33535
  • Deloi
    #2298
    Cép, már régen gondoltam, hogy ez lesz a jövője az fs-nek, de sajna még van mit tökéletesednie a dolognak, kár hogy lassan tölt be, meg az épületek sincsenek ehhez igazítva gondolom, mint pl Lago2004-be. De lagalább nincs vége egy éles vonallal :)
  • bandikabp
    #2297
    Sziasztok!

    Ezt nézzétek meg (hátha még valaki nem látta): TileProxy

    A program az fsx-re illeszti az ismertebb szatellit program képeket. Egyszerűen szólva fantasztikus.

    Itt van egy pár saját kép fővárosunkról: http://ikon.inf.elte.hu/~szilagyi/fsx

    Az első két képen még nem teljesen töltődött be. Sajnos elég lassan tölt be, de utána mindent lement a gépre, és akkor már sokkal gyorsabb lesz.

    A cím ahol elérhető: http://sourceforge.net/projects/tileproxy/
    Nekem a feltelepített beállításokkal nem akart futni, mert nem megy a default szerver, én azt a fájlt használom ami az előbb belinkelt könyvtárban (képek mellett) van.

    Bandika
  • Dave000
    #2296
    Hát nem egy FS pro az emberünk az tuti, de már látjuk mi kell az FSX futásához :) mondjuk kb. 700k és talán elfut így :)
  • pasquale
    #2295
    nem rossz
    Örülnék ha én készithettem volna a videót :(
  • alert
    #2294
    Itt egy összebarkácsolt installer (9MB), ami néhány másodperc alatt visszamásolja a régi fájlokat.
  • chicco
    #2293
    nem rossz 5let
  • pasquale
    #2292
    És fel tudnád rakni valahova?
  • sindelnet
    #2291
    A frissítés előtt backupot kell csinálni a főkönyvtárban lévő
    összes fájlról,a mappákat kivéve. Kb 35mb az egész.Ezt visszamásolva ismét fut a régi verzio.
  • exTrem
    #2290
    Nekem sem kért serialt. Semmit. Elindítottam és már fent is volt.
    Pedig én is erdeti sp1et próbáltam.
  • chicco
    #2289
    köszi.De nincs a rendszer visszaállító aktiválva.
  • JackDow
    #2288
    Chicco-nak üzenem, hogy én is ezzel szívtam be. Repülésnél pár percig enged, majd kiírja, hogy ennyi fért bele a trial-ba.

    Pillanatnyilag 2 megoldásról tudok:

    1. megvesze és beírod a kódot grprrrr

    2. rendszervisszaállítás 2 nappal előtte időpontra, ugyanis a registry-be is belekarcol vmit és nincs uninstall-ja.

    Ez utóbbi nekem segített, minden a régi szerint fut. Több esélyről nem tudok

    Üdv: JavkDow
  • chicco
    #2287
    Ilyenkor jön be az aláírásod.Sebaj elöbb utobb úgyis lesz vmi.Addig meg realizáltam ,hogy semmi változás nálam
  • litlebubu
    #2286
    :-(
  • alert
    #2285
    Olvastam a kérdést, de nem tudom sajnos, nem használom az FSX-et.
  • litlebubu
    #2284
    ALERT! Nem tudod véletlenül,hogy az FSX-ben hogyan lehet a "tower" kameranézetet máshová helyezni? Az FS2004-ben az általad említett módon sikerült (word-map-tower) ,de itt az FSX-ben ez nem megy.
  • alert
    #2283
    szóltam előre :)
  • chicco
    #2282
    én feltettem a nem túl eredetire és csak triálban megy már??
    kér kódót.
    ammeg nincs

  • litlebubu
    #2281
    A kifutó küszöbéhez szeretném tenni a tower nézetet,de nem tom hogyan.
  • litlebubu
    #2280
    Igen így valóban nem szaggat,le vettem az autogen-ből és jobb lett.
    Ez a word-map-tower,kamerabeállítás nekem itt az FSX-ben nem megy.
    Csak az FS2004-ben működik?
  • alert
    #2279
    Autogen. Minnél több az autogen annál lassab. A grafikát hagyhatod fent, az autogen-t vedd le, tehát kevesebb 3D-s objektum látszódjon.
  • litlebubu
    #2278
    Mondjuk a nagyvárosoknál nekem még mindíg diavetítés van,de ez már az én procim gyengesége sztem.
  • repvez
    #2277
    kiadnak esetleg egy javitott demot a játékbol ami már kihasználja a 2 magot és jobban optimalizált?
  • Dave000
    #2276
    nem talált még senki krekket az update-hez?
  • sindelnet
    #2275
    Csináltak,itt nézz körül:SimMarket
  • litlebubu
    #2274
    Én is eredetire tettem fel és minimum 15-20 fps javulás simán megvan, tök szépen fut Dual Core 3.4Ghz, 7950GT, 2Gb ram, és alapból majdnem mindent fulra tesz. Pedig ez a gép már elég "láma".
  • torokka
    #2273
    hello sziasztok tudna valaki nekem segíteni telepítési problémák Köszönöm
  • Brikó
    #2272
    Igaz eredetire telepítettem fel - cserébe a grafikai megjelenítésben nem nagyon fedeztem fel javulást...
  • vki
    #2271
    Az FSX-hez csináltak már valami modernkori, vagy II. világháborús repülőgépet? (moderkorin pl. F18-ast értek).

    A válaszokat előre is köszi.
  • Brikó
    #2270
    Érdekes, nálam nem kért kódot...
  • sindelnet
    #2269
    Most raktam fel az sp1-et,és nekem azóta elég szépen fut.
  • sindelnet
    #2268
    Bocs,rgr..
  • alert
    #2267
    Na akkor itt vége.
    Laska123: Ne beszélj a levegőbe, nem is ismered.
    Minden további kötekedős hsz törölve lesz.
  • Papirzacsi
    #2266
    Ahogy gondolod, ennyi erővel ezt a két üzit is megspórolhattad volna.;-)
  • Laska123
    #2265
    Ombika,ne vívj olyannal szellemi csatát,aki fegyvertelen.
  • Ombika
    #2264
    Kicsit nagykepu vagy es vegyel vissza hangnemedbol en nem igy szoltam hozzad,de sejtem milyen lehetsz eletben! En nem fikaztalak es nem is ugattam,de veled 2 ertelmes szot sem lehet valtani,nem kommentalom tobbet!!
  • Papirzacsi
    #2263
    Neked gőzöd sincs mi a fikázás ember. Egy egyszerű kérdés volt, hogy ezeket javították e? De te láthatóan még az anyanyelvedet se érted.
    De hogy megnyugodjál, nem játszok vele, annyira, hogy éppen fent sincs az FSX...Remélem mostmár jól alszol majd.
  • chicco
    #2262
    torrenten márt fent van
  • Ombika
    #2261
    Nemertem miert kell fikazni,ha nemakarsz ne jatsz ezzel ennyi az egesz,senki se kotelez ra!! :)))
  • Papirzacsi
    #2260
    És hányássárga még az ország, meg sivatagosak még az alpok hegygerincei, kijavították az Maule, és egyebek animációs hibáit,javították a multi bugjait, meg a többit, amit most lustaságból nem írok le? :-)
  • Laska123
    #2259
    És van már Duna.