33535
  • Ombika
    #1938
    :))))))))
    Addig en iszok,mert vegeztem sulival!! :)))
  • Falconer
    #1937
    Majus vegeig laptopom van, es no game....
  • Ombika
    #1936
    Galaxy 7900 Gs 256 ddr3,holnap tesztelem ug vgat!

    Ha kell meg megvan VGA regi,fix 19-20 FPs volt vele erdemenyem,emelt orajelu es gyari zalaman hutesu ,brutal kis kartya es garis!!!!
  • Falconer
    #1935
    Azt beszerezhetnel egyet nekem is :)
    Milyen kartyad is volt elotte?
  • Ombika
    #1934
    No ma beszereztem 7900 GTX-et 512 rammal ,kivancsi vagyok mennyit szamit! :)
  • TarkaBirka
    #1933
    Ha netán van akit érdekelne LHBP scenery ügyben:
    http://www.forum.aerosoft.com/viewtopic.php?t=10055
  • Frequency
    #1932
    Köszi a gyors válaszod!
  • Papirzacsi
    #1931
    Ha a textúrával kapcsoatos csúszkákat felhúzod maxra, illetve bekapcoslod a videokártyán az anizotróp szűrést, akkor nagy a zesély rá, hogy neked tetsző eredményt kapsz, csak bírja a vasad. :-)
    A madarak igazából egy óriási átverés... Missionök alatt látni adarakat, de csak egy pont elett köröznek, szóval valójában egy nagyon kis területr korlátozott animáció az egész...
    De pl láthatsz madarakat abban a sárkányos missionben is, ahol a sárkánnyal kell a hőlégballonokat krülgetni. A reptér mellett köröznek.
  • Frequency
    #1930
    Sziasztok!
    Nincs valami megoldás arra hogy a játék alatt ne mossa el a texturákat?Engem baromira zavar.A másik kérdésem pedig az hogy látott már valaki madarakat,vagy egyéb állatokat a game alatt...1 árva sast láttam amióta repülök :) A vitorlás missziónál.
  • Papirzacsi
    #1929
    Én még nem hallottam róla ,de max anynit tudok elképzelni ,hogy magyar feliratú a doboz. Amúgy már most is van az fsx lemezen magyar nyelvű manual ,de az olyan is. :-D
  • Ombika
    #1928
    Ezt hol olvastad?
  • alert
    #1927
    Állítólag van a játéknak magyar nyelvű verziója tud erről valaki valamit? Én nem találok róla infót.
  • Falconer
    #1926
    Ugorj at a PC tuning topikba!
  • ColdFire
    #1925
    sry az offért, de vmi tuningmaster nem segítene gépet tuuningolni? ^^
  • Ombika
    #1924
    Sajnos olvastam hwt.hu tesztekben,hogy 350 -ig birta a lap,igaz regebbi biossal!
    Az az alaplap nem eppen tuningra termett,hanem multimediara,de lehet ujabb biosokkal mar foljebb is birja!! Jelenleg enyem 475 fsbvel megy es Giga DS3 laplap+ 2*1 Gb GEIL rammal!!!
  • Tinman #1923
    Gondoltam összespórolok rá és megveszem... elég jó vasam van, de még a DEMO sem indul el... semmilyen hibaüzenet nincs, megjelenik a kezdőkép amikor ráböksz az ikonra, hogy Flight Simulator X, tölt egy ideig aztán semmi.
    Pedig nagyon szívesen megnézném, hány FPS-el menne a gépemen.

    Tippek?
  • bondi
    #1922
    Milyen alaplappal és memóriával tudtad így meghúzni? Nekem max. 330 FSBt enged, így 2,4 GHz-n megy, 660-on meg a memóriák. P5W DH Deluxe Asus lapom van, és képtelen voltam feljebb vinni, már a bootolásnál kiírja, hogy overclocking failed.... Végigböngésztem egy rahedli fórumot, de nem jutottam előrébb.
  • Clidey
    #1921
    Nahúzzinnenöcsi!
  • ColdFire
    #1920
    most mért cseszteted hiszen ő pro pilot
  • alert
    #1919
    Szervusz te a pilóta jogsival rendelkező mindent tudó. Megemlítem, hogy néhány hozzászólással ezelőtt írtad, hogy megvetted és milyen szar.
  • Falconer
    #1918
    Amerikaban nyomjak az FSX reklamjat TVben is csomoszor, mindenfele magazinokrol nem is beszelve (amik nem is szamitastechnikai/game ujsagok)
  • Balazs15
    #1917
    ezt megsem hallotuk
  • adiker
    #1916
    HELOO lehet hogy hülye kérdés de nem tudjátok a flight simulator x deluxe edition-t hol tudom letölteni?Előre is kössz!
  • Ombika
    #1915
    Nekem sokat szamitott,hogy felhuztam 3300-ra!!!
  • JackDow
    #1914
    ha lesz egy kis időm megcsinálom egy pdf-be képekkel leírással érthetően, aztán elküldöm, de ez nem tudom mikor lesz.
  • bondi
    #1913
    Ja a lényeg, hogy 7900 GT (512) volt előtte.
  • bondi
    #1912
    Szinte semmit nem jelent a videokártya... 8800 GTSel kb 4 fps-t javult.
    Ma felhúzom a 6300-ast 2800ra, meglátjuk ahhoz mit szól.
    Ja és 2G 800-as RAM ketyeg dualchanel módban.

    Lehet hogy a DX10re vár, de akkor is csodálkoztam.
  • chicco
    #1911
    gondolom:-)
  • chicco
    #1910
    szia.pedig jó lenne mert akkor bekerülne a faq-ba
  • JackDow
    #1909
    Szasztok,

    A múltkori problémára, hogy a garmin gps-ben látható dolgokat hogyan tudja követni az autopilot, megoldottam. Győnyőrűen követi az ott definiált irányokat ndb-ket, vor-okat, interszekciókat, reptereket. Így sokkal könnyebb free flight-ek alkalmával tetszés szerint változtatgatni az útirányt, igaz a fordulókat elég meredeken veszi. Sajnos a magaságot nem tudja tartani ily módon, de ennek a betekerése az autópilotba egyszerűbb is. Ha valakit érdekelne annak elmondom, de ne írásban mert úgy elég körülményes.

    JackDow
  • Ombika
    #1908
    De mar itt sem aruljak horibilis osszegekert E6300-at,azt fogja ember felhuzza 3300-ra,alavag 7900 Gs-t es mar fut is es nem rinyal!! :))
  • alert
    #1907
    Majdnem jó az elképzelés. Ez egy csóró ország. Ha megnézed a külföldi fórumokat, ott megveszik eredetiben az FSX-et (szimulátorbuzik of course) és ha nem fut neki jól, akkor vesz hozzá egy komplett gépet 1300 EUR-ért. Másnap már írja a fórumba, hogy vettem ilyen és ilyen gépet és ezzel már klassz stb.. halál nyugodtan nem nagyképűségből, csak egyszerűen több helyen ez természetes :)
  • kemszi2
    #1906
    hmmm...ezzel akkor biztos nem fog nagyot szakítani a mikroszoft:)Bár lehet benne vmi...végülis akinek 200e ft-os vidkártyája van lehet hogy a játékot megveszi eredetiben
  • ColdFire
    #1905
    ugye?
  • Clidey
    #1904
    Ígyigaz
  • Ombika
    #1903
    Meg jo,h nem voltam itthon mert mar leosztottam volna szegeny gyereket!!! Kis moderalas raferne azert,1 mondtatot 3 HSZ-ben stb...
  • fernandez93
    #1902
    értelek
  • alert
    #1900
    Nem neked mondta, hanem annak a nagyszájúnak.
  • fernandez93
    #1899
    Jól vanna!!!!!!!!!!!
  • Bucser
    #1897
    Az új oprendszerrel installáltad az "Avionitaki ismeretek" és "Aerodinamikai alapismeretek" című nagykönyvet avagy "Hogyan navigáljunk a Tescóbol haza: Navigáció kezőknek" című E-bookot is?