33535
  • Frequency
    #2339
    Nálam nem működik...kell hozzá az SP1-es javítás?
  • Akuma
    #2338
    Tud valaki olyan helyet, ahol az alap játék max 10ezerért megvehető? Vagy mennyi és hol a legolcsóbb? 15-20 ezer nagyon sok nekem egy játékért... még 10-et is csak ez a játék ér a szememben.
  • Ombika
    #2336
    Ahh mar olvastam azt a HSZ-t csak atcsusztam,hogy az ugyanez a progi!! THX
  • bandikabp
    #2335
    2297-es hsz-met nézd át. Lényegében műhold képeket húz rá az fsx tájra.
  • Ombika
    #2334
    Full-fullba 1027/763 32 bit es AA:4x, AF:16X budapest felett sp1-el alap scenery 28-35 FPS!!! lolll!!! :))))
  • Ombika
    #2333
    Tulajdonkeppen ez a tileproxy mit is foglal magaban?
  • bandikabp
    #2332
    http://ikon.inf.elte.hu/~szilagyi/fsx/ProxyUser.ini én ezt használom, mert a default server nem megy. Ez a google szerverre fog csatlakozni. Ja és ezt én még a béta3-mal próbáltam. Készülj fel nagyon sok töltésre az elején (letölt 80-100mbyte-ot), utána viszont szép lesz. A bétaban az autogen nem ment.
  • Dave000
    #2331
    igen #2297, nagyon jól néz ki bár még nem próbáltam ki...
  • repvez
    #2330
    Én nem használom se az FS-t se a progit ,csak érdekelne hogy ez hogy muködik és hogy csak ehhez a játékhoz jo vagy megoldhato lenne más repszim esetében is ez?
  • majoka
    #2329
    Használta már valaki a Tileproxy progit? Nekem még nem sikerült müködésre bírnom. Ha valaki tud segítsen kérem!Köszönöm:
    J.
  • Ombika
    #2328
    Korrekt!
  • repvez
    #2327
    nem tudom hogy ezt láttátok-e már?
    tileproxy
  • kirby76
    #2326
    kosziiii, erre nem is gondoltam :)
  • Clidey
    #2325
    Menü -> Help -> About Microsoft Flight Simulator

    Nekem (és szerintem sokunknak :D) pl. 10.0.61.355.0 (fsx-sp1.20070510-2038)

  • kirby76
    #2324
    hello,
    talán lámer kérdés, de látszik valahol, ha az SP1 fel van installva? Úgy értem a pl. a bejelentkező képernyőn, vagy vhol máshol....
  • kockafej554
    #2323
    caribbean landingben a felszálló 747es nekem szerintem mintha a hegyoldalnak cspódott volna...
  • terasz
    #2322
    istenkirály, bár kicsit túlmozgásos
    :)
  • CptSAB
    #2321
    Nagyszerű képek! A Szentendrei-sziget! Amikor én előszőr repültem FSX-el, szó szerint eltévedtem, amikor a tököli repülőteret kerestem. Átrepülve a Budai-hegyek felett, nem volt Duna. A torony csak mondta, hogy ennyi meg ennyi mf és ez az irány, de akkora volt a döbbenet, hogy kétszer is elrepültem Tököl mellett. :)
  • Clidey
    #2320


  • CptSAB
    #2319
    Majd meglesegetem. Kiváncsi vagyok milyen optimalizációk történtek. De igazából szerintem 2008 előtt nem fogom használni az FSX-et, mert kevés a vas alája.
  • Ombika
    #2318
    Igen!! Probald ki! :)
  • CptSAB
    #2317
    Jól olvastam az SP1 javításban a Dunával kapcsolatos megjegyzést?
  • Deloi
    #2316
    A malevot ki tudja mondani. Ott valami más gond lesz.
  • kockafej554
    #2315
    igen csak az az érdekes hogy valamikor valamit meg ki tud mondani
  • bandikabp
    #2314
    Az fs elméletileg tárolja a légitársaságok nevét. Ha nincsen neki meg valamelyik akkor azt nem tudja kimondani.
    Vannak olyan programok amikkel fel lehet vinni új neveket, de ezeket nem ismerem.
  • kockafej554
    #2313
    ATC csak a járatszámot mondja, pl: Malev 647 helyett 647.valakinek van valami ötlete miért?
  • chicco
    #2312
    hát ez jókor jött.köszi.no warez
  • bandikabp
    #2311
    Gondoltam finoman és halkan megjegyzem hogy tegnaptól megjelent egy törés a sp1-hez. Linket nem írok mert nem warez fórum ez és senki ne is kérjen. Jó tesztelgetést mindenkinek, a két magos processzoroknál biztatóak a tesztek.
  • Ombika
    #2310
    FsGlobal2008-at probalta mar vki?
  • alert
    #2309
    Így van. Lehet belőle vásárolni kifejezetten FSX-es verziót. A 2004-es verzió tényleg nem megy FSX-el.
  • kockafej554
    #2308
    asszem st maarten fsxhez is van a többi sztem csak fs2004 alatt üzemel
  • kerek1224
    #2307
    Ezek a flytampa sceneryk nem csak fs2004 alatt mennek? Legalábbis azt írja, hogy csak azzal kompatibilis, ezért eddig hanyagoltam őket.
  • alert
    #2306
    Végre beújítottam egy rendszerrel (e6400 @ 3.2 GHz, 2GB DDRII, 7950GT 512MB). FSX majdnemhogy max grafikán (autogen 'csak' dense-en van) árnyékokkal együtt FlyTampa - St Maarten scenery-vel bármelyik default géppel bármelyik nézetben stabil 30 de legalább 25 FPS-t ér el SP1 nélkül.
  • Clidey
    #2305
    Na akkor én részemről örülődni látszok, lévén nekem egy-a-egybe ilyen a rencerem! ...Csak a proci nincs húzva...

    Már csak a peccset kellene felraknom... :)
  • alert
    #2304
    Egy srác tesztelte az SP1-et teljesítmény szempontjából. Egész szép eredmények születtek. Grafikai beállítások gyakorlatilag a maximumon.

    London approaching London Eye and Heathrow - 58%-al több FPS (28)
    Flying over the Isle of Wight towards Newport - 55%-al több FPS (44)
    Stationary on runway at London City Airport facing west - 53%-al több.. (31)

    Flying along River just south of Budapest Airport using Aerosoft's
    FSX Scenery for Budapest - 105%-al több FPS (60) Plus the full river is now there ( Danube ? ) :-)))

    A rendszere: Core2 Duo E6600 at 3GHz stock cooling, ASUS P5B , 2Gb Corsair 800MHz ram, 7900GT 256Mb Graphics card
  • Papirzacsi
    #2303
    Itt lejjebb lapozva található egy kisebb lista az SP1 javításról. Egyik szemem sír a másik nevet.
    Sír, mert valag általunk tapasztalt bug bennemaradt, nevet, mert az MS jó szokásához híven parasztvakított.
    A teljesítmény javulásról nem tudok nyilatkozni, mert nem láttam még saját szememmel. De hogy csomó olyat javítottak amit amugy mindenki leszar, és hogy csomó olyat nem ,ami fontosabb lett volna, és élmény romboló, már tényleg kicsit röhejes.
  • kerek1224
    #2302
    Van már vhol részletes lista arról, hogy miket javít az SP1?
  • bandikabp
    #2301
    Ahogy nézem az autogen jó részét kiveszi. Azért a repülőterek megmaradnak. Mondjuk ez még csak egy erős béta, remélem a teljesben jó lesz. Viszont mivel nincsen autogen, baromi gyors maga a játék. Nekem AMD Am2 3600 64 bites procim van, 2*512mb-vel és 7600GT hozzá.
    Hátránya a nagyon lassú betöltés. Ha egy új reptérről szál fel az ember akkor 10 percet is tölthet. Ennyit utoljára a régi c64-ken vártam :) Összességében egy nagyon jó kieg lesz, de még fejlődnie kell.
  • Clidey
    #2300
    Nagyon ígéretes, bár ahogy nézem, az autogent kigyomlálja teljesen... :( Vagy csak a grafika van ennyire lehúzva nálad?
  • Dave000
    #2299
    Hát ha egyszer ezt ötvözik az épületekkel is, hogy 3d legyen, akkor sztem teljesen valósághű lesz, bár, ez a funkció szerintem nagyon látványos egy VFR-es repülés esetén, amikor xezer lábon repülsz előre. (itt ugye úgyse számít a 3d, viszont nagyon komoly látvány lehet)