33535
  • chicco
    #1112
  • chicco
    #1111
    mingyá felököm a shotot tibcsi
  • samhun
    #1110
    Régen az fs04et billel nyomta, a nyilakkal mentem :D
  • Clidey
    #1109
  • ColdFire
    #1108
    g betu loál :D
  • Prézli
    #1107
    Sry mindenkitől a pánikolásért a fixált DVD1 megoldotta a problemet és boldogan röpködöm a világ felett. Azonban van egy gondom ami tudom hogy nagyon láma kérdés de nemtom hogy kell visszahúzni a kereket.
  • Deloi
    #1106
    1500 dolcsi, és akkor még monitorod sincs hozzá. Szerintem, ha ezeket külön összeszeded, akkor még úgy is jobban jársz, ha meg kell venned az fsx-t
  • ColdFire
    #1105
    jah amugy katt a smilere :D
  • ColdFire
    #1104
    [URL=http://www.fspilotshop.com/product_info.php?products_id=974][/URL]
  • bondi
    #1103
    Sziasztok!

    Megjelent már a boltokban? A letöltött sajna nálam sem megy, pedig minden fellelhető okosságot kipróbáltam. Azonban mi a biztosíték, hogy a bolti nem fogja uezt csinálni??
    Ja és zsír új SP2-es XPre próbáltam felrakni, demó ment simán, de a teljes se demoval, se demo nélkül nem települt föl.

    Pont ez a játék vett rá, hogy csináljak egy high-end gépet, erre csak a demót tudtam kipróbálni :(
  • chicco
    #1102
    arra rájött valaki miért lehet hogy mindig defaultba állítja vissza a joykiosztást????
  • samhun
    #1101
    jo de az eredinek az 1es dvdje nem hibás.
  • CCVB
    #1100
    most ezen mi a warez? az eredeti is írja ezeket a hibákat...
  • samhun
    #1099
    MI páran már nyomjuk :)
  • Brikó
    #1098
    Sziasztok,
    először is bemutatkoznék, Brikó vagyok, hozzátok hasonlóan szintén hobbym a repülés (súlyosbító körülmény a kertivasú...).
    Én is várom a FS X megjelenését, kicsit aggaszt a várható (demo és warez verziók alapján leszűrt) gépigény. Az index egyik fórumán nekiálltunk kicsit agyalni, hogyan lehetne az oprendszer finomhangolásával többet kihozni a programból (én mondjuk csak elméleti síkon, mert megvárom az eredetit, nem akarom eleve rossz szájízzel feltelepíteni). Az itt összejött ötleteket ajánlanám a Alertnek (ha jól látom, ő a topikgazda), talán lenne helyük az FSX FAQ-ban...

    Index

    Üdv mindenkinek, Brikó
  • Thanatos
    #1097
    ne lopj, bűn
  • daxan
    #1096
    akkor warezt privátban pls!!!!
  • samhun
    #1095
    Rakjátok fel, és utána UNINSTALLAL szedjétek le a demot!
    de nemirom le, mert warezet nemszabad!
  • CCVB
    #1094
    Nekem is ugyan úgy írja ezt a hibát, sőt még a másik gépemen is...
  • samhun
    #1093
    Nekem telepités közben voltak hibák. A Demo okozta. Igaz, nemvolt fennt a demo, de legutobb amikor fenn volt, ugy töröltem le, hogy jobb klikk, törlés, és nem uninstallal. Felraktam a demot, és uninstalláltam, és jo lett az FSX FULL.
  • Prézli
    #1092
    Én is teljesen ugyanezekkel a problémákkal küzdök.

    Sleeper: a #873-ban adott linkjeid lényegében arról szólnak hogy ha felrakom az új installert akkor megjavul a Fatal Error probléma.Fenn van az új installer és a DVD1 repack is mégis az install végén tökre ugyanaz van mint daxan-nál Előre is köszönöm a segítséget!
  • Sleeper
    #1091
    Nem csak a rossz 1-es DVD okozhat ilyen hibát! Korábban már beszúrtam pár linket ahol orvoslják a problémát. (temp könyvtár üres legyen, ne vistára telepitsd (csak rc2, rc2 vista driver) stb.
  • daxan
    #1090
    törölt hozzászólás
  • samhun
    #1089
    DVD1 Repackot szerezd be, mert az eredeti 1es dvd hibás.
  • daxan
    #1088
    törölt hozzászólás
  • Papirzacsi
    #1087
    ráadásul egy ilyen semmi képet, amint szinte semmi se látszik...
  • samhun
    #1086
    szebb igy. nembaj, 1perc volt feltölteni.
  • Cat 02 #1085
    paint alapbol ugy ment
  • daxan
    #1084
    Telepítéssel kapcsolatos FAQ az nincs? Nekem valami hibát ír ki a telepítésnél.
  • Falconer
    #1083
    BMP ????
    Reszeg vagy?!
  • samhun
    #1082
    Most 600-300 on van, egész jo igy is, talán jobb mint 1-1en.
    Menjetek fel helikopterrel jo magasra, legalább 3000lábra, és kapcsoljátok ki a rotort :). tök jo !
  • ColdFire
    #1081
    thx, akkor kozepes :D
  • samhun
    #1080
    bocs, nemvolt maxon. most probáltam maxon, igy 7-8fps a kifuton. (régebben örültem a 2nek.)
  • samhun
    #1079
    Márnemtom, elálitottam, de minden max volt, csak a scenery high vagy az alatt egyel. probáld meg.
  • ColdFire
    #1078
    küggyed a graf. beallitasokat pls:)
  • ColdFire
    #1077
    azért látom ott van gép :|
  • samhun
    #1076
    TERRAIN_MAX_AUTOGEN_TREES_PER_CELL=20
    TERRAIN_MAX_AUTOGEN_BUILDINGS_PER_CELL=10
    1000, és 1500on volt. csomot javult, nem akad annyira, és élvezhető. igaz nem full graf, sőőőt. de radeon 9600, sempron 2300+, ugyhogy probáljátok meg ti is! Kép
  • Papirzacsi
    #1075
    Tegnap kipróbáltuk a multit: Vannak bugok, ráadásul eléggé durvák, de a mozgások jók!
  • chicco
    #1074
    Alert azért 1 linket megérne ,mert láttam már többet ezekből ,de 20 fps még 1ik sem adott.
    lécci
  • Bucser
    #1073
    Kérdem én minek?? ha lecsökkentem a textúrákat és átállítom az autogent akkor mi a francnak játszak az FSX-el mikor az FS 2004 addonokkal így nagyobb élményt ad. (szerintem) ráadásul nem kell Budapestet és Veszprémet az Alföldön keresnem és a Ferihegy is kinéz valahogy...

    Számomra ez a progi még 1 év pihentetést megér.. és nem az FPS miatt elsősorban... A grafikai bugok miatt ráfér egy kiadós patch, valamint az addonokat meg kell hozzá várni amitől igazán élni fog az egész.. (pl nem tudom hogy miért még mindig kb 10 db kamulégitársaág van csak a játékban... Na mindegy...)