33535
  • ColdFire
    #1352
    ja sry, nekem sima van...
  • ColdFire
    #1351
    nem lehet kapni? itt áll az asztalomon... :D
  • Ombika
    #1350
    Igazabol mindig maximalista voltam es szeretem ha igenyes a cuccom !
    Kineztem X 52 Pro joyt de meg nem lehet kapni... :S

    Force feedbackesbol meg azt se tom,hogy milyenek vannak es melyik a normalisabbik fajta? :S
  • chicco
    #1349
    genius f23 4000huf és bőven elég.Ha sokat akarsz rá költeni forcefidbackes is van
  • Ombika
    #1348
    Milyen joyt ajanlotok hozza,vagy ti milyennel nyomatjatok?
  • Firerock
    #1347
    köszke
  • rudanjoe
    #1346
    ezt láttátok már?
    red bull airrace 1 perc 22 másodperc alatt!!

    én végig sem tudtam menni eddig
  • alert
    #1345
    Ugyanúgy tudsz berakni kiegészítőket ahogy az eddigi részekben. Kezd a FAQ-al (FS2004-es).. olvasgass. Ha megvan töltsd le a gépet, és annak az "olvass el" fájljában is le lesz írva...
  • aszti68
    #1344
    Sziasztok ! Tud valaki segíteni ? Amikor az installom kb 99% ra ér , ellenőrzi a registry-t , hibát talál , és letörlni magát ! :-(

    Pedig mindent ugy csináltam ahogy le volt írva ...

    pls segítsetek
  • chicco
    #1343
    pedig kéne mert az arra szolgál
  • Firerock
    #1342
    iylen malévos gépeket hogy tudok berakni?
  • Firerock
    #1341
    ez mi?
  • eyecandy
    #1340
    Sziasztok! Még nem nagyon volt időm kipróbálni, csak joy nélkül, egy kölcsön gépen. Egy kérdésem lenne, a menü bart hogyan lehet előhívni? Alt-ra nekem nem reagált.
  • Deloi
    #1339
    Nem az a lényeg, hanem, hogy mekkora területet jelenít meg egyszerre. Ezeken a képeken ez nem túl nagy, bár még így is szép teljesítmény. De olyan képet én is megnéznék, ahol belátni a város egy jó részét!
  • alert
    #1338
    Bondi! Ez már elég szép konfig de ehhez gyenge. Valóban még 1 giga rammal erősíts, de ezzel túl sokra nem fogsz menni, csupán gyorsabban fog tölteni. Ha áttörést akarsz, akkor felejtsd el a 6300-as procit és vegyél egy 6700 vagy 6800-at. Az áruk brutális a 6300-hoz képest, de azokkal már valóban meg fog ugrani az FPS-ed, alatta nemigen... elég CPU limitált a cucc..
  • Matth3w
    #1337
    Jó - jó, de ha nincs lepausolva a játék akkor hány FPS?! Elvileg jobban lecsökken..
  • Laska123
    #1336
  • Clidey
    #1335
    FS-X borítók
  • Clidey
    #1334
    Tennél be egy képet Las Vegasról is, ahol látszik az fps érték?
  • Laska123
    #1333
  • Laska123
    #1332
    Daxan,keress priviben...
  • ingy3nfr3g
    #1331
    hát konkrétan a 3000+ sempron meg a te 2200 MHZ-es cerkád (az aláirásodból) nem egy kaetegória és a sempron a sokkal jobb :)
  • ColdFire
    #1330
    73 fps? :D
  • Brikó
    #1329
    Sziasztok!
    Megjelent egy un. Tweak Guide, innen lehet tölteni:download
  • chicco
    #1328
    tán nézd meg ha ezt jeltelepíted megy vagy sem
  • bacow
    #1327
    Helló valaki tudna segiteni van egykis gondom a gamel.Mikor feltelepitem és elakarom inditni ezt irja ki The MSXML4 SP2 component is not installed.Please reinstall Flight Simulator to restore or repair this missing component.és nem tudok játszani vele
  • Laska123
    #1326
  • chicco
    #1325
    valaki rájött már hogy az airbus stallközelbe kerül átrakja a robot atthra és togára azt mivel lehet oldani mert akkor nem akarja visszaadni az írányítást

    ???????????????????????????
  • chicco
    #1324
    mármint hideg nem melegszik gyári intel hűtő
  • chicco
    #1323
    hát te tudod de bizvást állíthatom 300 ra felrakhatod gond nélkül még igy is fázik
  • bondi
    #1322
    Alapon. Nem foglalkoztam a húzással. Kellett volna?
  • chicco
    #1321
    ugyértem mennyin megy most.Nekem 330*7
  • bondi
    #1320
    Állítólag rendesen, de sztem így is eleget teljesít. Azt mondod RAMmal erősítsek?
  • Jojoaction
    #1319
    Na ez az ini file buherálás engem is roppant érdekelne, bár én belenéztem miket lehet"ne" benne állítgatni, de szerintem nem sokkal több mindent mint amúgy a programból belülről.
  • chicco
    #1318
    egyébként mennyire lehetet meghúzni a 6300 ast?? OFF
  • chicco
    #1317
    még 1 giga ram és nem lesz bajod
  • bondi
    #1316
    Engem is nagyon érdekelne, milyen beállításokkal játszotok.
    Van sok olyan küldetés, ahol kiakasztom a 30-40 fpst, ultra garfikával, de van ahol médiummal is csak 7-15 körül akadozik...
    A konfigom 6300 Core2, 7900GT (512), és 1 G 800as Ram. Azért ezzel nem kellene akadnia szvsz, és nagyon nem értem mitől ennyire eltérő a különböző helyszínek vasigénye.
  • chicco
    #1315
    persze én is az ini-re gondoltam azt úgy is érzi minden ember mire elég a gépe és ezért milyen (kompromiszumot)döntést kell +hozni miről mondjon le az emberfia.
  • Brikó
    #1314
    Engem különösen az ini file buherálása érdekelne...
    Az egyéb beállításoknál én pl. leszedtem a különféle (szerintem felesleges) animációkat, pl. állatokat, mert számomra ez nem szerves része a repülésnek... A különböző csillogásokkal, tükröződésekkel is komoly teljesítmény-növekedést lehet elérni.
  • chicco
    #1313
    hát szerintem csak untasd az embereket mert sokan kíváncsiak rá