár pont te itt azt mond hogy szar az engine... tudom hogy baromi kevés a valószínűsége de talán mégis lehet hogy van valamicske esélye, hogy akik ezt programozták azok jobban tudják hogy mit lehet kivitelezni és mit nem. Baromi ronda? Neked is ajánlom EZEKET a screenshot-okat. Szép ez, csak gép kell hozzá. Az FS mindig is ilyen volt. Összehasonlíthatod más játékkal, de sok értelme nincs. Nem beszélve arról, hogy az egész játék directx 10-et használ, ilyen vga-k pedig még meg se jelentek, tehát véleményt is nehéz lenne mondani róla. Mondhatnék még ezer dolgot, hogy az fs világa nem is a defaultról szól hanem az addonokról, de sok értelmét nem látom. Példának annyi, hogy jelenleg ezen dolgozom és ez csak FS2004. Nekem pofátlanság ebben ítélkezni de nem mondanám hogy ronda. etc etc etc
  • terasz
    #955
    hát a fene se tudja. ha már UTASszállítógépeket szimulál, lehet, hogy élethűbb lenne, mint tök üres gépekkel repkedni szerte a világban.
  • samhun
    #954
    thx. és az autogennel mit csináljak? hovamásoljam?
  • I.C.ram
    #953
    Az senkit nem érdekel, mert egyszerre úgyis csak egy OFPnyi területet látsz, azt is bűn rondában.. Inkább úgy kellett volna megcsinálni, hogy egyszerre csak az adott területet tölti be, és modellezi le, nem pedig az egészet. Szarul van megcsinálva az engine.