33535
  • Ombika
    #2178
    Jezusom kicsit rossz uton kapizsgalsz,szerinted akkor minek vennek emberek pl dx10-es karikat?! :)))
  • saylee
    #2177
    Én sem reménykedem, hogy jobb lesz.
    De arra gondoltam, hogy amit nem tud a kártya hardwaresen, megoldhatja valamilyen szinten software-es forrásból (esetemben az összes új dx10 újjítás), amit mondjuk a processzor számol ki, természetesen nem olyan hatékonyan, mintha a kártya tudná alapból- gondolom ezt a hozzáértés teljes hiánya nélkül.
  • Ombika
    #2176
    Meg szep,hogy ingyenes lesz!! :)

    Mar miert tapasztalhatnal hisz dx10 futureoket nemtudja dx9 karid logikusan,max azt elvezheted amiben ujitanak grafikan!!
  • Clidey
    #2175
    Ezt most kérdezed vagy felkiáltod?
  • saylee
    #2174
    De jó lenne! :)

    Szerintem az sp1 ingyenes lesz, a javítások nem szoktak fizetősek lenni játékoknál... remélem

    Még egy kérdés. Vajon directX10 használatával tapasztalhatok-e pozitív változást Dx9-es grafikus kártyával dx9-hez képest?
  • litlebubu
    #2173
    Ez a javítás ingyenes lesz vagy fizetős!
  • Ombika
    #2172
    No most olvastam,hogy sp1 tartalmazza majd 2 illetve 4 magos procik kihasznalasat es igy van remeny,hogy jol fusson! Mar csak azt nem ertem,hogy mikro regebben en neztem ugy emlekeztem,hogy mind2 magot hasznalta,nah mind,varjuk SP1-et!?
  • donatus13
    #2171
    HEllo

    olyan problémám vna mait nem tlaáltam meg seholsem telepités végén kiir valami licenc kod hibát vagy nem tom mit aztán rolling back actiont ir és elkezdi törölni hogy lehet ezt megoldani? hogy felrakjam és játszhato legyen.
  • Ombika
    #2170
    tudod mi a durva,en ma ujra elinditottam ajtekot friss sziuz winfoson es egyik magot hazsnalj csaks ki,tok ideg vagyok igaz nem telepitettem ujra,de lehet az lesz ah ibasm ajd kiprobalom holjnapcsal 3 napig inni fogok!! Pa all!!!
  • saylee
    #2169
    Letöltöttem egy Xp frissítést (http://support.microsoft.com/kb/896256/en-us) és aktiváltam a BIOS-ban az ACPI 2.0 Interface-t.

    Ezek után csak annyi történt, hogy most már a másik mag is elkezdett kb 10-30 %-al dolgozni, de evvel párhuzamosan az első processzor csak max. 70-80%-on megy.

    Az az érdekes, hogy az összteljesítmény sohasem megy az egy magra számított 100% felé...

    A sűrűbb tájak felett ismét csak 10-15 fps :(
  • Ombika
    #2168
    Hmmm nemertem nekem 20 fps felett ment ,amig 7900 GTO-m volt fullon 1024-be es mind2 cpu kb 80%-ban terhelte le 3500-on hajtva?!
  • saylee
    #2167
    Nos full grafikán, mikor a target 20 fps helyett csak 10-12 között mozog akkor is az egyik processzor 90-100%-al megy, míg a másik csak 0-10%-al

    SP2-m van, és a Task Manager-ben is beállítottam a Set Affinity-ben a két processzort. Sajnos semmi változás...
  • Mike 007
    #2166
    akkor császtok 4ever
  • Mike 007
    #2165
    aham
  • Ombika
    #2164
    H...l mar innen,mar itt is kezded!! NEmvolt eleg fs2004 topic! Sejtem hany eves lehetsz!
  • Mike 007
    #2163
    ?
  • Mike 007
    #2162
    Cora!
  • Mike 007
    #2161
    Tesco Auchan vagy mi a rák vagy 576?
  • Mike 007
    #2160
    hmm 576-ban?
  • Mythbuster
    #2159
    Zöldséget a zöldségesnél
    Számítógépes játékot a számítógépes játékok árusítására szakosodott üzletekben.
  • Mike 007
    #2158
    amúgy hol lehet megvenni a gémet?
  • Ombika
    #2157
    Winxp-vel hasznalom es mind2 magot hasznalja!
    Megnezned,hogy mondjuk vmi full grafon es durva helyen mennyire terheli le neked a cpu-t?

    Amugy sp2-t hasznalj es legujabb javitast!!
  • saylee
    #2156
    Sziasztok!

    Egy processzorkérdés megint.
    Mégiscsak Intelt vettem (Core 2 Duo E6600). Most sokkal jobban megy! :)
    De megnéztem, csak az egyik magot használja. Nálatok hogy megy, hogyan lehetne kihasználni teljesen? (Xp)

    Köszönettel: Saylee
  • Mike 007
    #2155
    ez szerintetek FSX?
  • Ombika
    #2154
    Gondolom vmi bika celeronnal!! :)
  • Falconer
    #2153
    FX5200zal talan megprobalhatsz jatszani az FS98cal :) (Meg kiegek nelkul mediumon megy asszem az FS9 is.) Ugye azt nem gondoltad komolyan, hogy FSX?
  • Mike 007
    #2152
    szisztok!azt szeretném kérdezni,hogy van-e törés az FSX-ben?
  • Luis Nazario
    #2151
    FX5200 Ezzel a vieokártyával...Vista alatt?Inkább azt kérdezném a Vista elindul rajta?
  • Ombika
    #2150
    Phil Taylor jelenti,hamarason teszteli SP1-et es beszamol rola,o most kapta meg!

    Remelem sok mindent javitanak es nemcsak grafikat,de ahogy elneztem legtobb javitas ott volt,majd kdierul ,de vegre van vmi haladas es remelem hamarosan lesz dx10 patch is!!
  • Ombika
    #2149
    Driver hiba lesz tutkora vista miatt! :(
    Xp alatt jatsz,ott gyorsabb is sokkal!
  • adsa
    #2148
    aha GForce FX5200
  • Ombika
    #2147
    Sehogy,FSX-hez valo repcsi kell!!
  • kormanylaszlo2
    #2146
    ha vki tudja akkor azt is mondja meg honnan lehet letölteni
  • kormanylaszlo2
    #2145
    hello nem tudna vki segiteni az lenne a problémám hogy nem tom melyik progival lehet flight sim x-be 2004-el kombatibilis repülőket berakni!
    Segitsetek
  • Ombika
    #2144
    Nvidia kartyad van?
  • matya00007
    #2143
    Hali! Vidkari driver?
  • adsa
    #2142
    hali! nekem vistám van és a játék nem akar elindulni előjön az ahol lehet választani h free flight vagy mission de amikor betölti a játékot minden fekete csak a hang megy, kérem vki segítsen
  • Ombika
    #2141
    Erre anynit tudok monndani,ha visszaolvasnal akkor lathatnad mit szamit es mit javasoltam,de leirom ujra!!
    E6300@3300 MHZ,2 giga ram,7900 GTX boven 20 felet volt ,sot 40 felett is volt! De ha felhuztam e6400-emet akkor megjobb volt es kivancsiagbol megneztem tenyleg kihasznalja e procit,80% felett is volt hogy leterhelte FSX mind2 magot!!
  • matya00007
    #2140
    És ez tuti? (:

    Most vettem egy gépet c2d e6400 húzva, 8800GTS, 2 Gb Ram és 20 fps-em van high-on.

    Még jó hogy a 2004 az a kiegészítőkkel 40 és 60 fps között van, különben már az fsx lemez a kukában lenne. Lehet hogy majd ha lesz dx10 akkor jó lesz, ha nem akkor tényleg elfelejtem.
  • Ombika
    #2139
    Megoldas Intel Core2Duo vasarlasa es maris ........ :)))