33535
  • alert
    #1072
    Gondolom sokan olvastatok már a különböző FS portálokon az autogen fájl lecseréléséről és a textúra méret csökkentésére szolgáló konverterről stb. Aki nem az keresgéljen, mert +20 FPS is kihozható.
  • Papirzacsi
    #1071
    NEm, annál nagyobb, kb. a duplája, ha nem a triplája.;-)
  • Firerock
    #1070
    császtok
    mekkora a gépigény??
    gondolom igen nagy
  • Bucser
    #1069
    hehhe:D microfos rulez:D képzeld el meddig tartott volna hogyha ott is vannak a fileok:D
  • DJviolin
    #1068
    Tudjátok az a poén, hogy SHIFT+DEL-el letöröltem az egészet. Eltávolítottam a registryben is, de biztos ami biztos elmentem a programok telepítése és törlésébe, és ott is rámentem az uninstallra. Szépen elkezdte törölgetni a fájlokat (amik ugyebár már rég le voltak törölve), majd pedig fél óráig törölte a semmit, és végül kiírta, hogy végzett. :)

    LOL
  • Bravoman
    #1067
    Hja, nekem is megy maxon. Csak nem túl gyorsan... :-)
    Őszintén szólva kétlem, hogy az említett gépen max detaillel, földközelben, város felett 10-12 fps-nél többet tudna.
  • Lockheed
    #1066
    41,965 file, 1358 directory... :)
  • DJviolin
    #1065
    Ilyen kellemes uninstall még a Mafia volt. Komolyan mondom meglepő volt, hogy az uninstall-ra kattintás után 5 másodperccel azt írta ki: Completed. :) (Megjegyzem azért tart ilyen sokáig az FS-ek uninstallja, mert kb. 20.000 Db fájlt töröl le. A Mafiánál kb. 10db tömörített fájlban volt a gém. Feltételezem, hogy a WOW-nál is így van.
  • Clidey
    #1064
    Na ez most egy frankó keresztkérdés volt! Nem tudom. De mindjárt lecsekkolom, köszi a tippet!

    Azonban ha neked leszen igazad, akkor meg azt nem vágom, hogy a Cessna magasságiját na meg a sárgányos ipse kézfejét miért kell custom animba rakni...??? Hjaaa...picipuha...vágommá'...
  • Clidey
    #1063

    Nocsak, máris a nagyszigeten nyomod? Hűűűdelazaaaa!

    Okay, akkor majd ha hazaértél...
  • kerek1224
    #1062
    Kizárt. nekem is ugyanez a konfig van, csak egy 7950GT-vel. Ultra Highon, földközelben, városi környezetben 8 fps!!!
    ne azt nézd, hogy 20000 láb magasságban mit visz, ott fenn sokunknak oké.
  • Hmuda
    #1061
    Bezzeg a WoW uninstall maga a tökély. Megmondod neki, hogy sicc, és két másodperc se kell neki, máris szól, hogy kész (több gigányi adat egyszerre). Semmi "installing the installer's intallation program" szintű állatságok. Csak leszedi és kész.
  • Bucser
    #1060
    ehhhehheheheeeeeehhhhh....

    Elkezdtem az uninstallt... volt 10 giga szabad helyem a rendszermeghajtómon.. elkezdtem leszedni erre 1 óra után közli velem, hogy sajnos nincs elég hely a backup information kreálására így megszakítja azuninstallt és a backupot helyreállítja:D a poén, hogy nincs hova helyreállítani mert oda teszi vissza ahonnan elvette a backupotmeg nem törli így szépen elfogyasztja az összes lehetséges szabadhelyet a rendszermeghajtónD

    PiciPuha keményen SUXXXXX

    Úgyhogy jótanács annak aki uninstallálni akarja... ShiftDel a könyvtáron és utána registrybenminden rávonatkozó bejegyzsét eltakarítani...
  • Bucser
    #1059
    Én most uninstallálom.. jelenleg ennek a játéknak akkora patchre van szüksége és optimalizációra, hogy asszem 1 év múlva adok neki majd még egy esélyt.. addig meg FS 2004-...
  • chicco
    #1058
    mindenk irepül:-)
  • ColdFire
    #1057
    nincs fenn senki...
  • w77d
    #1056
    Nekem is ez a configom csak nem GTX-em hanem GT-m van
    tehát ha fölrakom én is számíthatok szép grafikára?
  • VO101 Lecso
    #1055
    Tibi!
    Nálad lehet a gond, mert nekem a DG szárnya animált, a sárkányos emberke keze is jó, a cessna is jó. A crossfeed-et nem néztem, mert a nagyvasak nem érdekelnek...
    Be van nálad kapcsolva az advanced animation?
  • ingy3nfr3g
    #1054
    ha ilyen vacakkal eldöcög akkor enyimen sem lesz gondja :P
  • Naxos
    #1053
    ha valaki meg szeretné próbálni:
    szoba: hagolan01
    pass: gabor
  • Naxos
    #1052
    hamachin próbálta már valaki?
  • ColdFire
    #1051
    adj penzt, es nekem is menni fog

    bye
  • ZolEE F1
    #1050
    hi!

    jah nekem megy max grafikán
    config: AMD Athlon64 X2 4600+ (2,4GHz) AM2, NVIDIA 7900GTX, 2 GB ram

    bye
  • chicco
    #1049
    Tibcsi lesz időm megnézem de ma nem vagyok Mo-n
  • Clidey
    #1048
    Jajbocs, ezt elfelejtettem: lécci!
  • Clidey
    #1047
    Apci tégy be már pár képet a dégé szárnyáról, meg B738 crossfeed kapcsolójáról úgy, hogy egyszerre látszódjon a 2D meg a virtual is! Ja, meg ha megnéznéd nekem azt a C172 magassági animot is, az is jó volna!
  • Clidey
    #1046
    Fölösleges olyan messzire menni. Elég ha a Paksi atomerőműre csatlakozol rá, az is megteszi!
  • w77d
    #1045
    na akkor jelentkezem máris náluk :D
  • Cat 02 #1044
    Nasa :)
  • w77d
    #1043
    Hali! Létezik már olyan config amivel mindent maxra húzva akadás nélkül elfut a progi?
  • ColdFire
    #1042
    hát nem jó, mert a telepítőbe kérdezi mihez tegye fel, FS2004hez 98hoz stb...
    kár, pedig azzal könnyű lenne utakat szervezni, most meg csak a neten guberálok VORokért... :(
  • ColdFire
    #1041
    FSX-hez jó-e az FSNAV?
    Mindjárt megpróbálom betenni, majd mondom a fejleményeket:)))
  • DJviolin
    #1040
    Coldfire!

    Kérlek ne szítsad a vitát. :)

    Priviben már lerendeztük, és arra jutottunk, hogy Clidey-nak van igaza.

    Ki is találtam egy jó anekdótát:
    "Na gyere ki a topikból és intézzük el priviben!" :)
  • chicco
    #1039
    sajna maderira is fake gusztustalan.de sikerült nekem is HQ képeket csinálni mondjuk packwoodnál aszem s55 vagy 55s.minden max csak kevés felhő.Láss csodát az extra csili viili lett forgalom nuku a fák cool számban voltak visszafelé soaringoztam a nagyhegytől.Hát az a szárnyállás mit mondjak .no comment
  • ColdFire
    #1038
    loál, télleg nagy dolgok azok amiket ti itt beszéltek...
  • Dave000
    #1037
    Arról ne álmodjak, hogy azok a gate-k mozogni fognak... Bár már az is előrelépés, hogy a kocsik odajönnek
  • Cat 02 #1036
    valaki lőne 1et Esztergomrol ? xD
  • Dave000
    #1035
    ok, köszi
  • Clidey
    #1034
    Húzd feljebb a scenery complexity-t, akkor lesznek gate-k.
  • Clidey
    #1033
    Te vau-vau bele a mi dolgunkba öcsi.