33535
  • fernandez93
    #1393
    AZ szar ügy :
    (
  • Deloi
    #1392
    Újra kalibráltam, és nemnagyon lett jobb. A center közelében olyan érzékeny, hogy nem is érzem, hogy mozdítanám, a gép meg húz fel a felhőkbe mire észbekapok. Most komolyan, ilyen ez a joy, vagy másoknak kiegyensúlyozottabban reagál a gép, és inkább vigyem vissza.
  • Deloi
    #1391
    De hogy lehet az kalib hiba, hogy magam felé húzva egy helyben tartom, a gép meg össze vissza bukdácsol, hol felrántja az orrát, hol meg lejjebb engedi, én meg közben meg se mozdítom, csak tartom. Megpróbálom újra kalibrálni, de nekem ez inkább kontaktosnak tűnik :S
    Amúgy tök új, alig használtam...
  • chicco
    #1390
    szerintem kalib hiba én most tettem új winfost nem is kalibráltam és így is tőké.Nemhiszem inkább ha kopott oldalra menő a holtjátéka rugó ellenében.De nekem már 3 éves így is használható tökéletesen
  • Deloi
    #1389
    Tudom, hogy a Genius f23 "nem egy csúcs" minőség, de szerintetek az hiba, vagy egyszerűen a sz@r minőség miatt van, hogyha magam felé húzom(csak akkor), akkor hol jobban, hol kevésbé húzza fel a gépet, akkor is, ha egyhelyben tartom. Sőt van olyan, hogy hozzá se érek, és felhúzza eléggé az orrát. Akinek ilyen van, szokott ilyet csinálni? Mert ha nem, visszviszem. Eléggé zavaró.
  • fernandez93
    #1388
    nem veszem meg eredeti e valahony meglesz!!!:)
  • alert
    #1387
    Meg tudod majd nézni milyen, de ha szépre állítod nem mindenhol lesz FPS-ed :(
  • Ombika
    #1386
    AMD 3500+ ,2 giga ram, 7900 gs 256 ddr3-ason mennyire szaladgal ez a game,mert jpy nelkul fel se merem rakni! :S
  • ColdFire
    #1385
    én is ezt mondtam neki ;D
  • kerek1224
    #1384
    tulajdonképpen meg is lehet venni ezt a játékot.
  • fernandez93
    #1383
    ne szekálj
  • ColdFire
    #1382
    nem kell mindent 2x írni, inkább mennyé csajozni :D
  • Ombika
    #1381
    Mint lattad regen vettem joyt ,oly annyira hogy legdragabbat csak TomCat Pc Gurubol ha meg ismeri itt vki a fiatalok kozul, o probald segiteni de aztan feladtuk es eladtam !!

    Tehat szeretnek 1 full elvezhetot venni de talan mashoz nem is nagoyn hasznalnam csak ilyen gamehez,tehat helikopterhez nem igazan de kitudja!! :S
  • fernandez93
    #1379
    Nagyon!!!!Beleörültem esküszöm!!
  • Ombika
    #1378
    TM F16FLCS+TQS páros volt anno,de funok hijan nemtudtam beprogramozni es drivert se talaltam hozza anno flight Unlimited 2hoz ,vagy - evvel ezelott!! :S
  • ColdFire
    #1377
    1. kérdés:
    mennyire akarsz te ezzel a szim-el foglalkozni?
  • ColdFire
    #1376
    nem minden arany ami fénylik vagy hogy is van :)))
    Meg ugye, bombaoldó gombra sok szükség nincs egy 747esben :D
  • Ombika
    #1375
    Miert bantad meg X 52-ot?!
    Nagyon agyalok mit vegyek!!

  • ColdFire
    #1374
    ezmánmeg beteges
  • fernandez93
    #1373
    Képzeletbe én is játszok!!:)
  • fernandez93
    #1372
    Képzeletbe én is játszok!!:)
  • ColdFire
    #1371
    loál
  • fernandez93
    #1370
    Jó játszást kivánok nektek!!!!Én meg csak nézem a videót!
  • fernandez93
    #1369
    Mennyi volt rolesz a videókártyád?
  • fernandez93
    #1368
    Az kb 2hónap:( :( Sajnos!!!

  • Rolesz
    #1367
    HEHE.Jó HSZ volt!:D
  • fernandez93
    #1366
    Sziasztok!!!Nektek jó!mert nektek meg van!De lese birom tölteni egy idejig ameddig nem lesz normál netünk!!
  • chicco
    #1365
    miért ha be is állítaná lehet mire megint játszik visszaáll defaultba mint nekem.
  • Clidey
    #1364
    Egészséges önkritika...
  • Brikó
    #1363
    Lehet, hogy én vagyok a béna, de nagyon szívok vele, hogy ki tudjam használni az FS (X) alatt... Eddig még nem tudtam tökéletesen felprogramozni.
  • kiskorúbézoltán #1362
    Nekem tökéletesen bevált az X52 bár az FS-sel ritkán repülök .
  • ColdFire
    #1361
    me too :D
  • Brikó
    #1360
    Én is megbántam már az X 52 megvételét...
  • ColdFire
    #1359
    vicc volt má na... :|
  • alert
    #1358
    Aki komolyan veszi az FS-t és nem Airbus buzi valamint megteheti az mind ilyet használ.. ez egy elit márka és korrekt cucc. Külföldről pedállal együtt 100k körül van, de ha ügyes vagy be lehet szerezni 30-60 körül is pl e-bay-ről stb.. Nemsok szarvkormánnyal fogsz találkozni. Amelyik boltban mégis.. ott ezzel.
  • alert
    #1357
    És szerinted egy igazi szarvkormányon van? Ezen minden rajta van, ami kell.
  • ColdFire
    #1356
    ez ronda mert nem világít, és nincs rajta olyan kijelzőse ami nem mutat semmit, és nincs rajta 8000gomb... :P :DDDD
  • Ombika
    #1355
    Eleg uszimpatikusan nez ki! :P

    Mennyit kostal 1 ilyen?
    Vki hasznal itt ilyet?
  • ColdFire
    #1354
    hogyis kell huzatni a vitorlázót?
  • alert
    #1353
    X52? Maximum vadászgép sim-hez. Az nagygépeket az új Airbusok kivételével szarvval vezetik. Az igényes cucc FS-hez ez ;) Igaz csak külföldről lehet rendelni... de lehet használtan vagy olcsóbban is..




    Ha pedig tényleg ennyire maximalista igényes akarsz lenni, akkor 737 airliner yoke :D