33535
  • JackDow
    #2058
    Hali,

    megvan valakinek a WILCO AIRBUS kollekció fsx alá? X-tension változat

    köszi :

    JackDow
  • Ombika
    #2057
    Huzd csak fel batran 3500-re segit vmit!! :)))
  • kerek1224
    #2056
    Hát én annyit tudok ehhezhozzátenni, hogy X2 AMD-ről átváltotam Core2 duora, egy 6600-as példány, 3 GHz-re húzva, hozzá 2Gb 800Mhz-es RAM duálban, meg egy 7950GT geforce 512Mb, és így már tökéletesen játszható a játék, minden medium High-on, London fölött 20-24 fps.
    Jó mondjuk New York így is 10-15 fps, de hát kit érdekel New York :)
  • Ombika
    #2055
    Volt hasonlo konfigom csak 1 giga rammal es 3300ra huzott c2c e6300-al,egesz jol ment rajta! De 512 mb rammal neki se kezdj!!
  • chicco
    #2054
    Hasonló a configom 2 giga rammal 7300gt (128) vidkarival.a 6300 ast fel tudtam húzni 2,5re.

    Ha szép tájakon repülök pl a most kiadott Bella coola akkor elég jól fel lehett huzni a grafikai csúszkákat.Nekem a water effects az lent marad mert az gyilkolja az fps-t.
    attol függ hol repülök úgy állítgatom mennyire ősszetett legyen a grafika.Közepes minőségben elgurul rajta ,nyugi

















    Bella coola
  • chicco
    #2053
    ram még j ó lenne
  • thomasthomas
    #2052
    Szerintetek hogy menne a gépemen az FSX?konfig:lásd aláírásomban....a vga -t Egy Galaxy 7900 GS 256 DDR3 -as (gyárilag húzott) vga-m???annyit tudok óriási a gépigénye, de többet nemnagyon..
  • chicco
    #2051
    NÉZD MEG HÁNY MCH
    az annyi
  • Papirzacsi
    #2050
    A 400 csomó az true airspeed szerint van, de a műszer nem a true airspeedet (TAS) mutatja, hanem mint a nevében is benne van, indicated airspeedet(IAS). Az IAS és a TAS közötti eltérés magasságfüggő, minnél magasabban repülsz, annál nagyobb az arány a kettő között.
  • kockafej554
    #2049
    HI
    Miért van, hogy a 737es 345kts felett "overspeedezik"? Ha jól tudom az utazósebessége 400 csomó felett van.
  • Ombika
    #2048
    Van a blogjaban sok info mit fog tartalmazni pack olvasd!!
  • Clidey
    #2047
    Hát nem is tudom...ez szerintem amolyan "nesze semmi fogd meg jól"...
    Engem valahogy rohattul nem érdekel hogy hogy néz ki egy város éjszaka, amíg ennél ezerszer nagyobb bugok vannak (és maradnak!!!) a szimben. És az a szomorú, hogy M$ megint csak hozza a formáját: inkább a külcsínre ad megint, a belbecs meg mehet a levesbe. :-/

    Mindazonáltal én volnék a legboldogabb, ha a fenti véleményem megcáfolódna az SP1 által...de attól tartok ettől (ismételten) nem kell félnünk.
  • Ombika
    #2046
    Nyalanksagok erdemes szetnezni a blogban! :)
  • Ombika
    #2045
    Talan ez megnyugtato es tobben atternek erre!! :)))

    Katt ide
  • exTrem
    #2044
    Nem hinném. A Fly-Tampa sceneryk mindig is arról voltak híresek, hogy iszonyat szépen és részletesen ki vannak dolgozva és az fps-ek sem zuhannak mínuszba. Nagyon gépbarát sceneryk. Persze nem egy p3-as ra értem :).
  • ColdFire
    #2043
    meg teljesítmény is a köbön ^^
  • exTrem
    #2042
    scenery

    Na ez már scenery :).
  • RaidR
    #2041
    Üdv!

    Arra lennék kíváncsi, hogy ha már megvettem a PMDG 737 és a 747 kiegeket online még tavaly, akkor azt hogyan tudom kompatibilissá tenni az FS X -el? (vmi update, vagy patch esetleg...) Vagy esetleg meg kell venni újra? Remélem nem így lesz...

    Előre is köszönöm!
  • krezip
    #2040
    "A version of this scenery is used in Malév simulators at Ferihegy!"

    A hír egyébként igaz, csak nem az a bizonyos Malév szimulátor, hanem a Jövő Háza Boeing szimulátora...

    De tényleg azt használjuk :)
  • Clidey
    #2039
    Itt láthatsz róla két képet...amiből sokmindenre azért nem lehet következtetni sajna.
  • Clidey
    #2038
    Hát Éroszofték leeshetnének már a rózsaszín felhő sarkáról igazán! Annyira szánalmas hogy még röhögni sem tudok rajta.

    "A version of this scenery is used in Malév simulators at Ferihegy!"

    Már régebben is ezt a marhaságot szajkózták reklámdumaként, akkor volt is egy csörtém egy másik fórumon egy outszájder kölökkel aki szentül meg volt győződve róla, hogy ha ezt irják, akkor az így is van.
  • exTrem
    #2037
    Remek! Csak a paksi blokkok sajnos ezt a terheglést már nem bírják. Schade ! :)
  • alert
    #2036
    Mega Airport Budapest for FSX
  • perko
    #2035
    Avsim-ről letölhető az "European Ground Textures" nyolc részes (609 Mb!) talajtextúra javítása. (Azt írja, hogy a sivatagosra sikerült területeket eltünteti, a hegyeket és az őszi-téli évszakokat valószerőbbé teszi.)
    Kipróbálta-e már valaki, mert még letölteni is nagy munka, nem beszélve mekkora helyet foglal, no meg milyen hatása lehet az FPS-re?
    A letöltés számok már 1 és 2 ezer között vannak.
  • chicco
    #2034
    hátabf2 -ben nem egyszerű repülni.mondjuk a heli már megy vmenyire
  • Ombika
    #2033
    Uristeeeeeeen
  • ColdFire
    #2032
    nekem egy gyerek mondta, h bf2-be repülőzik, és egérrel elég jól megy neki, ezért adjak neki vmi komolyabb szimulátort...
    azért hozzátette hogy joystickja nincs
  • ColdFire
    #2031
    :DDDDDD
  • Ombika
    #2030
    Logo elarul mindent!! :)))))))))))))))))
  • Falconer
    #2029
    ... olvass ...
  • Balazs15
    #2028
    egy kurva jo játék brutális grafikával
  • JackDow
    #2027
    Repül itt valaki online az fsx-el? Ha igen hogyan kommunikál irányítással, egymással ilyesmi?
  • Ombika
    #2026
    Az igaz,de megse lesz annyival gyorsabb!! :))

    Irtam neked privit!!
  • chicco
    #2025
    SZtem azért jó lesz az az intel 40-60% al gyorsabb az intel
  • Ombika
    #2024
    Hat ha felhuzod C2D legalabb 3300-ra akkor igen!! :)
  • kerek1224
    #2023
    na 2 nap múlva cserélem az AMD X2 4600+ -ost egy 2,4-es Core 2 duo-ra (marad a 2 G RAM, meg a Geforce 7950 512Mb).
    Kiváncsi vagyok a változásra...már ha lesz, hehe.
  • Ombika
    #2022
    THX,megnezem!!
  • chicco
    #2021
    shift +capslock
  • Ombika
    #2020
    Olyan kerdesem lenne,hogy kommunikalni nem igazan tudunk haverral neten:
    Hiaba vagyunk azonos frekin es porton,pedig hostkent beallitom voicet is?
    Kezdo vagyok igy sorry a kerdesert!!
  • Kovász
    #2019
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség: nem olvassa a gépem az egyik fájlt, és így nem tudom feltelepíteni a progit:( Konkrétan a window.dll nevű fájlról van szó... ha vki el tudná küldeni vagy fel tudná tölteni vhová, azt megköszönném! (150k az egész)